Ряженка• 27 октября 2020
Марафон Мічковської або самій худнути?
Доброго дня,хто був на марафонах Мічковської(дружина д.Жори)
Ви реально худнули?чи важко було скуповувати продукти?чи дорого?Або самій пробувати,порадьте,як краще.Грошей шкода,чесно.Я після пневмонії,грошей і шкода і хочу пп
Ряженка
• 27 октября 2020
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
Я навіть не знаю, що Вам сказати...схуднення - це не марафон і не знущання над собою. Вам треба спочатку відмовитись від хлібобулок, від майонезів, від солодкого. Та й що значить відмовитись... спочатку просто скорочуєте, та поступово виводите їх з свого раціону.
Голова розуміє,а так витримати важко
Муркамурковна• 27 октября 2020
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
а я з вами не згодна) булочки і хліб трема і можна але по трохи
як і солоденьке) не всю шоколадку за раз, а три кубіка)
маойнез домашній вообще одна польза) жири правильні шо б потом не плакать всі волоси остались на прошлих фоточках..і ногті наче рисова бумага
я он сьогодні зранку сала врубала з хлібом і білок від яєць пожарила красота.... 540 калорій, я наїлась , можу аж до вечері вже не їсти нічого.. а тільки 540 кал... мені ще 1300 треба))) то в ці 1300 я можу і 3 ромашки рошеновскі заточити і хліба з сиром і ще кучу всього)
похуденії повинно бути легким і комфортним і на тих продуктах які ви любите
Кракадэ• 27 октября 2020
Ответ дляУлыбАчка
Я выше её день выложила. Что там дорого? За неделю из дорогого 50 гр сёмги можно заменить на селёдку. Остальное каша, яйца, грудинка
Авокадо, зелень, помидоры, орехи и замены продуктам я так понимаю нет? Летом то еще норм, а зимой? Не буду спорить ,орехи конечно нужны но и замена продуктов также как по мне должна быть.
Ряженка
• 27 октября 2020
Ответ дляМуркамурковна
вона жирненька я б сказала))
я десь такая як воона) то я в вечних похуданіях) але мені і років більше і травм таких шо капец) спорт неможна
Здоров´я Вам,Ви красуня,якщо старші .
УлыбАчка• 27 октября 2020
Ответ дляРяженка
Мені теж дороге не підходить,доходи не ті,ну і лікування ковіду з пневмонією витягнуло все,хотілося б просто і здорову їжу блін,от люблю я випічку,розумію,що користі нема...
Ну так у Науменко будет в 5 раз дороже и готовки там очень много, у плиты стоять весь вечер. Но вкусные и интересные блюда
Я такая наивная• 27 октября 2020
Девочки, смысла быстро скинуть и потом ещё быстрее набрать вес- нету. Надо перестроить систему питания, не жрать после 18 + обязательные прогулки пешком- хоть пол часа в день. Вот тогда будет долговременная польза и нормальное самочувствие.
Хочется вечером кушать- яблоко, кефир с сухариком. Укладывая в себя пол батона с банкой варенья - марафоны бесполезны.
Ряженка
• 27 октября 2020
Ответ дляМуркамурковна
Як Ви рахуєте ті калорії з сала і решти продуктів,для мене це нереально.І ще,як вирахувати свою порцію калорій для схуднення?
УлыбАчка• 27 октября 2020
Ответ дляКракадэ
Авокадо, зелень, помидоры и овощи зимой, орехи есть во всех меню марафона. Кто вам мешает заменять? Но заменять с умом, жиры на жиры, помидор на капусту?
Муркамурковна• 27 октября 2020
Ответ дляКракадэ
зелень посійте собі в горшок і поставте на подоконнік) я це даже без похуденія люблю))) і петрушечка і укропчик і базілік і салат і цибулька)) красота))
Ряженка
• 27 октября 2020
Ответ дляМуркамурковна
Я пробувала,в мене не росте.як це зробити правильно?
