Куда ж без меня• 01 октября 2018

Поясніть, чого вони на кухні всі плакали?Однаково.

І чого на свята вона не була свята?
Тільки я одна не розумію масового захоплення цими піснями? ба навіть більше, чогось відверто дратують.
Так само як і- мені так добре з тобою ....на на на на на
Прикуси Язык• 01 октября 2018
Ответ дляMelancholy
девочки, да что вы к этой кухне прицепились, ей-богу)) Локация неважна! Замените, например, туалетом. Там тоже много кто слёз пролил, а потом фиалкой распускался
Про фиалку - это пять!

Прикуси Язык• 01 октября 2018
Ответ дляKlerun
Как это ’залюбленная’?)
Уже попахивает инцестом... От же ж пісенька какая многогранная!)))
КучМала• 01 октября 2018
Ответ дляАдеКВАтная
Ви не з України?
Моя дочка перефразировала эту песню ’покакала і знов фіалка розцвіла )))’
А вообще, автор, я с Вами. Для меня эта песня - смесь маразма и депрессии.
Полиэтиленовый привет• 01 октября 2018
Ответ дляПрикуси Язык
мда
люди вы слов нет
в укр языке залюблена-это избалованный ребенок, любимый ребенок
БоХатая• 01 октября 2018
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Прочитала слова песни. Итак... женщина была в отношениях с мужчиной год, у нее есть взрослая дочь от первого брака. Что у мамы, что у дочери отношения с мужчинами не складываются. Целый год мама жила с мужчиной, он ее обижал. В какой-то момент она решила избавиться от мучений (врятуюсь вiд слiв). Но она его продолжает любить и очень сильно. От этого ей ’ой болить, як болить’, но она твердо решает прекратить отношения т.к. он ее еще бьет (врятую вiд стрiл хоч тiло). Вот она и сидит на кухне и плачет (наверное, однокомнатная квартира и там дочка спала, вот она решила, чтоб не мешать поплакать на кухне), но оказывается дочка тоже не спит, увидела маму на кухне и давай с ней тоже плакать т.к. влюблена в такого же козла, как и мать. И они решают, поплакать немного вместе (однаково), а потом вытереть слезы, сделать мейк и идти, красивыми, искать новых мужчин

Тут, прям, сценарий к фильму...
нет к сериалу)
Полиэтиленовый привет• 01 октября 2018
Ответ дляБелочкой зови
не читайте больше этого Авраменко кто бы он ни был) любовь к картофельному пюре??? шо он курит ваще)))
В українській мові в дорадянські часи семантично розрізняли кохання як пристрасну емоцію та любов як слово загальнішого значення: кохання має тілесний та пристрасний контекст, любов може і не мати контексту пристрасті. Термін любов, зокрема, досить часто використовували у контекстах «любов до Бога», «Божа любов» тощо. Кохання і любов визначали або як стан особистості (закоханість), або як інтенціональну спрямованість на об´єкт любові: є суб´єкт і його почуття до іншого, при цьому виключали контекст «між», допускали наявність одностороннього почуття кохання.

Так, у словнику Б. Грінченка кохання це:

любов, любовна пристрасть;
улюблений предмет, коханий або кохана;
виховання, плекання, вирощування (дітей, тварин, рослин)[7].
У радянські часи слова кохання та любов визнали тотожними і почали визначати як почуття глибокої сердечної прихильності до особи іншої статі[8]. Таким чином, було здійснено спробу елімінації теїстичного контексту слова «любов», а еротичну інтенціональність кохання обмежили суто гетеросексуальними почуттями (див. також гетеросексизм). Таке тлумачення слова можна побачити й у сучасних українських словниках[9], хоча це й не відповідає сучасній розмовній українській мові — його вживають і в гомосексуальному контексті, а також до деяких інших стосунків. Також, доведено, що гомосексуали здатні до почуття кохання, як і гетеросексуали[10][11][12].

