там не вопросы, а ваше хамство, или не толерантнысть
ооо.. нашла ’ви дивна така... може ви мені скажете, хто з російських був щирим росіянином? чи які племена жили на території Росіії, і судячи з вшої логіки, там тепер живуть чистокровні росіяни? Ви на прєзіка їхнього подивіться - таке щире слов’янське, російське обличчя’ і ось ’дааа??? а там, де зараз Вологда і Кострома? теж руси жили?’ де? де воно, моє хамство? слово ’дивна’ вважається образою? з яких пір? чи що не так?
Чему Вы радуетесь? Кого-то что-то задело за живое и этот неизвестный кто-то создал непонятно для чего опрос. Толку от всего этого и от 28 страниц текста? Пошлете Азирову результаты?
ну как это зря))я например для себя сделала выводы и увидела насколько ненавидят русскоязычное население кидстаффа и хоть мне все равно было на ’суржике’ со мной разговаривают клиенты или на русском языке,я теперь буду просто бросать трубку,если человек будет задавать вопросы на ’суржике’ с западной украины(их язык не спутаешь ни с настоящим украинским) и ни куплю ни чего (а покупки у меня за 1000 гр)
Можно у вас поинтересоваться где живете и как там ваши родители оказались? где родились ваши дед с бабой по папиной и маминой линии?
Взагалі я зі Львова і мої предки є львівськими поляками, котрі не виїхали зі Львова у 1939 році.
Обожнюю Львів , і майже всі діалекти, а знаєте як в Чернігівській обл діалектами володіють вони там такі праросійські ... А ВЗАГАЛІ ДІАЛЕКТИ НЕВІДЄМНА ЧАСТИНА ВСІХ НАРОДІВ І СУРЖИК ТЕЖ СЮДИ ВІДНОСИТЬСЯ і краще намагатись розмовляти на украінській мові хоч із погрішностями суржику , ніж на мові ВЖЕ ІНШОІ ДЕРЖАВИ Моя думка, сваритись ні з ким не буду!!!
Слово толерантность -в целом по теме вижу только со стороны русскоговорящих. К большому сожалению, оппонентам она не присуща. Кто-то уже писал, я только повторю, возможно это и беда наша, толерантность, будь мы жестче лет так 25-20 назад не пришлось бы сейчас доказывать очевидное.
Не розумію чому Ви звернулися, власне з Вашою думкою, до мене і до чого тут Чернігівська область і те, що я написала, що я корінна львів`янка?! А чи я розмовляю не українською, хоча маю польське коріння? І хіба я соромила когось за те як він розмовляє? Якщоб Ви були в курсі вчорашньої розмови, то знали, що я показала, що західний діалект і українська мова це різні речі і по ссилці видно, що з одного боку діалект, а з іншого переклад на українську мову. А якщо тут зрозуміли по іншому і перекрутили, то це вже проблеми не мої, люди бачать тільки те, що хочуть бачити.
мнение пары фобов изменило ваше отношение к людям из Западной Украины? думаю, что все зависит от человека. С некоторыми людьми приятно и на мови говорити, а с другими не охота и на русском
я читала только пару страниц - но остро режет ваши слова служить России и явно видна ненависть к инакомыслящим.
Думайте перед тим як писати відповідь конкретній людині. Мої слова ’служить России’? Де це Ви таке в мене вичитали? Я взагалі проводила паралель між діалектом і українською мовою. Росію а ні словам, а ні ділом не згадала
Я взагалі вважаю, що нема чого сперичатись. Хто б якого походження не був, на якій мові б не розмовляв, потрібно поважати будь-яку думку. Історію не змінити, всі мають свою точку зору. Дуже мені подобається такий вираз ’имеет место быть’ кожна думка. Ми живемо на одній землі, в одній державі і маємо жити у злагоді і поважати думку одигн одного.
Мне недавно по телефону звонила покупательница с западного региона.Таак красиво болталаприятно было слушать