тянитолкайка• 20 февраля 2018
Просто бісять співробітники у яких карантин !!!
Одній співробітниці дозволили не ходити на роботу, бо в садочку карантин, і їй не має з ким залишати дитину! Ну хіба це справедливо? Зарплату вона отримує як і всі , а працює менше за всіх!завжди...
Ms. Android• 20 февраля 2018
Ответ дляЛенне-Рейма
А ви за неї виконуєте роботу? Тобто ваше навантаження збільшується чи просто заздрите?
Якщо збільшується, то так, це несправедливо і потрібно поговорити із керівництвом.
А якщо ні - ви не дуже хороша людина, вибачте.
Поки не стикнетесь із подібними труднощами, не зрозумієте.
у нее не увеличивается никак нагрузка. судя по этой теме она вообще ничего на работе не делает, кроме как сплетни и советчица.
Ms. Android• 20 февраля 2018
Ответ длятянитолкайка
Я ВЖЕ ВІДПОВІДАЛА НА ЦЕ ПИТАННЯ
а на мои так и нет.
Купипупсичек• 20 февраля 2018
Ответ дляMs. Android
а я хочу, чтоб мои дети в детстве переболели корью, свинкой и краснухой, чтоб выработался пожизненный иммунитет.
Я мама дітей , які перехворіли кором, не раджу вам його шукати. Чесно. Важка та неприємна хвороба. Ризик серйозних ускладнень, ослаблює імунутет. Свинка також для хлопця не є безпечною . Стосовно вітрянки та краснухи згідна.
Я не хворіла кором, чоловік також, це точно. Ми не заражаємось ним. В мене вже 3-й контакт був. Два останні дуже тісні, тісніше не буває.
Кашпо• 20 февраля 2018
Ответ длятянитолкайка
Флюорография гуся• 20 февраля 2018
Ответ дляЛенне-Рейма
Та яке там навантаження, автор ніяк з нашим форумом розпрощатися не може. Пів робочого дня пройшло
тянитолкайка
• 20 февраля 2018
Ответ дляКашпо
а чому ця тема українською, а та - російською?
потому что, я знаю и украинский и русский
тянитолкайка
• 20 февраля 2018
Ответ дляКашпо
ого, почитаю) не моя тема
Своего не предлагать• 20 февраля 2018
Автор, плюсуюсь
ваши дети не мои проблемы. а то сотрудник дома, я делаю его работу, потом сотрудник на больничном - я делаю его работу, потом сотрудник в отпуске - я делаю его работу. у меня пару лет назад была такая ситуация, я просто стала ’неуспевать’ выполнять чужие обязанности, задерживаться просили, но я ’не могла’. потом она стала выходить на работу, но отпрашиваться на полдня, я на подхвате. а я не помогала.
п.с. сотрудницу спустя время попросили удалиться.
п.п.с и мне абсолютно начхать, как я выгляжу в ее глазах, мне мой комфорт, нервишки и моя семья дороже других людей.
Кашпо• 20 февраля 2018
Ответ длятянитолкайка
це дуже похвально, але ваша логіка від мене вислизає)
Ms. Android• 20 февраля 2018
Ответ дляКупипупсичек
а я жена того, кто корью болел во взрослом возрасте. С реанимацией, потерей сознания и горячкой с бредом.
со свинкой тоже самое - лучше переболеть в детстве, чем в подростковом возрасте. Мой муж дважды болел свинкой - без осложнений в 2 и 3 года
Анонимус Я• 20 февраля 2018
Ответ дляMs. Android
я то же. на то это и детские болезни, что бы переболеть в детстве, а не трястись потом всю сознательную жизнь.
ВсеЧетко• 20 февраля 2018
Ответ длятянитолкайка
скільки наглих .... я в шоці...
