Неваляшкина• 20 декабря 2014
Як провожаєте своїх рідних в АТО?
Дівчатка, мій брат завтра їде в АТО ( служить у військах постачання пального). Батьки не знають ще, думають, що він просто на навчання. Не хоче зараз говорити, бо мама дуже емоційна і за все сильно переживає. Я цілий день плачу, збираю речі найнеобхідніші. Дала свою вервичку. Як ви відправляєте своїх рідних? Даєте якісь чудодійні іконки,,.що ще.. Вибачте, що так пишу просто дуже хвилююсь, він і так здоров"я не має, худючий, а що там буде...
Gipotenuza• 20 декабря 2014
Ответ дляjasmin_77
Мені тебе жалко. Ти людина без роду, без племені. В росії ти чужа, а тут ти теж не своя. Свої тут ті, хто поважає мову, закони і людей, які живуть в цій країні.
Мне чужды люди, которые предают свою историю, культуру, язык, предков ради выгоды или денег, и ты похоже из таких. А для всех честных людей я своя, где бы я не жила.
Я супер-пупер• 20 декабря 2014
Ответ дляМама фифти цента
Могу Вас огорчить, знание или незнание языка вовсе не делает человека своим или чужим.
В кожній країні є державна мова, яку має знати кожен громадянин цієї країни. Відмовлятись від своєї мови - означає відмовлятись від свого коріння, своїх предків. Коли ти відмовляєшся від своїх предків, ти не маєш ні роду, ні племені(логічний ланцюжок зрозумілий?). А в росіїї- ти взагалі НІХТО. Так... хохол...нижча раса, якою були завжди в СРСР. Тоді не прийнято було говорити своєю мовою, а ось російська ставила на вищий рівень. І це збереглось досі.
Мама фифти цента• 20 декабря 2014
Ответ дляКаменная Фрося
да какой народ такое и создание. Все удирают из вашей зажиточной страны )))))
Да... Майдановцев все меньше и меньше на Советчице. Все уже разбежались
Каменная Фрося• 20 декабря 2014
Ответ дляВероятненько
наши дети быстро повзрослели - мой сын пяти лет на день св.Николая загадал желание, чтобы закончилась война, когда я ему сказала, что может загадаешь какую-нибудь игрушку, он ответил, что не хочет игрушек, а хочет чтобы не было во всем мире войны. Вот против кого вы воюете, всезнайки.
ужасно що в таких женщин ростут бедные дети. Они захотели самоопределится
Цвиринь• 20 декабря 2014
Ответ дляakaholera
Вернемся к нашим баранам. ВСЕ граждане Украины имеют одинаковые права перед государством, преследования по политическим взглядом у нас незаконны. Пока
Удалено администрацией...
Каменная Фрося• 20 декабря 2014
Ответ дляGipotenuza
в Україні тобі дальше Донбасу краще не рипатися, в Росії життя також не буде ви станете причиною їх проблем разом з Кримом
Птица Говоруша• 20 декабря 2014
Мне знакомый перезванивает. Он родным тоже не говорит где находится, а я вроде бы как чужая. Мне легче выложить.
И что надо тоже говорит, если уж сильно прижмет.
Я супер-пупер• 20 декабря 2014
Ответ дляGipotenuza
В чому ж зрада??????? Мої батьки- українці. Діди-українці. Прадіди-теж. Я чистокровна українка. Зраджувала я країну тоді, коли розмовляла російською. Некомільфо було розмовляти українською. Так вже було прийнято ще з радянських часів(тут виникає питання-яку мову весь час дискримінували?). Я не бачила, на жаль, нічого поганого в тому, що розмовляю російською. Після останніх подій я зрозуміла, що чим менше буде російськомовних, тим менше буде ’жертв’, яких має захищати путлір. І уяви собі-абсолютно безкоштовно, але таким ’чесним’ людям, як ти, це не зрозуміти...
Каменная Фрося• 20 декабря 2014
Ответ дляjasmin_77
супер
Ответ дляjasmin_77
Удалено администрацией...
Gipotenuza• 20 декабря 2014
Ответ дляjasmin_77
Удалено администрацией...
Я супер-пупер• 20 декабря 2014
Ответ дляGipotenuza
Удалено администрацией...
А їх хтось заставляє тут жити?????? Ти прийшла до мене в дім? Поважай мої закони.
Каменная Фрося• 20 декабря 2014
Ответ дляakaholera
Удалено администрацией...
багато води перетекло з того часу. Україна змінилася. Ура!
Гравицапа• 20 декабря 2014
Ответ дляХикориДикори
Удалено администрацией...
Донбасс не освобождают, а методично разрушают...руками Ваших детей.
как хочется проснуться и забыть .что такое слово война..я знаю о чем говорю и спала под градами с детьми
Каменная Фрося• 20 декабря 2014
Ответ дляГравицапа
ви своєю тупістю зруйнували свій дім
Электричка• 20 декабря 2014
Ответ дляНе жена
Навряд чи.
Та і хіба то чоловік, що під спідницю сховався?
А ради чего этот героизм? Ну убьют его там и? Кому станет легче? Вам? Мне? Стране?
За что они погибают? За бабки небожителей?
Gipotenuza• 20 декабря 2014
Ответ дляjasmin_77
Удалено администрацией...
Я супер-пупер• 20 декабря 2014
Ответ дляКаменная Фрося
В наші часи, на жаль теж є такі українці, які розчаровують. Але в більшості своїй, на жаль, толерантний народ. Бо таких, як кідстафовські гіпотенузи потрібно з валізами відправляти туди, де вони не пікнули б про якусь новоросію
Вероятненько• 20 декабря 2014
Ответ дляКаменная Фрося
А у меня жалость вызывают такие как Вы. Каменные. Но ничего, вода и камень точит. И не обобщайте, я никогда не приветствовала отделение, самоопределение и тд.и тп. Всегда была за Украину, но после всего случившегося и увиденного я не хочу жить с такими людьми как Вы. Плачутся, ищут Бога, цитируют Библию, а сами желают смерти своим согражданам.
Каменная Фрося• 20 декабря 2014
Ответ дляGipotenuza
Удалено администрацией...
ви половина??? Хахаха
Электричка• 20 декабря 2014
Ответ дляjasmin_77
Удалено администрацией...
Ответ дляjasmin_77
а завтра некомильфо будет разговаривать ни на русском, ни на украинском, посмотрим каким соловьем Вы запоете ;)
Гравицапа• 20 декабря 2014
Ответ дляКаменная Фрося
ви своєю тупістю зруйнували свій дім
причем здесь тупость?
уж то вам не понять
Каменная Фрося• 20 декабря 2014
Ответ дляВероятненько
я нікому смерті не бажаю, але коли люди самі біду кличуть додому, допомогти їм неможливо.
Ответ дляВероятненько
поддерживаю!
Я супер-пупер• 20 декабря 2014
Ответ дляGipotenuza
Удалено администрацией...
Повторюсь, ти людина без роду, без племені. Ти вважаєш себе росіянкою, але в росії ти не їхня. А в Україні ти теж невідомо хто, бо мову ти не поважаєш, не поважаєш країну, в якій ти живеш. А це означає, що і себе ти не поважаєш. А в паспорті, мабуть, записана, як громадянка України. То ти не громадянка України, а зрадниця України. Ти не маєш свого куточка на цій землі і не будеш мати.
Каменная Фрося• 20 декабря 2014
Ответ дляakaholera
тем не менее его мысль цитируют и тиражируют. Вашу нет
ще що про Франка знаєте? Які його твори читали ?