ВундерКИНГ• 20 февраля 2015

девочки ,такой состав ткани (пальто) хороший?

хочу купить пальто дочери, состав ткани 70полістеру 10акрилу 10лана 10other. Подскажите:хороший или не очень?
Подметайло• 20 февраля 2015
Та не. Синтетика синтетическая

ЗдесяЯ• 20 февраля 2015
шерсти надо хотя бы 20-30 %, WOOL
Сижу_и_плачу• 20 февраля 2015
ІМХО, те що написано на етикетці ще нічого не означає: і поліестер, і шерсть бувають різними.
Якщо тканина якісна, а марка перевірена (у випадку ноунейму на етикетці можуть що завгодно написати), то склад нормальний.
Чупокабра• 20 февраля 2015
холодно будет в синтетике
Сижу_и_плачу• 20 февраля 2015
Ответ дляЧупокабра
холодно будет в синтетике
фліс полартек 300 це 100 відсотків поліестер. Тим не менше, це одна з найтепліших тканин які є на ринку.