Серед інших смислових контекстів кохання слід відмітити такі:

стійке, інтенсивне почуття суб´єкта, фізіологічно зумовлене сексуальними потребами[13];
відчуття сильного сексуального та романтичного бажання і потягу до людини, з якою індивід схильний утворити пару;
сексуальна пристрасть, сексуальне спілкування, любовна поведінка[14];
почуття сильної прихильності, викликане принадливістю або захопленістю іншим, виключною сердечністю або відданістю до об´єкта;
ніжність до об´єкта;
емоційне відчуття схожості або спорідненості з об´єкто
Одна_на_всей_планете• 01 октября 2018
Ответ дляКлаваЧерепиця
НЕа.
Почитайте Авраменко - сейчас в украинском языке слова ’любов’ и ’кохання’ имеют разный смысл. Любов может быть к картофельному пюре, Родине, бренду одежды, Кохання - только к человеку. Поэтому залюбленная это может быть и закохана.
А вот и ошиблись, на фил.факе объясняют, что ’кохання’ в украинском языке может быть только между мужчиной и женщиной. А вот все остальное, в том числе предметы, Родину, маму, родителей, детей нужно ’любить’.
Полиэтиленовый привет• 01 октября 2018
ЗАЛЮ́БЛЕНИЙ, а, е, розм.

1. Сповнений любові, пристрасті до кого-небудь; закоханий. Одна молода залюблена дівчина, вічно розмріяна, неначе кам´яніла з якоїсь розкоші коло тих рож, що цвіли в червні... (Ольга Кобилянська, III, 1956, 10); — Панич, допевне, залюблені, що все такі задумані, — заговорила Пазя (Лесь Мартович, Тв., 1954, 231);
// Захоплений, зачарований ким-, чим-небудь. У землю і вогонь, у силу людських рук, У мудрість книг людських залюблений без міри, Навік затаврував він животіння сіре (Максим Рильський, II, 1960, 302); Він був залюблений у коней, скільки себе пам´ятав (Юрій Смолич, Світанок.., 1953, 175); Кузьмін непомітно для самого себе пригорнувся до цього залюбленого в поезію українця (Юрій Збанацький, Сеспель, 1961, 86);
// Який виражає любов до кого-, чого-небудь, захоплення кимсь, чимсь. Почимчикував за всіма й наш Михайлик з матінкою, не зводячи залюблених очей з того сивого та мудрого гуцула (Олександр Ільченко, Козацькому роду.., 1958, 168).
♦ Залюблений по вуха (без пам´яті і т. ін.) — дуже, надзвичайно закоханий. — Сеньку, та чи знаєш ти, що той наш богатир.. по уха залюблений? (Іван Франко, VIII, 1952, 189).

2. Який викликає любов, пристрасть до себе, захоплення, зачарування собою з боку кого-небудь. Найбільша письменникова радість, звичайно, то радість творчості. Радість залюбленої праці (Степан Васильченко, IV, 1960,
Полиэтиленовый привет• 01 октября 2018
Ответ дляОдна_на_всей_планете
так человек точно то же и написал

Прикуси Язык• 01 октября 2018
Ответ дляПолиэтиленовый привет
мда
люди вы слов нет
В укр.языке ’закохана’ - влюбленная. ’Залюбленный ребенок’ - в укр.языке ’залюблена дитина’. Ау, филологи! я ошибаюсь?
Полиэтиленовый привет• 01 октября 2018
Ответ дляПрикуси Язык
а я что написала??

тут такие филологи, что ну их

ЗАКО́ХАНИЙ, а, е.

