кошкомышь• 19 марта 2021
Чоловік травить за зайву вагу, фото
Раніше була нормальна, 58-60 кг, займалась спортом. Потім троє вагітностей за 5 років і від мого живота залишилось місево. 40 років. І вагу набрала, 68 кг. Чоловік не підбирає слів: жиропуз, жиробас, подивись на себе в дзеркало, як ти на вулицю виходиш. Я і сама дуже хочу схуднути, мене саму дратує, що в одяг свій улюблений не влажу. Але (далі підуть виправдання). Дієти не підходять бо не можу працювати. На спорт немає часу. Все, що викроюю - 45 хвилин басейна на тиждень, пропливаю кілометр всього. Ні про що.
Троє дітей, у кожного по троє гуртків, дві роботи і підробітка. Але грошей катастрофічно не вистачає. Чоловік заробляє мало і !!!! на повному серйозі каже, що я його не мотивую. Що мій вигляд його вганяє в депресію, що немає супер сексу. А це правда, бо я відчуваю себе огидно жирною і нічого у мене не встає.
Сьогодні розісрались вщент. Я відмовилась йти на зустріч з подругою в трьох корсетах. Колись на весілля йшли, так чоловік корсетом утягнув так, що мене вирвало після ресторану. Воно все ріже, даве, нудить. Як правило всі походи до друзів, в кіно, в кафе - всі у мене зіпсовані поганим самопочуттям, але виглядаю пристойно. За зиму я ще поправилась і всі утяжки тепер тиснуть так, що важко дихати. Але коли я в утягуючих трусах, зверху утягуючий корсет, і потім штани з утяжкою на поясі, то виглядаю ще більше менш. Без всього цього, чоловік каже, ти розповзаєшся.
Іноді просто мрію про розлучення, щоб мені ніхто не виносив мозок, але тоді зовсім розпасусь, мабуть (((
Як ви вважаєте потрібно дякувати чоловіку, що він мене ганяє? Може тільки через це мене зовсім не рознесло? Щоб його з´їзти, щоб схуднути? )))
РС: на фото з ялинкою тільки утягуючі труси, на решті - потрійна утяжка.
Малая Налегке• 19 марта 2021
Ответ дляАноним Первый
У меня 169 рост ,так вот 64 кг я худой казалась,живот к спине прилипший .
Та ладно)))
Дуняша• 19 марта 2021
Ответ длякошкомышь
дякую вам, за дітей вийду у відкритий космос без скафандра, але через це і немає часу на себе
Ви оце без фанатизму. Жінка має бути в себе на першому місці. Потім діти з чоловіком. У дітей по 3 гуртки, а мама не має часу на спорт. Дуже нездоровий перекос. Вам би до психолога спочатку. Щоб мозги вставив. Ви в сім´ї , на останній сходинці, таке враження. Для чоловіка точно. Але й діти звикнуть. Зрозумійте. Вони сприйматимуть вас як раба, обслугу, банкомат, якому нічого не потрібно взамін.
кошкомышь
• 19 марта 2021
Ответ дляЖелезный коготь
У вас проблема не в вас. У вас проблема в муже. Гнала б я его уже в шею.но...у вас трое детей.
квартира його, гнати можу тільки себе, в нікуди
Хлопаю ресницами• 19 марта 2021
Ответ дляАноним Первый
Без головы хотя бы)
У меня сейчас нет большого зеркала )) Но я Вас запомнила (испаноязычная я)) Как сфоткаюсь - вышлю фото.
Аноним Первый• 19 марта 2021
Ответ дляМалая Налегке
Та ладно)))
Отож .
Подруга моя псешила всегда у нас рост один только у нее вес был до 60 кг но все думали что худее я.))
На-перекуре• 19 марта 2021
Ответ дляТрусиковед
И дальше что? Это счастливая семья?
А сейчас у них лучше? Пусть поймёт, что и он не идеален, а то он соринки в чужом глазу видит, а в своём бревно не видит
Аноним Первый• 19 марта 2021
Ответ дляХлопаю ресницами
Я вас запомнила -прозвучало как угроза
Я такая наивная• 19 марта 2021
Автор пойдите купите классные женские сексуальные парочку комплектов белья, я так начала поднимать свою самооценку, обязательно чулки и пояс. Не важно какой у вас живот. Вы смогли выносить детей. Я первого еле выносила. 2 выкидыша было уже и беременеть не хотела а тут как чудо. И да... Кесарево у меня было и я 68 кг, при росте 163. Красится каждый день, ухаживание за телом и за лицом, благодарите что дало вам возможность родить 3 детей. Может купите новые вещи парочку штук. Хоть одну в месяц. И со временем вы полюбите себя. И у вас всё выйдет, я верю в вас)) А мужа оставьте в покое. У некоторых книга ’ как из женщины сделать тряпку’ это как библи. Напишите свою книгу...
Быстровочка• 19 марта 2021
Ну живот и живот,полная конечно ,но!!!при желании может месяца за 3 похудеете легко,а вот мужик ваш.......ну как бы чтоб не забанили
да не мужик он просто
На-перекуре• 19 марта 2021
Ответ длякошкомышь
діастаз є
Пусть муж загуглит, что это такое, а потом пусть перед вами извинится
Фиона Шрековна• 19 марта 2021
Ответ длякошкомышь
так, в хорошій формі
А почему вы не покупаете одежду нормальную, пашете, как конь и не занимаетесь собой? Если нет денег на столько, зачем вы столько нарожали? Мне не понять. По сути вы живёте чтобы заботиться о потомство наизнос. Никакие пинки вам не добавят денег и времени.
