Плакат с автографом зимы• 02 февраля 2015
Хто на Клумбі купляв препарати для схуднення
На Клумбі я зареєстрована недавно, бачу в продажі багато капсул для схуднення, багато продавців,може хтось купляв там щось з цих препаратів..білайт( який теж є кількох видів-нічого в них не розумію), редуксін...знаю,що редуксін сильний препарат, але чи не підробка.....або хто може привезти редуксин з РФ,яка ціна?
Плакат с автографом зимы
• 02 февраля 2015
Ответ дляУкраиночка
Редуксин в РФ только по рецепту врача
Але ж його якось купляють і привозять
Сижу на стуле• 03 февраля 2015
покупала очен много.фигня там....и 2 раза просроченное присылали
только у одной девочки из киева Лишоу мне немного помогли....6кг скинула за 2 недели