КаРаКаТиЦа• 25 декабря 2018
Доця,11 років,74 кг,ріст 154см,розмір xl - sos !!!
Грудного молока в мене не було-кормила сумішами.
Вона тільки розплющить оченята-я вже мала стояти над нею з готовою сумішшю,в противному випадку-вона так кричала,що в мене трусилися руки і я не могла попасти залити воду в пляшечку...
Потім був садочок...Дрищ - то не про неї.Вона була з тих дітей,на які коли дивляться старші люди,то кажуть - Яка хороша у Вас мама здорова дитина! А коли ти їм відповідаєш,що трошки вона б худішою була,то у відповідь грізно так - Ви що мама! Головне,це ,щоб була здорова дитина,а лишню вагу - переросте!
Ну так,звісно,я з цим погоджувалася.Хто ж сумнівався в словах знающих старших людей.
Перший клас.Група продовженого дня.В цей рік ми почали стрімко набирати вагу.І десь приблизно до НР я вияснила причину-це була дріждєва здоба,яку давали дітям в школі в їдальні,та ще й двічі на день...
Заборонила доні їх їсти.Наказала вчительці сторого-настрого контролювати питання з тими булочками ...А потім були засушені ці булочки в сумці...До кінця року +10 кг...
Був спорт.
Гімнастика -1 рік.Покинули.Коли я побачила на показових виступах,що моя дитина за рік практично нічому не навчилася.А самій вчительці діти були потрібні,як спонсорські гроші батьків і все...
Був басейн-1 рік.Покинули,коли почали рости сісі і їй стало соромно в роздягальні перед дорослими жінками митися/переодягатися.
Був волейбол-трохи менше року.Покинули.Ну не хотів їй в руки летіти м"ячик сам,треба його було трошки намагатися ловити...
Була ще зумба - 2 місяці.Класна штука! Вона з неї реально виходила мокра! Так,приміщення ,де вони займалися,забрав власник назад і віддав іншим орендарям.А тренер переїхав в іншу частину міста...
Зараз я купила тренажер 2 в 1 орбітрек + велотренажер ,ще є степпер,ну скакалка...
Літом вона бігала двічі в день по годині.Зараз,коли школа- 1 раз ввечері по 45 хв.
Дівчата,реально,кажу ну не худне дитина зовсім.В мене таке враження,що навпаки ще більше поправляється.Треба братися серйозно за харчування.
Влітку трохи посадила її на куряче м"ясо,яйця,овочі.Правда не довго...Я боялася,що все-таки,треба їсти їй більш різноманітну їжу.
Це так,більше,як експеримент був,який ,доречі,й нічого не дав нам.Навіть 1 кг не вдалося скинути...
Обстеження робила.Нічого "такого" не виявили...
Записалися до дієтолога.Вільне місце аж 21 січня. Сказали-знати групу крові.Значить будуть підбирати харчування згідно групи крові.
Мамочки,може в кого були схожі проблеми з дітками.Що Ви робили,щоб дитина не набирала лишню вагу,чи навіть,худла.Що готувати з їжі,щоб дитина їла і не фукала,що вона таке їсти не буде...
І да...в неї вже комплекс...вона нікуди не хоче ходити з однокласниками...вона соромиться вже себе...і друзів немає...замкнута дуже в собі...мені реально її дуже шкода...
Допоможіть порадами ,будь ласка,як мені їй допомогти...
Був спорт.
Федорино Горе• 25 декабря 2018
Эмм, а что за питание по группе крови? Мне кажется, это уже указывает на какой-то лохотрон
Ход конём• 25 декабря 2018
Ну мамо,вы даете,растянули ребенку желудок с рождения,а виноваты все остальные.
Федорино Горе• 25 декабря 2018
Да и в плане питания и похудения для всех всё просто - проверить гормональный фон, наладить питание и дефицит ккал. Никакого профицита
Зашла на 5минут• 25 декабря 2018
от булочек все дети толстели или толька Ваша? нужно искать причину, возможно это гормоны
Аноним_1569• 25 декабря 2018
к врачу обращались?
правильное питание - овощи/фрукты и т.п соблюдаете?