Муркамурковна• 27 октября 2020
Ответ дляРяженка
ну як) я писала, скачала програму по підпахуванню калорій на телефон
купила веси ( вони вам і на марафоні нада будуть) і відрізала кусочок, зважила забила і готово
Кракадэ• 27 октября 2020
Ответ дляМуркамурковна
Спасибо, хорошая идея, нужно что то посеять
Бутылка с банками• 27 октября 2020
повністю відмовлятись від смаколиків не варто, бо буде депресія і зрив
смаколики повинні становити 10% вашого денного раціону і бути вписані в норму калорій, головне, щоб раціон буз збалансований по білкам-жирам-вуглеводам
Муркамурковна• 27 октября 2020
Ответ дляРяженка
в мене просто в горшочку як квіти))
ще можна купити зелоені ящики, вже посажено)) ви тільки підрізаєте воно заново росте
А вот недавно• 27 октября 2020
Ответ дляМуркамурковна
Шо робить , якщо подоконнік забит орхами та антуріумами, а вони нес´їдобні?
Белая котичка• 27 октября 2020
у науменко дейсвительно нужно готовить, меня это задолбало на третий день, варить стакан рассольника.
Бутылка с банками• 27 октября 2020
Ответ дляРяженка
але ж є куча додатків та програм, вони все самі рахують
Муркамурковна• 27 октября 2020
Ответ дляА вот недавно
втиснути))))))
УлыбАчка• 27 октября 2020
У Боржемской Марины сейчас 3х дневный бесплатный интенсив проходит, можете попробовать
А вот недавно• 27 октября 2020
Ответ дляМуркамурковна
втиснути))))))
То нереально. Цвяти в три етажа
Муркамурковна• 27 октября 2020
Ответ дляБелая котичка
ото ж а так 1 раз зварили на всю сім..ю да, треба помучитись все просчитати і вбити, але той розсольнік потом можна вже буде 3 дня їсти спокойно, а в следующий раз тільки переважити продукти чи такі самі забивати)
Муркамурковна• 27 октября 2020
Ответ дляА вот недавно
То нереально. Цвяти в три етажа
значіть не судьба))))))))))))))))))))
Кракадэ• 27 октября 2020
Ответ дляА вот недавно
Ой я вчера видела орхо богомола в продаже, такой красотун
я тоже орхидеи люблю

А вот недавно• 27 октября 2020
Ответ дляКракадэ
я тоже орхидеи люблю

Я люблю антуриумы, но много орх подаренных . Не выбрасывать же
Ряженка
• 27 октября 2020
Ответ дляУлыбАчка
Дякую в інста?
ШобВам_КакНам• 27 октября 2020
Два рази в день ту саму тушену капусту якось дивно
Ні в кого часом нема меню Марнауз, кажуть є якесь ліниве і недороге?
Бутылка с банками• 27 октября 2020
у Марти ще гірше, ніж у Мічковської) у неї взагалі немає мови про індивідуальний підхід
хоч ти важиш 80 кг, хоч 120 кг - меню одне
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 27 октября 2020
Ответ дляМуркамурковна
Так і про це))). Треба, щоб Ви самі розуміли, що треба їсти Вам. Я на постійній дієті, але це не дієта...це просто споживання в обмежених порціях та в певний час. Не можливо повністю за рік, за два, за три відмовитись від солодкого. За чотири роки я перестала їсти цукерки, та покупні торти, перестала пекти пиріжки (а вони в мене ідеальні). Їм торти та десерти, які готую сама. Так я можу не робити їх занадто солодкими. Досі п´ю каву з цукром 2чі на день або раз, якщо не встигла до 16.00. Думаю, що поступово зможу зробити свій раціон чістіший. Займаюсь спортрм 3-чі на тиждень. Неможливо змініти свої звички у харчуванні за три тижні, за місяць. До того ж у людей є багато хронічних захворювань і деякі продукти можуть значно погіршувати стан здоров´я. Я, наприклад, ніколи не їм печінку. Вона закислює організм і в мене починаються проблеми з нирками. Одного разу я з´їла стакан пюре з брусниці та випала з життя на 2 дні...такої ниркової коліки в житті не було раніше. От Вам і їжа.