Хлопаю ресницами• 19 марта 2021
Ответ дляUnmistakable
Вот не верю. Я 165 и 66 кг, надо еще минимум 6 сбросить и тогда будет комфортно. 80 - это очень много. Совсем недавно я была 71, я выглядела ужасно. Тут дело даже не в том, что это некрасиво эстетически, лишний вес - это практически всегда ранние проблемы со здоровьем.
1. Я при 67-68 кг выгляжу ужасно, чуть ли не ребра и скулы торчат.
2. Вам много - мне норм.
3. Лет мне много, проблемы со здоровьем мне обещают много лет. Некоторые из обещавший уже умерли.
2. Вам много - мне норм.
Хлопаю ресницами• 19 марта 2021
Ответ дляАноним Первый
Эти джинсы из плотного катона или мягкие и тянуться сильно?
Довольно мягкие. Но есть пара пар зимних поплотнее. Там 1% эластана.
Малая Налегке• 19 марта 2021
Ответ дляПацелуйнитуда
У вас звичайна фігура для жінки 40+.Живіт майже у всіх ж після 3- х вагітністей.Ніжки тоненький.Масивності великі груди додають.От як би вони 1-2 розміру були,то гарненька пересічна грамадяночка.
Я така сама.Двое пологів,вік 41, живіт є,але цицьки 2- го разміру і стоячі.За рахунок цього верх не такий дебелий.
І як би що не казали,без великих коштів на масажиста,спортзалу і т.д тримати себе у формі на 5 - му десятку важко.
Тримати треба завжди. А коли бачишь +3кг на вагах, тоді треба зразу починати просто не жерти) і через тиждень, ти знову красуня)
Снегурочко• 19 марта 2021
Автор.. и вам бюстик нужно поменять
kris line хорошо работам с грудью в центр и вверх ..у вас сразу изменятся пропорции
ВундерКИНГ• 19 марта 2021
автор,скачайте на телефон приложение FatSecret и вперед,худеть! главное-начать!
На-перекуре• 19 марта 2021
Ответ длякошкомышь
Квартира не может быть только его - вы его жена, мать его троих детей! Если он вам заявляет и напоминает, что квартира только его, то мне очень жаль вас, это не семья любящих людей
Стриптизерка• 19 марта 2021
Ответ длякошкомышь
Та ну, в мене 71 кг при такому зрості, я в 1,5 рази вужча...
у Вас за 80 кг виглядає..
Трусиковед• 19 марта 2021
Ответ дляНа-перекуре
И? Аутотренинг это ок, а она больше не возбуждает... что делать?
Аноним Первый• 19 марта 2021
Ответ дляХлопаю ресницами
А какие модели,не подскажете?
Вы прикалываетесь? Открыла фото , думала, там месиво) да, есть лишний вес, но извините, 3 детей... У вас же нет домработницы, чтоб все делала, а вы бы занимались собой. Значит, так, муж - козел, который не может обеспечить нормальную жизнь жены. Обеспечить ее, чтоб она занималась собой и радовала его супер сексом...
Хлопаю ресницами• 19 марта 2021
Ответ дляАноним Первый
Я вас запомнила -прозвучало как угроза
Да ну ладно ))) Я добрая ) Просто на украинских форумах испанские слова очень редки ))
Дуняша• 19 марта 2021
Ответ длякошкомышь
масаж намагається робити сам, але не дуже виходить.
Операція зшити м´язи на животі 100 тисяч.
Вам точно ставив діагноз іахівець, чи ви сама собі поставили? Такий живіт не факт що діастаз. В мене був більший, повірте. Чарівний спортзал до року часу. І вага була більша вашої. Просто жир любить в мене на животі збиратись.
ЗабежАЛОЧКА• 19 марта 2021
Ответ длякошкомышь
вагітність - це не виправдання занедбати себе
А сколько меньшему ребёнку?
Моему скоро год, муж говорил что понимает мой внешний вид и принимает...пока))) мол не спеши идти к диетологу. Но я не смогла больше смотреть как трещат на мне мои вещи и я как желешка
Хлопаю ресницами• 19 марта 2021
Ответ дляАноним Первый
А какие модели,не подскажете?
Я обычно покупаю мужскую модель Levis 541.
Аноним Первый• 19 марта 2021
Ответ дляМалая Налегке
Та ладно)))
Как думаете ,какой тут вес ?фоталась для себя так что без особого яда )))
Жирафовое варьенье• 19 марта 2021
Ответ длякошкомышь
перечитала свій пост уважно-преуважно, не бачу помилок. З мільйона хоч пару вкажіть, прошу, правда, мені цікаво, де ж я так лоханулась
Добре, що Ви не вчитель моїх дітей
Прикро, що не бачите помилок...
кошкомышь
• 19 марта 2021
Ответ дляНа-перекуре
та все він знає
Я такая наивная• 19 марта 2021
Автор я вас умоляю опустить и самооценку мужу. Купите вибратор, подкиньте так чтобы муж увидел и скажите что не хочется вам с мужем больше.
На-перекуре• 19 марта 2021
Ответ дляТрусиковед
Это его проблемы, пусть потенцию свою лечит. Если он ее разлюбил, это не повод оскорблять жену, которая родила ему троих детей, из-за родов и имеет проблемы с внешним видом. Любящий мужчина не будет упрекать свою жену в лишнем весе после родов, а уж тем более с ее диастазом