ПуГоФФка• 25 декабря 2018
Окрім дієтолога, обов´язково має бути обстеження ендокринолога. Білий хліб і цукерки, солодку воду вона вживати не повинна, корисного там немає, а саме це і веде до набору
КаРаКаТиЦа
• 25 декабря 2018
Ответ дляФедорино Горе
кума ходила до того дієтолога,реально схудла вдвоє,вага тримається вже два роки
Ниф_ниф• 25 декабря 2018
Я вам не верю. Все толстые говорят что они ни фига не едят. Вся причина в том что готовят дома и что ребёнок ест.
КаРаКаТиЦа
• 25 декабря 2018
Ответ дляФедорино Горе
Ну, и самое главное - желание ребёнка. Иначе никак.
та вона дуже хоче й сама схуднути,але в нас щось не виходить нічого ...
КаРаКаТиЦа
• 25 декабря 2018
Ответ дляЗашла на 5минут
перевіряла...нічого такого не виявили
Куратор дебошей• 25 декабря 2018
Моё солнышко. Приучайте ребёнка правильно питаться, пить много воды нарушен обмен веществ.
Твоя подруга• 25 декабря 2018
я б настояла продолжать бассейн с красивым купальником и промыла б ей мозг. Ну и питание,что там вам врач скажет. Щитовидку проверить
Федорино Горе• 25 декабря 2018
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Сходите сначала до эндокриноолга и сдайте анализы.
А диету по группе крови успеете) Вот как раз до 21 января и сдайте. Чуть влетит в копейку, но это не только фигура, а и здоровье.
А в плане похудения - ну, тут в плане ребёнка я советовать не хочу особо, т.к с детьми в этом плане не сталкивалась. Но, для всех выход один - дефицит ккал. По-другому никак. Но с детками нужно быть внимательнее, добавлять витамины и минералы.
КаРаКаТиЦа
• 25 декабря 2018
Ответ дляАноним_1557
А до ендокринолога волили дитину?
водила,здавали аналізи...нічого такого не виявили
Федорино Горе• 25 декабря 2018
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Напишите, что сдавали/
Не раскрытый парашют• 25 декабря 2018
От двух булочек в день 70кг не нажуешь.Подозреваю,что утром варенички со шкварками, в школу лоточек с 5бетиками,котлетой ,сосиской и окорчком, и вечером литр молока под кастрюлю голубцов и куском сала, ну и на ночь литр кефира.А виновата булочка школьная.
Кукуша• 25 декабря 2018
Если есть возможность, советую поехать к Фуст. Она по анализам корректирует питание. Это главное. Просто убирать продукты нельзя. Это ребенок, она растет, Вы сейчас можете нарушить ее обмен веществ.
Зумба. Что мешает Вам вместе с ней заниматься под видео дома?
Купите беговую дорожку. У меня среди знакомых-бегунов никого полного или с лишним весом нет.
Ребенок у Вас не против собой заниматься, так пользуйтесь этим. Купите ей фитнес-трекер. Пусть в день выполняет норму по пройденным шагам, бегу... там много возможностей.
Конечно, как влюбится, так быстро похудеет, но все ведь может и печально закончится.
Федорино Горе• 25 декабря 2018
Ответ дляКукуша
Так у ребёнка уже нарушен обмен веществ)))
КаРаКаТиЦа
• 25 декабря 2018
Ответ дляАноним_1569
к врачу обращались?
фрукти...сама їсть лише банани...яблука,мандарини - запихаю силою...
до врачів-зверталися,нічого такого не виявили))
Нежная Лапка• 25 декабря 2018
Ответ дляНиф_ниф
Я знаю одну маму, яка на кожному кутку кричить, що її мала нічого не їсть , а все рівно поправляться . Хоча мій син каже, що те скільки вона в себе впихує на великій перерві він за день не з’їсть
Аноним_1430• 25 декабря 2018
Ответ дляФедорино Горе
Ну для вас лохотрон, а я ему следую уже не первый год))) так что каждому свое.
Аноним Завхоз• 25 декабря 2018
Дочь с 3-х месяцев ела Малыш
Всегда была сбитая
Когда начала сама гулять днями
Похудела
Всегда была сбитая
Когда начала сама гулять днями
Похудела