А что вас удивляет. Тут же яжмамки и им все должны-место в автобусе уступать, работать за них и не вякать, если у тех ребёнок болеет или дома и так далее. Люди предпочитают вылезть на голову другим и ноги свесить, прикрываясь детьми и мужьями, а работу свою перекинуть на других
Флюорография гуся• 20 февраля 2018
Ответ дляMs. Android
Так с корью и в детском возрасте так же протекает болезнь + осложнения, так как несыормиррвавшицся иммунитет не может достойно отреагировать. Пик смертности от кори припадает как раз на возраст 5-7 лет, если не ошибаюсь
Анонимус Я• 20 февраля 2018
Ответ дляКупипупсичек
ваши дети привиты?
Купипупсичек• 20 февраля 2018
Ответ дляMs. Android
Це залежить напевно індивідуально як переносить кожна людина. В нас в лікарні дітки також в реанімації лежали. З нами в палаті хлопчик також 11 місяців, як же дитині було погано. Мама його спереживалась, лиця на ній не було. Сусідки син перехворів вдома, в лікрню не клали. Моя подружка по квартирі хворіла в молодості, було їй дуже погано, але без лікарні, усладнень, лише дуже сильно схуда . У всіх по різному.
Купипупсичек• 20 февраля 2018
Ответ дляАнонимус Я
Ой, тільки не кором
Анонимус Я• 20 февраля 2018
Ответ дляКупипупсичек
Ні
и все таки переболели. и у них теперь пожизненный иммунитет и никаких ревакцинаций.
а иммунитет и грипп и мононуклеоз и другие болячки садят.
Цветочница• 20 февраля 2018
А потом темы про сопливых людей в садике, как маме пойти на больничный, когда кругом такие доброжелатели...
Обращеница• 20 февраля 2018
Ответ длятянитолкайка
задавала і не тільки я! все без толку, блати у неї(
Автор, не переймайтесь й не накручуйте себе. Все беде добре!
Купипупсичек• 20 февраля 2018
Ответ дляАнонимус Я
Мононуклеоз в старшого також був. Хворів як до нього так і після, різниці не побачила. А після кору через 1,5 міс зачепили ГРВІ може це й грип був, і не справились. З ускладненнями і антибіотиками. Вирібаємо до сих пір, нікуди їх не воджу. Завалили всі секції.
Краще вік кору вакцинуватись, дорослим перевірити наявність антитіл.
Ну від дифтерії та правця.
Обращеница• 20 февраля 2018
Ответ длятянитолкайка
ддякую, у мене виникла ідея, повним складом (5 працівників) піти на лікарняний, коли наша царися-працівник знову піде в загул
Шикарна ідея!
Флюорография гуся• 20 февраля 2018
Ответ дляАнонимус Я
С пожизненным иммунитетом сомнительно тоже. Лёгкая форма болезни может не дать пожизненного иммунитета. Вирусы мутируют, а значит ’набутий’ иммунитет может оказаться неэффективным. Вообщем ’можливі ризики перевищують можливу користь’. Это относительно кори.
Закидай меня камнями• 20 февраля 2018
Ответ длятянитолкайка
наша робота взаємопов*язана, не можливо виконати свою роботу окремо від інших працівників
ви ж знаєте з якого вона села, подзвоніть з мобільного в садочок, щоб ромова записувалась та спитайте чи на карантині садочок, я думаю співробітникам та шефу буде цікаво послухати. Ми ходимо в садок 4ий рік жодного карантину не було
Купипупсичек• 20 февраля 2018
Ответ дляЦветочница
Соплі в садку це ще лайт варіант. З температурами, ротавірусами водять.
Ответ длятянитолкайка
мені вже набридло писати одне і теж. Ходила я, ходили всім відділом, керівник не слухає, просто говорить ви маєте це виконати, вас не стосується чому її не має на роботі.
Ну тогда вы ничего не в силах сделать. Хоть байкот,хоть что. У неё блат. Смиритесь или увольняйтесь.
Обращеница• 20 февраля 2018
Ответ дляСнегопадка
зачем? Вы можете взять больничный и лечить ребенка
Як це так? Підти на лікарняний? А як що щось на роботі пропусте або щось мимо неї пройде - непорядок! Автор держе ситуацію на роботі під контролем....