1. в кого і без додатка, заст. в кому. Який кохає кого-небудь, закохався (у 1 знач.). [Таня:] Ллє справді принадна дівчина — ця Темі. Я певна, що вона закохана в Мальованова (Іван Кочерга, II, 1956, 26); [Мокрина:] А що Конон, то він он як закоханий у тобі, моє янголятко!.. (Марко Кропивницький, II, 1958, 448);
// у знач. ім. закоханий, ного, чол.; закохана, ної, жін. Людина, яка кохає, закохалася. В садку біліли дві постаті. Чутно тиху розмову закоханих (Андрій Головко, I, 1957, 57);
// Який виражає кохання, захопленість. — Пан Ван… пан Ван… — радісно пищала вона і дивилась на нього закоханими, як у мами, очима (Михайло Коцюбинський, I, 1955, 412); * Образно. І тепер, сидячи перед нареченою ватажка й козацького гетьмана, відшукав він [кобзар] для неї запашні й барвисті слова, щоб потішити жіноче закохане серце (Зінаїда Тулуб, Людолови, I, 1957, 63).
♦ Закоханий в себе [самого] — який вважає себе, свої вчинки, розум або зовнішність найкращими; самозакоханий. Такий він [Княжевич].. грубий егоїст, закоханий в себе, що дуже нагадує щедрінівську «торжествующую свинью» (Михайло Коцюбинський, III, 1956, 157); Та й що там могло привернути увагу такого вельможного й вельми.. закоханого в себе самого — без суперника.. — пана (Олександр Ільченко, Козацькому роду.., 1958, 9); Закоханий по [самі] вуха в кого і без додатка — який безтямно кохає кого-небудь. Зустрів [Рубін] лише Женю Індиченка, але Женя був по вуха закоханий, ходив незрозумілий, дивний і все зітхав (Іван Сенченко, Опов., 1959, 40).

2. в що, рідко в чому. Який захоплений, зачарований чимсь, кохається в чому-небудь. Я закоханий в синь океанну, в свіжий дух, що пливе од ріллі (Володимир Сосюра, II, 1958, 12); Він був справжній вчений, закоханий в науку (Олександр Довженко, I, 1958, 407); — Я гадав, що вельможна пані — серйозна жінка, а не маленьке дівча, закохане в казках (Зінаїда Тулуб, Людолови, I, 1957, 11).

3. заст. Викоханий, випещений. Закоханий чоловік (Словник Грінченка).
Голубая фишка• 01 октября 2018
Я в шоке от этой песни/клипа, реально кошмар кошмарный
Прикуси Язык• 01 октября 2018
Ответ дляПолиэтиленовый привет
а я что написала??

тут такие филологи, что ну их

ЗАКО́ХАНИЙ, а, е.

Ну, слава Богу, выяснили! Давайте, лучше про фиалку распустившуюся... думаю, там будет меньше разночтений)))
Барабасиха• 01 октября 2018
мужики их бросили вот они и плакали. а на кухне, чтобы никто не слышал. и плачут из-за мужиков все одинаково.
Творог для розжига• 01 октября 2018
я слушала её песни пока не задумалась над текстом и не увидела клип, отвернуло и начала даже раздражать.
Аноним_1504• 01 октября 2018
борщ не так подала. штаны обиделись и ушли, а она осталась на кухне рыдать.
Полиэтиленовый привет• 01 октября 2018
Ответ дляПрикуси Язык
фиалка разноцветний цветок
типа утром жизнь заиграла новыми разноцветными красками что не нужно ’грузить’ в только черном или белом или сером и т.д..а жизнь яркая и красочная как фиалка
Прикуси Язык• 01 октября 2018
Ответ дляПолиэтиленовый привет
фиалка разноцветний цветок
От несогласная я! То вы со цветиком-семицветиком попутали.... А фиалка - она фиалковая)))
Полиэтиленовый привет• 01 октября 2018
как по мне то песня про первую любовь подростковую и про то, как мама утешала своего ребенка ( возможно вспоминая себя в ее годы)
и что жизнь продолжается и не заканчивается на одном

