Ластоноша• 12 июля 2021

Не могла не скопировать, улыбаюсь очень ❤️

Кожна мама - трохи русалка. 🧜‍♀️

Арієль мала Флаундера, а кожна мама має свою рибку-пріліпалу🤱🏻

Як Арієль мріяла вирватися з підводного світу в наш, так і мама мріє вирватися з декрету і побачити ЖИВИХ ЛЮДЕЙ.

Інколи ти кричиш так, що втрачаєш голос, як Філіп Кіркоров коли виключається фанєра. Просто ти кричала дитині, яка на самокаті наче тікала в Мексику від наркокартелю ...

І така буваєш захекана, що розчісуєш волосся виделкою (це якшо повезло і є час на це😂).

Маєш свого Еріка, но він заплива подекуди на нерест, а потім постійно то в палаці, то в морі, особливо коли в дитини коліки 😂

Дитячий майданчик схожий на море в шторм. Ось діти з’їжджають з гірок голой сракой по неструганих дошках, наче ті флібустьєри. Ось твоя дитина вчепилась в іграшку хваткою краба, її однімає інша, а он вже мчить її матір-акула з чоловіком-бичком і своїми подружками, що шиплять мурєнами «мальчік, тібя что, не учілі дєліцца?». А ти озираєшся в пошуках свого Еріка, а він, стерлядь така, на всіх парусах уплива в закат...

В магазині дитина верещить наче скажена чайка, бо хоче 125 кіндер, а касирша невозмутімо пробива покупки, як черепаха Тортіла. Я сама була такою 300 лєт тому назад , - напіваєш ти, - але можна пошвидше ?
- чи бажаєте поповніть счьот? Пакет треба? Чи збираєте мавочок? Картка є? А єслі найду? Коля, отмєна!!! - невозмутімо бурмоче Тортіла і ти жалієш, що у тебе нема тризубця ... А йо...ду б ти напилася, щоб тебе пі..ранья всрала!

Вдома лягаєш спать, вже засинаєш і тут починається прилив.... «Мама, пісять!!!», - радісно кричить твій Кусто. Ядрьоні карасі, вобля, в смислі, ах ти ж вобла сушона...

А зранку продираєш очі, дивишся на своє обличчя і бачиш - шкіра облазе наче тая луска, лице зелене, а синці під очима кольору моря...

Аж тут маленький Аквамен тебе обіймає і каже «мая мамочка сама красівая». І думаєш собі: як ця ікриночка швидко росте ... ❤️ а колір моря навіть дуже красівий і до лиця 🙂

Плавали, знаєм?) чи не так?)

#юлія_шило_realmama
Вся в кредитах• 12 июля 2021
Ответ дляЛастоноша
Вероятно, я не будучи бухгалтером не пойму юмор про бухгалтерию, так и юмор про декрет поймут только те, кто был или есть в декрете
Я была в декрете, не смешно мне. Сам суржик этот только отвращение вызывает, на какую-бы близкую тему на нем не писали. Остап Вишня смешно писал на украинском, Нестайко - Тореадоры из Васюковки - это смешно, а не этот ’модерновый’ стиль типа.

Манка Я• 12 июля 2021
Ответ дляЛастоноша
Оуу пардон, с высоким iq аншлаг или КВН смотрят, ой нет, женский квартал наверно, а писанина в фб это для низших слоев, Господи откуда вы все такие
Ни аншлаг, ни КВН с высоким IQ не смотрят. Я не пишу, что для низших слоев, я пишу, что не смешно. Бывает классно, а тут поток сознания + украинский язык исковеркан до боли в глазах.
Автопортрет нурофена• 12 июля 2021
Мне нравится.
IQ 139🤣
Можно?)
автор Ластоноша • 12 июля 2021
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Мне нравится.
IQ 139🤣
Можно?)