Чавонадо• 14 августа 2021

Святкування 5 років

Не можу визначитися , що буде цікавіше для сина . Зоопарк Ньїредгаза з проживанням в тематичному готелі чи планетарій , ще не визначилася з містом , теж ближня Європа. В зоопарках був тільки маленьких , без крупних тварин, в планетарії не був зовсім
Результат:
вже голосів: 23
13 (56.52%) Зоопарк
4 (17.39%) Результат
3 (13.04%) Планетарій
3 (13.04%) Інше
Белочкой зови• 14 августа 2021
Ответ дляЧавонадо
Він ходить в садок з 2-х років і на гуртки , однолітків не любить
Людей не любит?

Только вашу подругу и ее мужчину?
Не странно ли?

Борода• 14 августа 2021
Кстати, приезжайте в Харьков после 24 августа. 2 зоопарка + планетарий+парк с аттракционами))
автор Чавонадо • 14 августа 2021
Ответ дляБелочкой зови
У него нет выбора
В нього завжди є вибір , з друзями не хоче , і на ДН друзів в розважальні центри і з аніматорами ходити не любить
Белочкой зови• 14 августа 2021
Ответ дляЧавонадо
Її дочку
Ахахаха

Видит раз в год? Так это не подруга.

А если видится каждый день, то их присутствие это обыденность, а не ДР

Где кстати другие ваши родственники?
Или это уже лично вы их не любите?
автор Чавонадо • 14 августа 2021
Ответ дляБелочкой зови
Людей не любит?

Только вашу подругу и ее мужчину?
Не странно ли?
Дітей не любить, дуже вибірково йде на контакт
Белочкой зови• 14 августа 2021
Ответ дляЧавонадо
Ищите причину
автор Чавонадо • 14 августа 2021
Ответ дляБелочкой зови
Ахахаха

Видит раз в год? Так это не подруга.

Где кстати другие ваши родственники?
Или это уже лично вы их не любите?
Бачить її часто. До чого тут інші родичі?

автор Чавонадо • 14 августа 2021
Ответ дляБелочкой зови
Ищите причину
Це нормально, я сама така
Белочкой зови• 14 августа 2021
Ответ дляЧавонадо
Це нормально, я сама така
Вы навязываете своё мнение детям. Это уже не нормально
Белочкой зови• 14 августа 2021
Ответ дляЧавонадо
Почему их нет на празднике ребёнка?
Зачем вы с детства калечите праздник?
Навязывая свою нелюбовь к людям своим же детям
автор Чавонадо • 14 августа 2021
Ответ дляБелочкой зови
Я краще знаю своїх дітей , старша- компанійська , менший інтроверт , це видно одразу і обидва варіанти норм
автор Чавонадо • 14 августа 2021
Ответ дляБелочкой зови
Почему их нет на празднике ребёнка?
Зачем вы с детства калечите праздник?
У вас проблеми із сприйняттям інформації З бабусями в дітей прекрасні стосунки , але святкувати з ними ДН не цікаво
Белочкой зови• 14 августа 2021
Ответ дляЧавонадо
Просто оправдываете своё желание потусить с друзьями в праздник ребёнка. Не заморачиваясь.
Зачем напрягаться; когда можно просто релакснуть с подругой под видом: Сын, тебе так будет лучше.
Белочкой зови• 14 августа 2021
Ответ дляЧавонадо
Не любят обычно то, в чем не разбираются. Помогите ребёнку найти причину
Белочкой зови• 14 августа 2021
Ответ дляЧавонадо
Не интересно побыть в 5 лет в кругу родных с кучей подарков, сюрпризов и эмоций?

А поехать с чужой теткой и ее мужиком- ребёнку очень нравится.

Вы сами себя слышите?
автор Чавонадо • 14 августа 2021
Ответ дляБелочкой зови
З друзями я тусуюся і без приводу. А подорожі це саме те, що йому найбільше подобається, він не проміняє їх на чай з тортиком з бабусями
автор Чавонадо • 14 августа 2021
Ответ дляБелочкой зови

Вы сами себя слышите?
Він буде в колі рідних і тих , кого найбільше любить, а не чужими людьми. З купою подарунків і сюрпризів , оскільки куди їдемо не буде знати до останнього
Белочкой зови• 14 августа 2021
Ответ дляЧавонадо
А можно промерять бабушек на подругу мамы?
автор Чавонадо • 14 августа 2021
Ответ дляБелочкой зови
Не люблять те, що не подобається, не бачу ніякої проблеми

автор Чавонадо • 14 августа 2021
Ответ дляБелочкой зови
Для чого промінювати? Він її бачить часто і в честь дня народження теж зустрінеться
Белочкой зови• 14 августа 2021
Ответ дляЧавонадо
Не нравится проводить время с друзьями? И он выбирает чужую тетку и мужика вместо них?
Не верю.
автор Чавонадо • 14 августа 2021
Ответ дляБелочкой зови
Не верю.
Це не чужа тьотка , а його хресна мама, яку він любить і часто проводить час
Белочкой зови• 14 августа 2021
Ответ дляЧавонадо
Ну да))
Я не видела ни одного мальчишку; который бы променял своих друзей на подругу мамы.

Можете обманывать кого угодно, но себя ж не обманешь
автор Чавонадо • 14 августа 2021
Ответ дляБелочкой зови
Ну да))

Ви багато чого не бачили, але це не означає, що цього не існує. З однолітками він не любить гратися зовсім, в садку швидше допомагає вихователям з організацією ігор і реквізитом.
Белочкой зови• 14 августа 2021
Ответ дляЧавонадо
ага))

И ваша подруга тоже не любит одногодок, но едет с мужем, чтобы развлекать вашего пятилетку))
автор Чавонадо • 14 августа 2021
Ответ дляБелочкой зови
ага))

Ми дружимо з дитинства якраз тому , що всі вподобання співпадають, тому часто разом відпочиваємо . Їхня дочка теж спокійна , розумна , не порушує особистих кордонів, як більшість дітей , тому син її любить
ЛюбимаЯНЬ• 14 августа 2021
Ответ дляЧавонадо
Він все пам´ятає до дрібниць, навіть поїздки 2-х річної давності
Вы наивны и еще мало знаете
Директор Пляжа• 14 августа 2021
Аквапарк, парк аттракционов, отель с горками, бассейном, может и пляжем. А там устроить какие-то игры. Включить поездку на яхте, например.

Но не зоопарк с планетарием((((
Сыну 5 лет, тоже не фанат больших компаний. И тоже все помнит до мелочей.
автор Чавонадо • 14 августа 2021
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Вы наивны и еще мало знаете
Звичайно, ви моїх дітей знаєте краще
автор Чавонадо • 14 августа 2021
Ответ дляДиректор Пляжа

Но не зоопарк с планетарием((((
Не любить атракціони , аквапарк так собі. В планетарій хоче , так само як і побачити жирафа і слона