Изменено 19 апреля в 17:55

Пишуть що на наступній неділі

Звільнять Верещук, Шмигаля та Кулебу..а прем´єр- міністром назначать Єрмака..
Перевіримо чи це правда..
показать весь текст
автор Jave 19 апреля в 18:14
Прем’єр-міністр України:

веде переговори і підписує в установленому порядку міжнародні договори України;

організовує роботу з формування і реалізації державної економічної та фінансової політики, а також в межах своїх повноважень політики з питань оборони, юстиції, правоохоронної діяльності та євроатлантичної інтеграції України;

очолює урядові комітети, здійснює керівництво відповідними консультативними і дорадчими органами (комісіями, радами тощо);

організовує роботу центральних та місцевих органів виконавчої влади з формування і реалізації державної регіональної політики, проведення адміністративної та адміністративно-територіальної реформ, реформування системи державної служби
forumchanka 19 апреля в 18:15
Мне все равно.Мне от этого ни холодно-ни жарко.Абы кацапов выпереть побыстрее.
vikohka 19 апреля в 18:15
Ответ дляJave
Один із варіантів, чисто мої догадки.. так як 5 років зеленського спливає щоб не злити міжнародних партнерів, зелень передає владу прем´єр-міністру, а він у нас на той час буде Єрмак.. ну чи придумають ще щось
у нас прeзeдeнство 4 года.
12 6
автор Jave 19 апреля в 18:15
Ответ дляFilomena
Якщо Єрмак стане премʼєром, то максимум в 2025 будуть вибори.
От і я так думаю, думаю якщо правда те що пишуть значить реально в 2025 будуть вибори
Filomena 19 апреля в 18:17
Доречі, пройшло процедурне голосування в США.
Позитивно.
Продовження завтра ввечері.
16 2
автор Jave 19 апреля в 18:17
Ответ дляvikohka
у нас прeзeдeнство 4 года.
Я не знаю де у Вас, а у нас 5)
Президент України обирається громадянами України на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування строком на п´ять років
cheryl 19 апреля в 18:19
коли в борделі йдуть погано справи, то змінюють повій, а не пересувають ліжка.

Якщо на чолі клоун, то яка різниця у перетасовці, цирк лишається цирком.
33 3 2
Sandr1n 19 апреля в 18:20
В України не вистачить дипломатичних посад, щоб всю цю братію пристроювати.
21 2
автор Jave 19 апреля в 18:20
Ще один варіант.. президент заборонив вести перемовини з росією.. то може Єрмак стає прем´єром-потім підписують договір з росією, саме єрмак буде підписантом і у народа росте рейтинг єрмака -після цього вибори і оп-ля наш новий презик Єрмак..
rybka21 19 апреля в 18:21
Ответ дляSeehund
А если, к примеру, физическое устранение.
Обов´язки президента виконує спікер ВР
12 1
Yuliya-23 19 апреля в 18:21
Ответ для_Annyshka____
Лісового? Коли звільнили, можна посилання на новину. Не знаходжу в Гуглі інформацію.
в телеграм каналах десь бачила
6 1
Seehund 19 апреля в 18:22
Ответ дляJave
Ще один варіант.. президент заборонив вести перемовини з росією.. то може Єрмак стає прем´єром-потім підписують договір з росією, саме єрмак буде підписантом і у народа росте рейтинг єрмака -після цього вибори і оп-ля наш новий презик Єрмак..
Извините, но наш народ не настолько тупой.
28 12 2
автор Jave 19 апреля в 18:22
Ответ дляSeehund
Извините, но наш народ не настолько тупой.
А 19 рік що показав?
49 8
Slobozhanochka 19 апреля в 18:23
Всі хочуть до корита.
7 2
автор Jave 19 апреля в 18:23
Ответ дляSlobozhanochka
Всі хочуть до корита.
Тут не корито, він і так біля нього..тут вже міжнародний статус
14 1
rybka21 19 апреля в 18:24
Лісовий на посаді, ніхто його не звільняв
8 1
елена123 19 апреля в 18:25
Ответ дляvikohka
у нас прeзeдeнство 4 года.
Какие 4? Последние выборы были в 2019 году. И если бы не война, то этой весной должны были быть новые выборы.
rybka21 19 апреля в 18:25
Можете скільки завгодно ліпити свої козломорди, прем´єр не може виконувати обов´язки президента
23 5 5
rybka21 19 апреля в 18:27
Шо за недолуге тиче всюди свою харю?
16 3 2
Metelitsa 19 апреля в 18:29
Ответ дляksusha1155
Єрмак визнаний одним із 100 найвпливовіших людей року по версії Таймс.. я чогось не догоняю по ходу.
Що характерно, Зеля у цей список найвпливовіших людей не потрапив.

Просрав свою величність завгоспу
28 2 1
whenallissaidanddone 19 апреля в 18:29
Удалено администрацией...
VShpak 19 апреля в 18:30
Ответ дляFilomena
Якщо Єрмак стане премʼєром, то максимум в 2025 будуть вибори.
То виборів не буде !
Узурпація влади і привіт вічний президент, а-ля лукашенко….
До чого вони і йдуть з самого початку !
Metelitsa 19 апреля в 18:31
Ответ дляSeehund
Извините, но наш народ не настолько тупой.
Я також так думала....
До певного часу....(
14 4 3
автор Jave 19 апреля в 18:32
Дівчата, все банальніше просто хочуть відігнати від корита зайвих людей і самим дерибанити міжнародну допомогу
https://m.gazeta.ua/articles/politics/_pristrasti-...
9 9 6 1
Metelitsa 19 апреля в 18:37
Ответ дляrybka21
Можете скільки завгодно ліпити свої козломорди, прем´єр не може виконувати обов´язки президента
Заісно не може.
Просто у нас пармаментстко-президентська республіка, на що зелені ложили болт і перетворили на президентську, авторитарну.

А прізвищ прем´єрів усі 5 років мало хто знав, хоча це саме вони повинні бути головники при такій формі правління
11 1
Metelitsa 19 апреля в 18:37
Ответ дляVShpak
То виборів не буде !
Узурпація влади і привіт вічний президент, а-ля лукашенко….
До чого вони і йдуть з самого початку !
Так, це узаконення впливу Єрмака

Він обійме головну посаду і видимість парламентстко-президентської форми правління збережеться
12 1
Filomena 19 апреля в 18:39
Ответ дляVShpak
То виборів не буде !
Узурпація влади і привіт вічний президент, а-ля лукашенко….
До чого вони і йдуть з самого початку !
Тільки якщо до того часу теперішня влада виграє війну. Тоді населення буде лояльне.
Інакше нічого не вийде.
Або програє. І Єрмак стане нашим кадировим.
Надто багато людей зі зброєю щоб гратися в узурпацію влади.
7 1
Falcon82 19 апреля в 18:39
Ответ дляMetelitsa
Так, це узаконення впливу Єрмака

Він обійме головну посаду і видимість парламентстко-президентської форми правління збережеться
Прям як путін і медведєв будуть)))
10 5 2
автор Jave 19 апреля в 18:42
Ответ дляFalcon82
Прям як путін і медведєв будуть)))
Та вже скоро порівнюючи політичну владу росії та України, можна буде грати в гру найти 10 відмінностей😪
18 3
Басина 19 апреля в 18:42
Ответ дляJave
Один із варіантів, чисто мої догадки.. так як 5 років зеленського спливає щоб не злити міжнародних партнерів, зелень передає владу прем´єр-міністру, а він у нас на той час буде Єрмак.. ну чи придумають ще щось
В.о.президента стає голова ВР