Интеллектуальные оладьи• 13 января 2021
Який областний центр України найкращий для життя.
Дівчата який областний центр України найкращий для життя.??? Щоб і екологія, і дороги, і школи, і медицина, парки і головне робота була. Розкажіть хто де живе і чим подобається вам ваше місто, мінуси також важливі. Всім добра
Интеллектуальные оладьи
• 13 января 2021
Ответ дляБаба на горошине
Хмельницький
А що в цьому місті хорошого.? Робота є?
Интеллектуальные оладьи
• 13 января 2021
Ответ дляАсобеннАя
Вінниця.
В мене сестра в Вінниці живе. Чудове місто, але з роботою не дуже, і зарплата не велика
Марфушечка душечка• 13 января 2021
Ответ дляЖена миллионера
Особенно хорош вывоз мусора ))
вам под дверь)
так это ваши проблемы
Мечты сбываются• 13 января 2021
Ответ дляРостки жимолости
Закарпатье
Все Закарпатье в Польшу ездит
Интеллектуальные оладьи
• 13 января 2021
Ответ дляНадя Alles
100 %
Була багато раз у вас в гостях, все чудово але роботи немає, на жаль
Кишмишная Мая• 13 января 2021
Харьков бы выбрала, хотя не уверена в хорошей экологии, в остальном мне понравился
Резвая лошадка• 13 января 2021
Вінниця гарне і комфортне місто. І Тернопіль дуже подобається.
Але за роботу там не можу нічого сказати. Залежить, в якій сфері шукати.
Интеллектуальные оладьи
• 13 января 2021
Ответ дляКишмишная Мая
Харків моя давня любовь. В ньому своя особлива атмосфера.
Интеллектуальные оладьи
• 13 января 2021
Ответ дляРезвая лошадка
Вінниця дійсно супер6