26 марта в 19:18

Заплатила за курси, одне заняття відбула і вже нічого не хочу

Стомилася від безгрошівʼя, вирішила що треба щось міняти.
Пішла на курси, дорогі і довготривалі, віддала одразу десять тисяч(нащастя в них можна частинами платити), поки відвідала тільки одне заняття (хворіла), взагалі вони розраховані на групові заняття на вихідних три місяці.
Сходила на вихідних, і мучусь тепер, бо руки опускаються, здається що я не здатна все запамʼятати і правильно робити. В ідеалі треба ще вдома працювати над освоєнням матеріалу, але мені для цього треба придбати дещо досить дороговартісне.
Прийшла сьогодні з роботи, лежу вже годину, накручую себе, бо і так грошей немає, а я ще витрачаю на те у що сама не вірю.
Це норм?
показать весь текст
15 1 1
Кнопкотиць 26 марта в 21:14
Ответ дляОно само купилось
Вже ближче))
Лазерка)
Бла бла бла 26 марта в 21:37
Автор.ви описали практически мою ситуацию.Тоже в конце января пошла на курси массажа,после первих занятий сильно жалела.что пошла.Также 10 тис и плюс еще 2 тис пособие у них покупала.У меня ребенок 9 месяцев.то так сложно оставлять его на єти 3 часа два раза в неделю.Еще месяц ходить.вроде би втянулась.
Но.что потом?Мои одногрупники уже купили кушетки.ищут потенциальних клиентов.узнают за аренду.А я все думаю.кому я буду делать тот массаж.
Нужно взять себя в руки и пройти курси.и пробовать работать.Не нужно сдаваться на пол пути.Не попробуешь-не узнаешь.
автор Оно само купилось 26 марта в 22:16
Ответ дляБла бла бла
Автор.ви описали практически мою ситуацию.Тоже в конце января пошла на курси массажа,после первих занятий сильно жалела.что пошла.Также 10 тис и плюс еще 2 тис пособие у них покупала.У меня ребенок 9 месяцев.то так сложно оставлять его на єти 3 часа два раза в неделю.Еще месяц ходить.вроде би втянулась.
Но.что потом?Мои одногрупники уже купили кушетки.ищут потенциальних клиентов.узнают за аренду.А я все думаю.кому я буду делать тот массаж.
Нужно взять себя в руки и пройти курси.и пробовать работать.Не нужно сдаваться на пол пути.Не попробуешь-не узнаешь.
В нас взагалі інтенсив, заняття з ранку і майже до шостої вечора, перерва на обід десь півгодини
Бла бла бла 26 марта в 22:20
Ответ дляОно само купилось
В нас взагалі інтенсив, заняття з ранку і майже до шостої вечора, перерва на обід десь півгодини
Ого.Конечно Ви запаниковали.Зато какой будет результат с таким обучением.
автор Оно само купилось 26 марта в 22:25
Ответ дляБла бла бла
Ого.Конечно Ви запаниковали.Зато какой будет результат с таким обучением.
Там ще викладач такий вимогливий, я вперше була, то мене не чіпав, а з інших вимагав по повній, кожен мав повторити повністю усе що вони вивчали минулого разу, в експрес форматі.
Відпрацювали приблизно 3-4 години на одній моделі, типу повторили минуле заняття, потім інша модель прийшла, дуже важко у такому темпі
Цікавий писочок 27 марта в 01:19
Ответ дляБла бла бла
Автор.ви описали практически мою ситуацию.Тоже в конце января пошла на курси массажа,после первих занятий сильно жалела.что пошла.Также 10 тис и плюс еще 2 тис пособие у них покупала.У меня ребенок 9 месяцев.то так сложно оставлять его на єти 3 часа два раза в неделю.Еще месяц ходить.вроде би втянулась.
Но.что потом?Мои одногрупники уже купили кушетки.ищут потенциальних клиентов.узнают за аренду.А я все думаю.кому я буду делать тот массаж.
Нужно взять себя в руки и пройти курси.и пробовать работать.Не нужно сдаваться на пол пути.Не попробуешь-не узнаешь.
А я закончила курсы, там на следующий уже продвинутый курс агитировали, но такое отношение пофигистическое - любой вопрос в чате - ответ: а вы урок смотрели? Пересмотрите, перечитайте, это в смысле за что я заплатила деньги? При том что половину естественно можно найти в Ютубе. Разборы работ обещали каждую неделю, по факту 3 слова комментария на каждую работу выборочно, сделанные за неделю - со словами, ну тут ты видишь, стандартная ошибка, пересмотри 15й урок. 15 тыс, но не бьюти сфера, а с компом связано, но ужас, пошла сейчас на другой курс - так там каждый день все пережевывают с каждым, и дешевле курс, и информации больше намного...
Чарівна патика 27 марта в 16:08
Ответ дляОно само купилось
Поки пішла на базовий курс, освіта є, досвід роботи великий, а розуму немає (чого раніше не пішла, не знаю, ще в коледжі можна було закінчити курси, це і дешевше було значно, і навчали цілий рік)
Не сдавайтесь! Всё получится.
автор Оно само купилось 27 марта в 16:31
Ответ дляЧарівна патика
Не сдавайтесь! Всё получится.
та назад вже шляху немає, треба щось робити, інакше Німеччина з її виплатами
автор Оно само купилось 24 апреля в 04:05
Походила трохи, ну наче нічого, подобається навіть
Дрібка щастя 24 апреля в 04:19
ну, я тоже когда училась, казалось что ничего не смогу и не зайдет)
но все ок, надо перетерпеть и не бросать)