Любительница• 14 марта 2013
Дівчата підкажіть.
Хочу замовити малому одяг з картерсу ... Скажіть хто купляв там речі ідуть розмір в розмір ,чи маломірять? І як якість товару? Буду дуже вдячна!
Зубачистка• 14 марта 2013
якість класна, але маломірять трохи, я б сказала. десь навіть на розмір.
Утренняя зорька• 14 марта 2013
до 24М маломерят
потом в размер
сын в 9 мес носил на 12 мес
дочь в 5 лет - носит 5Т, только юбки и лосины беру 4Т чтобы не болтались
потом в размер
сын в 9 мес носил на 12 мес
Ангелочек с рожками• 14 марта 2013
якість хороша, але краще брати на 1 розмір більше хоча б. там є табличка розмірна перевідіть на см, так легше з орінтуватись
Любительница
• 14 марта 2013
Ответ дляЗубачистка
От нам тепер 1.6 а що краще взяти на 24 місяця ніж на 18? а обувь розмір в розмір іде?
Любительница
• 14 марта 2013
Ответ дляАнгелочек с рожками
От ще одне цікавить чи сильно товар на фото відрізняється від того що прийде?
Калёва Замалёва• 14 марта 2013
Немного маломерит, а посредника уже нашли? Могу предложить свои услуги https://www.kidstaff.com.ua/tema-5021264.html минус 10% от цены сайта (с ограничениями)
Калёва Замалёва• 14 марта 2013
Ответ дляЛюбительница
На моем экране почти вообще не отличается, на фото можно рассмотреть структуру ткани
Любительница
• 14 марта 2013
Ответ дляpapirnaya
дякую я брала в дівчини в контакті ціна сайта + вага
Кучерявочка• 14 марта 2013
По-разному.Бодики большемерят.На 18 мес длина бодика до 47 см, на 24 мес до 50-51 см.
Любительница
• 14 марта 2013
Ответ дляКучерявочка
я замовила костюм спортивний на 18 місяців от і думаю чи підійде))
А крейзі 8 норомальна якість ?
Ангелочек с рожками• 14 марта 2013
Ответ дляЛюбительница
від фото сайту не відрізняється).
Крейзі 8 теж хороше, хоча моїй подружці чомусь не подобаються реглани хлопчачі. А мені нрав. речі, багато маю для доці
Любительница
• 14 марта 2013
Ответ дляАнгелочек с рожками
від фото сайту не відрізняється).
дякую!
Калёва Замалёва• 14 марта 2013
Ответ дляЛюбительница
А крейзі 8 норомальна якість ?
мне лично крейзи не нравится, больше чилдрен плейс (есть неплохие модельки).