Детсадовский полицейский• 18 марта 2018

6.Укажіть речення, в якому після узагальнювального слова ста

6.Укажіть речення, в якому після узагальнювального слова ставиться двокрапка (окремі розділові знаки опущено).
А ​Лози, кручі, ліс все блищить і сяє на сонці. (О. Довженко)
Б ​Нашого двору не минали-народні обряди колядування, посипання, запросини на весілля. (Олена Пчілка)
В ​Мати в руках несе цибулю, кріп, петрушки пучечок.
(О. Довженко)
Г ​Любов, надія, віра ці якості вкупі складають людяність. (Р.Браунінг)
БЦАшка• 18 марта 2018
Б

Прикуси Язык• 18 марта 2018
Б.
Сама не знаю• 18 марта 2018
Б
rinamandarina• 18 марта 2018
Б
Після слова обряди.
Перечитайте правила, речення дуже прості
БЦАшка• 18 марта 2018
​Нашого двору не минали-народні обряди: колядування, посипання, запросини на весілля
західний_діалект• 18 марта 2018
Скоро 10 часов, воскресенье и пошла жара на уроки. В пятницу, субботу выучить не судьба?
Ms. Искренность• 18 марта 2018
Б . Нашого двору не минали-народні обряди: колядування, посипання, запросини на весілля. (Олена Пчілка)
Очень-очень• 18 марта 2018
Б
Простецкая• 18 марта 2018
Однозначно Б

автор Детсадовский полицейский • 18 марта 2018
Ответ длязахідний_діалект
Не судьба;)
Клептоманка• 18 марта 2018
Ответ длязахідний_діалект
так веселее, и соседи за одно правила повторят))))
а если честно, то каждый делает, как ему позволяет ситуация.