11 августа 2018

На христини,а чоловік не ночував

Дівчата.Була тиждень в мами.Приїхала додому.Чоловік за час моєї відсутності переглядав порно,заблокуваа комп мій,вірус.Постійна картинка голої пари.Він не працює,на моєму забезпеченні.Вже раніш була домовленість,щоб не шарився по сайтах таких,бо видаляти той вірус мені коштує грошей.
Мказала,що мені те не подобається.
Він послав мене,сказав їдь назад,чоготи припхалася.
Сьогодні христини в племінниці.Він надувся вчора і пішов з дому,бо ображений,щоб допекти мені і не їхати зі мною.
Їду сама,соромно будк гостей.Ніч не спала.Голова болить.Сумно.Як бути.Прошу по людськи порад.В шбі сім років.Мені 42;йому 52
Джинцы на Флиси 11 августа 2018
В сад его. Я своего 6 лет тому выставила. И не жалею! А о назад просится все годы
АлывердЫ 11 августа 2018
не стоит у него на вас,во и вся порада
Ганцю в кєдах 11 августа 2018
Точно 42 года?
Подтяжка 11 августа 2018
Чому соромно? Скажите прболел. Пусть поживет один раз так тяжело ему на Вашем обеспечении.
ЖонДуан 11 августа 2018
Дети?
автор Сарафанное радио 11 августа 2018
Ответ дляДжинцы на Флиси
В сад его. Я своего 6 лет тому выставила. И не жалею! А о назад просится все годы
Погано на душі і образа.Йому на все до лампади.Чому я повинна платити за його задоволення.А ще він плвністю вибрився.Запитала для чого,каже загорав.Житло його.Я їду як побита,голова не працює.Нерви.Піт градом.яможе які краплі заспокійливі?от просто погано мені.Сестра нас чекала.я плачу,їду і плачу
автор Сарафанное радио 11 августа 2018
Ответ дляЖонДуан
Дети?
Не має
автор Сарафанное радио 11 августа 2018
Ответ дляГанцю в кєдах
Точно 42 года?
Да,в 42такі бувають....
Планшетница 11 августа 2018
А шо тут порадити,жиніть його. Дорослий дядько на запеспеченні у жінки,йому самому не соромно? Ще й поводиться як підліток(( де ви такий екземпляр видерли?
автор Сарафанное радио 11 августа 2018
Ответ дляАлывердЫ
не стоит у него на вас,во и вся порада
Знаю,щнаю,що так не роблять.Не розумію,як так можна поступати.Людині байдуже на мене,мабуть так.не лайте,хнаю,що не правильно.Мене немає,я розчавлена.Де ніч був,не знаю.
энциклопУдия 11 августа 2018
А чего удалять вирус за деньги нужно?
Что страшного в просмотрах так и не поняла
мистерЛяпсус 11 августа 2018
Ответ дляСарафанное радио
Да,в 42такі бувають....
Яке ж воно старе, а Вы еще за ним и убиваетесь. Посла бы его давно и далеко при таком раскладе. Понимаю, что без порнушки и самоудовлетворения никуда, но чтобы комп вирусами заражал, это ж или мозга как у ракушки (простите) или совсем дядьку заклинило.
Дам Вам совет - уходите от него. Не уважает и не любит Вас. Толку не будет. Есть знакомая, которая при таких обстоятельствах осталась. Сейчас ооочень жалеет.
Любимка-анонимка 11 августа 2018
Я для чего он у вас? Секс безумный что ли?
Человек 52 года не работает и лазит по порносайтам - Вы себя вообще не цените?
Сопли и слёзы вытерли и с хорошим настроением быстро на крестины. Слишком много внимания уделяете этому человеку. Скажете, что у него диарея
Любимка-анонимка 11 августа 2018
Ответ дляСарафанное радио
Погано на душі і образа.Йому на все до лампади.Чому я повинна платити за його задоволення.А ще він плвністю вибрився.Запитала для чого,каже загорав.Житло його.Я їду як побита,голова не працює.Нерви.Піт градом.яможе які краплі заспокійливі?от просто погано мені.Сестра нас чекала.я плачу,їду і плачу
Вам будет дешевле и спокойнее снимать жилье. Бегите от этого быдла. Или вам нравится быть жертвой и всем плакаться ?
