Новогодняя пальма• 17 октября 2019
Девочки, Ваше мнение, пожалуйста. Нужен совет.
Я - продавец.
Продала фирменные сапожки.
Покупатель не торговался и не задавал никаких вопросов,- оплатил.
У меня бесплатная доставка УП,- выслала и доставку оплатила.
Пишет мне покупатель, что сапожки разные.
Я расстроилась страшно. Понимаю, что меня обманывают. Меряла эти сапожки своему сыну,- дефект, что разные (по величине, не по размеру),- я бы заметила.
Покупатель всегда прав. Доказательств у меня нет. Я пишу,- возвращайте.
Сегодня пришла на УП. Сапожки мне вернули наложенным платежом.
Я немного офигела во второй раз. Во-первых,- я не могу посмотреть что же в коробке и за что я буду возвращать деньги. Во-вторых у меня нет наличных и мою карту УП не принимает.
Такой возврат у меня впервые. Возвраты принимаю всегда,- прописано в объявлении.
Что бы Вы посоветовали сделать?
Продала фирменные сапожки.
Что бы Вы посоветовали сделать?
Результат:
вже голосів:
48 (57.83%)
Отправить обратно,- пусть Покупатель высылает без наложки
21 (25.3%)
Снять деньги с карты,-оплатить все на УП
14 (16.87%)
Ваш вариант.
Ответ дляНовогодняя пальма
Знаете, если такие опасения,- то явно в интернете лучше не покупать. А на кидстаффе - тем более. Особенно про свидомо отправили брак. Логика где? Зачем мне оплачивать транспортные расходы за бестолковые покатушки? Вы свидомо пишите чушь, простите
’чушь’ якраз пишете Ви. Чи не Ви тут написали, що міряли чобітки на свого сина, і впевнені в обмані? Чи не Ви написали покупцю, що впевнені в підміні? Чи не Ви, в кінці кінців, відповіли, що провтик Ваш, і Ви з цим ’не сперечалися’?
Щодо ’не купувати в інтернеті і на Кідстаффі’, то тут Ви знову неправі. Одна справа, коли купуєш з офіційного інтернет-магазину, і зовсім інша - з рук. Замовляючи в інтернеті, покупець довіряє продавцю. Отримавши брак, та ще й звинувачення у підміні, довіру до продавця втрачає.
Ответ дляНовогодняя пальма
Так Ви ж самі написали, що провтик Ваш. І що міряли ці чобітки на сина (отже, мали бачити невідповідність об´ємів). Чи не так?
Щодо ’опасений’, то Ви неправі. Вносячи передоплату, покупець на 100% довіряє продавцеві. Отримавши брак і звинувачення у підміні, цю довіру втрачає. І рейтинг тут не має значення.
Новогодняя пальма
• 19 октября 2019
Ответ дляOlga_Bliz
Мой провтык, так как Покупатель всегда прав и точка. Про доверие. Оно у вас выборочное
Ответ дляНовогодняя пальма
Бо я довіряю покупцю в цій ситуації, а не Вам? У неї є фото отриманого товару, де неозброєним оком видно різницю між взуттям! І є підтвердження різниці з сантиметровою стрічкою. А також викладена переписка. І вона там просто просить поради, чи варто Вам вірити.
У Вас - голослів´я і обвинувачення без жодних підтверджень. Пишете про ’пост з аналогічною проблемою’, а де він? Де скрін, посилання? Чи Ви його вигадали, щоб позбутися чобітків, які замовили для свого сина, і які виявилися бракованими? Сподівалися попасти ’на лоха’? І, в надії на бездоганний рейтинг на сайті, звинуватити покупця в підміні і залишитися при грошах? Вибачте, але зараз ситуація виглядає саме так.
Цветок Мира• 19 октября 2019
Ответ дляХуАнита
пишите покупателю, что вы за наложенный не договаривались! пусть делает возврат
Покупатель, оплатил посылку, вообще-то. Продавец, видимо, настолько растерялся, что забыл этот нюанс озвучить.
Цветок Мира• 19 октября 2019
Ответ дляНовогодняя пальма
я не просила Покупателя ВСЕ оплачивать. Мой провтык. И, естественно, все транспортные расходы за МОЙ СЧЕТ.
Вы не писали, что это ваш провтык, но, вы написали покупателю , что уверены в подмене!
Цветок Мира• 19 октября 2019
Ответ дляНовогодняя пальма
Я подозреваю, что меня могли обмануть. Такие сапожки видела в продавалке именно с такой проблемой и дешево! Но разбираться, выяснять не хочу. Нет, так нет. Просто напрягла налоржка без осмотра на УП.
Ссылку, пжл!
А то вашу лодку уже штормит. На фото невооружённым глазом видно, что сапожки разные, Вы просто не могли этого незаметить при примерке. Получается Вы заведомо пошли на обман?
Новогодняя пальма
• 19 октября 2019
Ответ дляЦветок Мира
Блин какой нюанс. Сапоги покупатель оплатил. Доставку УП к нему оплатила я. Извините, не поняла вашей реплики
Новогодняя пальма
• 19 октября 2019
Ответ дляЦветок Мира
Вы знаете. А я останусь при своем мнении.
Новогодняя пальма
• 19 октября 2019
Ответ дляХуАнита
Автор, надеемся, что все у вас будет хорошо
Спасибо. У меня все хорошо. Покупатель так и не пишет мне в заказе. Мне вернуть деньги и все, забыть.