Аноним_1504• 01 октября 2018
а вообще мне нравится слова из песни Поляковой - вытру слезы, стану красивой. Смысл тот же, но в разы веселее
Полиэтиленовый привет• 01 октября 2018
Ответ дляПрикуси Язык
ФІА́ЛКА, и, жін. Трав´яниста рослина родини фіалкових із фіолетовими, рідше жовтими, білими або різноколірними квітками.
Полиэтиленовый привет• 01 октября 2018
Ответ дляПрикуси Язык
еще вот сравнение с фиалками
возможно у девушек глаза синие синие
У порівняннях. Які очі у неї? Не встиг роздивитись. Невже не побачу?.. Протискаюсь плечем і стрічаюся з нею. Наче фіалки після дощу. Темні, м´які, блискучі (Михайло Коцюбинський, II, 1955, 418).
КучМала• 01 октября 2018
Ответ дляАноним_1504
Полиэтиленовый привет• 01 октября 2018
ураа
нашла
вот! вот я так и думала, первая любовь, первый секс первое разочарование
Ф ІА Л КА – у стар од авн іх греків си м в олізу вал а
см ерть, а пізн іш е стал а си м в олом ск ром н ості,
ц н оти , б ез за хи сн ос ті, н еви н н ої відд ан ос ті
кох ан ом у . В он а при н о си ть ра дість і м ож е
при ч ару ва ти . А та кож си м в олізую см у то к,
н евтіш н у тугу з а втра чен и м н авіки : н ея
при к раш ая ть см ер тн е л ож е аб о м о ги ли
передч асн о п ом ер ли х дівч а т. В он а п ри вер таю до себ е ув агу с воюя
скр ом н оя кр ас оя : ѐк п ра ви л о, фіа лка хо ваю тьс ѐ в тін і, але при п о треб і
ви х оди ть н а с он ѐ чн у галѐ ви н у, щ об і себ е пок аз ати , й ін ш и х поб ачи ти .
За да вн ім з ви чаюм , він ок з фіа лки м ож е одѐ га ти тіль ки ц н о тли в а
дівчи н а , а к оли ку щ и ки три к олірн ої фіа лки п ос ади ти в кутах х ати , то
ж одн и й зл одій н е с тр аш н и й , а ѐк щ о па ри ти сѐ з н ея в л азн і, то вс ѐ
роди н а ж и ти м е д руж н о .
Прикуси Язык• 01 октября 2018
Ответ дляПолиэтиленовый привет
еще вот сравнение с фиалками
возможно у девушек глаза синие синие
Ну, вот. А Вы говорите ’рідше жовтими, білими або різноколірними’. Фиалковые - это сразу понятно какие)
Просто Филя• 01 октября 2018
Ответ длядолой_лама
Я так поняла, что здесь мне одной очень нравится эта песня и клип. Ща полетят тапки....
И мне очень. Местное ’обшество’ соревнуется, кто больше не понял текст. На мой взгляд, нужно дауном быть, что бы не понять

Зотліла ніч, зранку все стало сіре.
Знайти нові кольори мушу я.
А лице умий дощем, що треба ще?
Хай серцю під плащем - менше слів, більше віри.

Нравится что сразу оправдываюся - Винника не слушаем. Мабуть слушают.
Полиэтиленовый привет• 01 октября 2018
Ответ дляПрикуси Язык
там другое значение, я уже выше написала:) почему именно фиалка и тут лучше шрифт:)
зачем нам те филологи советчиские, они ничего нового и интересного не расскажут, умеют только фигней страдать и рассказывать , что грамотность то состояние души и делать самим кучу ошибок!

http://www.shevcbs.kiev.ua/objects/files/obj9431/g...
Кукусикиииииии• 01 октября 2018
Ответ дляАдеКВАтная
На Ютубі перегляди і комменти-зашкалюють!
Автор,третий день задаюсь тем же вопросом что и вы
Полиэтиленовый привет• 01 октября 2018
а мне нравится и я рада, что укр музыка развивается включая в себя фольклорные нотки, очень достойная музыка
в отличии от цвет настроения синий. еду еду в соседнее село и так далеее
Полиэтиленовый привет• 01 октября 2018
почему кухня
потому, что это любимое место женщин, где они проводят большую часть времени, где можно посидеть за круглым или ’тупым’ столом за чаем, поговорить, поплакать и посмеяться

пока в это время муж или кто то там еще будет смотреть в гостинной футбол фильм и т.д. и не мешать

кароче , девки, шевелите мозгами хоть чуть чуть