дамаАмстердама 11 августа 2018
Вы же уже создавали тему , что он с корпоратива не вернулся.
Вам там мало посоветовали выгнать его?
автор Сарафанное радио 11 августа 2018
Ответ дляэнциклопУдия
А чего удалять вирус за деньги нужно?
Что страшного в просмотрах так и не поняла
В тому,що блокує комп.Потім мені його нести,видаляти віруси і платити гроші.нехай заробить і платить свої.за його задоволення платити не хочу.
автор Сарафанное радио 11 августа 2018
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Я для чего он у вас? Секс безумный что ли?
Человек 52 года не работает и лазит по порносайтам - Вы себя вообще не цените?
Сопли и слёзы вытерли и с хорошим настроением быстро на крестины. Слишком много внимания уделяете этому человеку. Скажете, что у него диарея
Дякую.Мені так важлива підтримка людська.Дякую зв розуміння.Бо тут пишуть ,що не стоїть на мене і решту дурниць.я просто просила підтримки,щоб не самотньо якось мені було.
энциклопУдия 11 августа 2018
Ответ дляСарафанное радио
В тому,що блокує комп.Потім мені його нести,видаляти віруси і платити гроші.нехай заробить і платить свої.за його задоволення платити не хочу.
Я просто не знала.что кто-то еще не умеет чистить компы
Марфушечка душечка 11 августа 2018
Ответ дляэнциклопУдия
Я просто не знала.что кто-то еще не умеет чистить компы
Ну так научите.
Ганцю в кєдах 11 августа 2018
Ответ дляСарафанное радио
Да,в 42такі бувають....
Вам наверное это нравится, других причин терпеть подобное в 42 года не вижу.
автор Сарафанное радио 11 августа 2018
Ответ дляэнциклопУдия
Я просто не знала.что кто-то еще не умеет чистить компы
Ну,бачите є такі динозаври.Не розбираюсь я в тких речах,то мені не жити?
Марфушечка душечка 11 августа 2018
Ответ дляСарафанное радио
Дякую.Мені так важлива підтримка людська.Дякую зв розуміння.Бо тут пишуть ,що не стоїть на мене і решту дурниць.я просто просила підтримки,щоб не самотньо якось мені було.
Идите сами на крестины, отдыхайте и постарайтесь не думать об этом. Никуда муж не денется, вернётся.
дамаАмстердама 11 августа 2018
Автор, почему пропустили мой коммент про корпоратив?
Вас ничему та ситуация не научила
Бронетапок 11 августа 2018
Ответ длядамаАмстердама
Вы же уже создавали тему , что он с корпоратива не вернулся.
Вам там мало посоветовали выгнать его?
Чего то я пропустила... С какого корпоратива, если он не работает? Не вернулся с заседания общества анонимных алкоголиков???
Любимка-анонимка 11 августа 2018
Ответ дляБронетапок
Чего то я пропустила... С какого корпоратива, если он не работает? Не вернулся с заседания общества анонимных алкоголиков???
Нет, анонимных анонистов
автор Сарафанное радио 11 августа 2018
Ответ длядамаАмстердама
Автор, почему пропустили мой коммент про корпоратив?
Вас ничему та ситуация не научила
То не моя тема була зовсім.я в дорозі по трасі.погане завантаження.
автор Сарафанное радио 11 августа 2018
Ответ дляМарфушечка душечка
Идите сами на крестины, отдыхайте и постарайтесь не думать об этом. Никуда муж не денется, вернётся.
Дякую,старатимусь.Перед батьками соромно,що сказати,що така тварина в мене.Вони таке не розуміють.
автор Сарафанное радио 11 августа 2018
Знав,що ці христини мені дуже важливі.Я для сестри опора,в неї важкі роди були.Знав,і забив на все.
Баба на горошине 11 августа 2018
Тю, ви ханжа, я с мужем смотрю
Нерадистка Кэт 11 августа 2018
Пшол нахрен