08 апреля 2023

Скільки треба чекати ? Aliexpress

посилці 2 дня, розумію що це не багато, але все що я замовляла відправили в той же день або в наступний. продавець не в мережі добу, скільки триває обработка заказа?
Наталія-Ната 08 апреля 2023
А меня спустя два дня уже сформирован на новой почте заказ, вот только посылка ещё даже не в Украине
Odna Takaya 08 апреля 2023
Так под заказом ведь написано время обработки.
И что если продавец в это время не уложиться, деньги вернутся автоматом.
У меня большинство заказов в тот же или на следующий день были подтверждены продавцами и по них шло движение. Но один висел 4-5 дней и только потом пошло движение. Последний вот висит с 1 апреля, но под заказом написано, что у продавца ещё есть 3 дня.
Odna Takaya 08 апреля 2023
PtashkaO 08 апреля 2023
А до чого тут обработка??
1й скрін - продавець вже відправив Вам посилку!
Тепер лиш чекати
Обрано безкоштовну доставку, по треку буде відстежуватись лиш по Китаю, або взагалі не буде
На місці, доставка буде укрпоштою
Odna Takaya 08 апреля 2023
Ответ дляPtashkaO
А до чого тут обработка??
1й скрін - продавець вже відправив Вам посилку!
Тепер лиш чекати
Обрано безкоштовну доставку, по треку буде відстежуватись лиш по Китаю, або взагалі не буде
На місці, доставка буде укрпоштою
Де Ви читаєте, що замовлення відправлено?
PtashkaO 08 апреля 2023
Ответ дляНаталія-Ната
А меня спустя два дня уже сформирован на новой почте заказ, вот только посылка ещё даже не в Украине
НП тепер через Латвію все возять, в середньому 20 днів, від замовлення до отримання.
Як колись, 7-8 днів доставка, вже немає так, чекати довше.
В Україні, коли акцептує митниця, на 2й день вже на відділенні.
PtashkaO 08 апреля 2023
Ответ дляOdna Takaya
Де Ви читаєте, що замовлення відправлено?
1й скрін автора , уважно проглянути!
Там вже є трек номер! Значить товар відправлено )😉

То писала автору теми
А ваш поки в обробці
Odna Takaya 08 апреля 2023
Ответ дляPtashkaO
1й скрін автора , уважно проглянути!
Там вже є трек номер! Значить товар відправлено )😉

То писала автору теми
А ваш поки в обробці
Так, Ви праві.
Неуважно прочитала скрін автора.
Oks_kis 08 апреля 2023
3-5 недель
Мне, меньше чем за 3 недели не приходило после начала войны
автор Учениця 10 апреля 2023
Просто ігнорує мене, посилку вже як 4 дня не відправляє