Новогодняя пальма
• 19 октября 2019
Ответ дляOlga_Bliz
Вы сказочница? У меня в объявлении не одни сапожки и не в одном размере. Что за обвинения? Такой тонко ранимый покупатель без лишних вопросов, распросов, оплачивает 1170 гривен на карту, а потом вдруг испугался мошенников. Не спешите меня.
Ответ дляНовогодняя пальма
Казки тут, виходить так, що Ви складаєте. Вас дивує, що людина без питань купує товар? Пфф, нічого дивного. Я теж так роблю, якщо все норм описано. Тим паче на Кідстаффі, де можна побачити відгуки про продавця.
А потім... БАЦ, а покупка з браком. І продавець одразу пише про підміну. Якщо Ви не можете зрозуміти, що цим звинуваченням самі ж відбили у покупця бажання довіряти Вам, то недосконало знаєте психологію покупців.
І знову: у Вас справді немає доказів. Навіть скріну посту, який Ви, начебто, бачили. Зате звинувачуєте в підміні одразу ж, навіть не бачивши, що саме покупець прислав.
А в неї докази є. Ви ж тільки стараєтеся ’виїхати на рейтингу’.
Ответ дляНовогодняя пальма
І ще щодо казок: Ви все замовлене для клієнтів взуття приміряєте на свого сина?
Новогодняя пальма
• 19 октября 2019
Ответ дляOlga_Bliz
О боги))))))). Со всем согласен. Пусть снимет наложку или разрешит осмотр и заберёт свои деньги. Это сделать ей было предложено 17,20 в 12 часов дня.
Новогодняя пальма
• 19 октября 2019
Ответ дляOlga_Bliz
Прикиньте, совпадение? Вам фото сына в сапогах сделать?
Новогодняя пальма
• 19 октября 2019
Ответ дляOlga_Bliz
Я рада, сто вам есть над чем подумать. Ковыряйтесь дальше,- ещё какая мысль или предположение вас осенит.
ХуАнита• 19 октября 2019
Ответ дляЦветок Мира
Вы перепутали тему, это совсем другая сделка)
Ответ дляНовогодняя пальма
Після цього вона й створила пост у фейсбуці з питанням, чи варто це робити. Бо переживала, що після обвинувачень Ви можете не відправити їй кошти. На що отримала відповіді (якщо Ви читали там коменти, а Ви читали, то мали бачити), де їй писали, що хай так і зробить. І вона на це згодилася
А Ви, натомість, тут створили пост. До того, як дізналися про той, чи не так? Зі звинуваченнями. А покупець там Вас не звинувачувала, до речі.
Ви роздули шахрайство з нічого.
Ответ дляХуАнита
Автор, кто это женщина с велосипедом, что пишет такие длинные посты?
А в мене спитати не можете?))
Я учасниця групи у фейсбуці, в якій викривають інтернет-шахраїв, покупців та продавців. І в якій покупець написала пост з проханням про пораду.
Група дуже корисна, до речі. Можете приєднатися, якщо хочете. Там створюють список шахраїв (тільки тих, чия вина доведена) з номерами телефонів та банківських карток. І кожен може перевірити, чи нема в тому переліку продавця, у якого хоче купити товар.
Також поповнюється список недобросовісних покупців, які не забирають посилки з пошти (якщо продавці не беруть передоплату, бо є й такі).
Шахраї, чорний список продавців та покупців. Україна
Це назва групи. Посилання на пост покупця chitay писала тут, в коментах
ХуАнита• 19 октября 2019
Ответ дляOlga_Bliz
А в мене спитати не можете?))
Прочитала ваши посты, что вы написали здесь в теме, только мне непонятно, почему вы обвиняете автора, вот и все, в никакие группы я вступать не буду, у меня есть свои интересы, а поскольку я писала автору еще с первой страницы этой темы, потому и спросила у автора
Ответ дляХуАнита
Це Ваш вибір, і Ваше право)
Я порівнюю інформацію, отриману з обох сторін конфлікту.
Фото посту додаю, щоб було видно, що ніяких звинувачень продавцеві покіпець не висувала.
Цветок Мира• 20 октября 2019
Ответ дляХуАнита
Я нет, а Вы видимо да. Покупатель отправляя наложкой возврат оплатила доставку о чем автор умолчала.
И я Вас попрошу не рассказывайте мне что я попутала, а то пойдете на проверку клонов;)
Цветок Мира• 20 октября 2019
Ответ дляНовогодняя пальма
Девушка, хватит уже под блондинку косить. Доставку Вы не оплачивали, и посылку Вы не забирали, обратную доставку оплатил покупатель.
И пишите, пжл, по существу - речь шла о наложке, когда это вы ее успели оплатить?
Я думаю, что те люди, которые прочли ФБ и читают вот это представление одного артиста сделали свои выводы и вы уже в ЧС - как минимум за то хамство, злобу и хаос в своих ответах.
Ответ дляЦветок Мира
В даному випадку продавець писала про те, що доставку ДО покупця вона оплатила. А так і є.
Щодо хаосу в її відповідях тут і у фейсбуці - повністю згодна. Побачимо, що заспіває в понеділок. І чи вибачиться перед покупцем за наклеп.
Новогодняя пальма
• 20 октября 2019
Ответ дляOlga_Bliz
Ви роздули шахрайство з нічого.
У вас конкретно даты не сходятся. Этот пост создан мною 17 октября. Покупатель создала 18 вечером. Вы хронологию отследить сначала.