17 декабря 2014

Поясніть мені тупій, бо недоходить! стосується цін в продавалці

шукаю пару днів постільну білизну собі і на подарунок.
Розумію, що курс скаче і міняються ціни, але! до всіх, кому пишу зразу питала, чи комплекти в наявності, і ті, хто відповідав так, за ці пару днів піднімають ціну на комплект. ЯК? Вони ж вже давно закупили? я ж зразу питаю, чи у них в наявності? значить закупили давніше, накрутили свій %, так ні, вони ще на цій ситуації з із знеціненням гривні заробити хочуть.... Я в шоці! ну як так можна! Я не питаю нічого в тих, хто по мірі поступлення замовляє в когось, а тільки в ТИХ, ХТО ВСЕ МАЄ В СЕБЕ!!! Відпадає бажання взагалі щось в когось купити... Крик душі.

Виговорилась... Дякую. Хто хоче кидатись тапками, мимо проходимо, будь-ласка....
показать весь текст
автор brightbeam 17 декабря 2014
Ответ дляA.stra
IKEA

якість прекрасна. це сатин

з Польщі такі коштують під 2000 грн.

більше нема нічого, все інше продане
а що саме Вам треба?
я маю на увазі які ще кольори? Підбираю до інтер’єру
lisi4ka 17 декабря 2014
Ответ дляKleineRu
А если к примеру минимальная партия это 20 шт.? вот что тогда? ну это я так уже, размышляю.
Да, так часто бывает -например, чтоб вам отдали по 1 грн нужно зять 20 шт и точка, меньше по 3 грн будет...Вот поэтому здесь актуален мой пример с платьями -т.е. продаешь даже не в ноль, а в минус...
Ливочка 17 декабря 2014
вот такой купила довольна
http://kovdra.com.ua/catalogue/13/13878/good-27578...
A.stra 17 декабря 2014
Ответ дляbrightbeam
я маю на увазі які ще кольори? Підбираю до інтер’єру
на жаль, це все(

ще є такий
KleineRu 17 декабря 2014
У меня товар не первой необходимости, если поднять цены соответственно ценам на материалы в новой закупке, то цена выйдет в рознице такая, что уже и продавать не будет смысла :( просто от них откажутся. Вот сижу и думаю что делать, продавать остатки и залечь на дно или рисковать и закупать материалы, и возможно заморозить кучу денег в товарах ... пичалька
A.stra 17 декабря 2014
Ответ дляbrightbeam
я маю на увазі які ще кольори? Підбираю до інтер’єру
о, і такий))))
lisi4ka 17 декабря 2014
Ответ дляKleineRu
У меня товар не первой необходимости, если поднять цены соответственно ценам на материалы в новой закупке, то цена выйдет в рознице такая, что уже и продавать не будет смысла :( просто от них откажутся. Вот сижу и думаю что делать, продавать остатки и залечь на дно или рисковать и закупать материалы, и возможно заморозить кучу денег в товарах ... пичалька
Посмотрела ваш ассортимент..Даже не знаю что посоветовать(((
ORTania 17 декабря 2014
спробую пояснити, в мене є дочка, їй треба памперси, закупила я ще давно дуже по 127 (відклала пару пачок собі на чорний день і як комусь терміново треба), вчора закупка була вже по 155 грн+доставка. Покупець хоче купити памперси з наявності, мені не вигідно продати йому старі по старій ціні 127+процент, тому що для того щоб купити нові мені ще треба докласти гроші. Варіант 2: як тут писали треба купити менше... купила я 30 пачок, продала, купила 25, потім тільки 15, потім 5... висновок: я мала 30 пачок дома, а тепер тільки 5, щей таскала їх на почти і т.д., а заробітку 0000,00. Ось чому багато хто кому ’не горить’ і не треба грші терміново піднімає ціну
lisi4ka 17 декабря 2014
Ответ дляТатьяна Река
спробую пояснити, в мене є дочка, їй треба памперси, закупила я ще давно дуже по 127 (відклала пару пачок собі на чорний день і як комусь терміново треба), вчора закупка була вже по 155 грн+доставка. Покупець хоче купити памперси з наявності, мені не вигідно продати йому старі по старій ціні 127+процент, тому що для того щоб купити нові мені ще треба докласти гроші. Варіант 2: як тут писали треба купити менше... купила я 30 пачок, продала, купила 25, потім тільки 15, потім 5... висновок: я мала 30 пачок дома, а тепер тільки 5, щей таскала їх на почти і т.д., а заробітку 0000,00. Ось чому багато хто кому ’не горить’ і не треба грші терміново піднімає ціну
Дуже гарний приклад!
KleineRu 17 декабря 2014
Да, очень логично :) В итоге работаешь по инерции ради самой работы
автор brightbeam 17 декабря 2014
Ответ дляЛивочка
вот такой купила довольна
http://kovdra.com.ua/catalogue/13/13878/good-27578...
ви тут купували? а якість яка?
Ливочка 17 декабря 2014
нет на сайте со ссылки
доставили в тот же день
красивое и качественное
автор brightbeam 17 декабря 2014
Ответ дляЛивочка
нет на сайте со ссылки
доставили в тот же день
красивое и качественное
ціни, я так розумію, не актуальні на сайті?
lisi4ka 17 декабря 2014
Ответ дляKleineRu
Да, очень логично :) В итоге работаешь по инерции ради самой работы
ага))
Ливочка 17 декабря 2014
Ответ дляbrightbeam
ціни, я так розумію, не актуальні на сайті?
я покупала по цене как на сайте
почему вы думаете что не актуальны
Вика* 17 декабря 2014
мда..смешно..аж плакать хоца..
так ні, вони ще на цій ситуації з із знеціненням гривні заробити хочуть
автор brightbeam 17 декабря 2014
Ответ дляЛивочка
я покупала по цене как на сайте
почему вы думаете что не актуальны
тому що у всіх, в кого питала в оголошенні одні ціни, а кажуть другі(
Ливочка 17 декабря 2014
Ответ дляbrightbeam
тому що у всіх, в кого питала в оголошенні одні ціни, а кажуть другі(
я долго искала и читала отзывы, фирма хорошая и нашла этот комплект только в одном магазине. довольна и по цене и по качеству!
lisi4ka 17 декабря 2014
автор, ще тут подивіться http://priluchanka.com.ua/cat/postel
shkoda_anna 17 декабря 2014
Ответ дляKleineRu
Я вот с мужем до сих пор спорю, я не поднимаю цен на наличие, продаю по старой, а закупать материалы буду по новой. Он настаивает на повышении цен, а я так не могу. Я так полагаю что покупая по новой цене поставки я просто куплю меньше, тем где раньше брала 20, возьму 10.
Тут многие за счет продаж живут. Смысл им уменьшать объемы? Что бы в итоге меньше заработать? Не вижу никакой логики!