ВпО допомога

Підкажіть будьласка моя знайома подавала на переоформлення документи в березні їй подзвонили сказали донести документи чоловіка,вона донесла а потім їй прийшла відмова.Вона зеялась в Дії і поїхала за довідкою в Соц.захист їй видали і сказали виплат не призначено,що вона знята з обліку.А в цьому місяці їй прийшли гроші за 2 місяці як це так може буть.Вониж самі її знали і довідку видали і прийшли гроші.У кого сь так було?
Зрадорозганячка 18 апреля в 07:46
Можуть помилково нарахувати а потім треба буде повернути, чому ваша знайома не йде в до соцзахисту і не уточнює?
ПоЗиТиВнАя 18 апреля в 07:46
Вам знайомі ми завжди розказують про свої проблеми, в ви їх вирішуєте?
автор Заела_пластинка 18 апреля в 07:48
Ответ дляЗрадорозганячка
Можуть помилково нарахувати а потім треба буде повернути, чому ваша знайома не йде в до соцзахисту і не уточнює?
Вона повернулась додому і про це казала там де переоформлювала.
автор Заела_пластинка 18 апреля в 07:49
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Вам знайомі ми завжди розказують про свої проблеми, в ви їх вирішуєте?
Я не Впо тому попросила мене дізнатись бо не знає чому так дякую.
ПоЗиТиВнАя 18 апреля в 07:50
Ответ дляЗаела_пластинка
Я не Впо тому попросила мене дізнатись бо не знає чому так дякую.
😀😀😀😀
Може ви і ж ця сама знайома?
Зрадорозганячка 18 апреля в 07:50
Ответ дляЗаела_пластинка
Вона повернулась додому і про це казала там де переоформлювала.
Нехай телефонує і запитає в чому проблема позволити в той соцзахисту куди подавалась?
Якщо помилково нарахували ( тим більш вона повернулася) через суд будуть вимагати повернути, в мене знайома вертала 15 тисяч помилково перерахованих
1 1
Зрадорозганячка 18 апреля в 07:52
Ответ дляПоЗиТиВнАя
😀😀😀😀
Може ви і ж ця сама знайома?
Ну вам яка різниця, може людина соромиться особисто запитати, людина запитала - відповіли і пішли далі, ох уже ці правдоруби
автор Заела_пластинка 18 апреля в 07:52
Ответ дляПоЗиТиВнАя
😀😀😀😀
Може ви і ж ця сама знайома?
Тю ну мене попросили я запитала тім паче я написала не була ВПО взагалі ніколи.
ИНЬэтовамниЯНЬ 18 апреля в 07:53
Подзвоніть в соцзахист і запитайте.
Якщо нарахування правильне - ніхто не забере.
А якщо помилка - то, навіть пізніше можуть змусити повернути
автор Заела_пластинка 18 апреля в 07:53
Ответ дляЗрадорозганячка
Нехай телефонує і запитає в чому проблема позволити в той соцзахисту куди подавалась?
Якщо помилково нарахували ( тим більш вона повернулася) через суд будуть вимагати повернути, в мене знайома вертала 15 тисяч помилково перерахованих
Дякую
автор Заела_пластинка 18 апреля в 07:53
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Подзвоніть в соцзахист і запитайте.
Якщо нарахування правильне - ніхто не забере.
А якщо помилка - то, навіть пізніше можуть змусити повернути
Дякую
ОйЙой 18 апреля в 08:00
Моєму татові вчора прийшли гроші теж за 2 місяці. Він взагалі нікуди не ходив і ніяких заяв/документів не носив у лютому/березні. Але він пенсіонер.
Варена цибуля 18 апреля в 08:02
Скажут потом вернуть. Пусть едет разбираться , может ей не отказали
Зрадорозганячка 18 апреля в 08:02
Ответ дляОйЙой
Моєму татові вчора прийшли гроші теж за 2 місяці. Він взагалі нікуди не ходив і ніяких заяв/документів не носив у лютому/березні. Але він пенсіонер.
Так пенсіонерам і інвалідам автоматично нараховують без переподачі, може і авторки знайома відноситься до вразливих категорій тому автоматично нарахували
1 1
ПоЗиТиВнАя 18 апреля в 08:25
Ответ дляЗрадорозганячка
Ну вам яка різниця, може людина соромиться особисто запитати, людина запитала - відповіли і пішли далі, ох уже ці правдоруби
Під анонімом?
Приму в дар 18 апреля в 08:26
Теоретически отказа не было, а деньги начислил за месяцы до её отказа от впо. Может она никому ничего не должна и ошибки нет. Но надо узнавать, звонить ей лично. Я вообще думаю, что ей могут ответить на все вопросы и там, где она сейчас, а не там, где оформляла. База ведь должна быть одна
автор Yana-36 18 апреля в 12:50
Ответ дляПриму в дар
Теоретически отказа не было, а деньги начислил за месяцы до её отказа от впо. Может она никому ничего не должна и ошибки нет. Но надо узнавать, звонить ей лично. Я вообще думаю, что ей могут ответить на все вопросы и там, где она сейчас, а не там, где оформляла. База ведь должна быть одна
Дякую вам додзвонились до соц. Служби оказується перед тим як відмовили вже була призначена виплата.Ну і сказали тільки половину повернути.За березень виплату залишили.
Приму в дар 18 апреля в 12:51
Ответ дляYana-36
Дякую вам додзвонились до соц. Служби оказується перед тим як відмовили вже була призначена виплата.Ну і сказали тільки половину повернути.За березень виплату залишили.
Интересно, а как производят возврат? Это же какой-то документ нужен, что перевели реально
автор Yana-36 18 апреля в 12:53
Ответ дляПриму в дар
Интересно, а как производят возврат? Это же какой-то документ нужен, что перевели реально
Що гроші перевели вони відправляють документ з рахунком і той хто повертає друкує квітанцію.Все поіншому через банк можно.Так сказали.
Tamara666 18 апреля в 18:39
Добрий вечір! Підкажіть будь ласка, ВПО Полтава, хтось отримав?