Сосулька• 03 января 2014
Мене обманули в реальному магазині
Замовила меблі у дитячу кімнату в магазині BRW 16 грудня,оплатила на місці з доставкою включно,мене запевнили що доставка буде ще до НГ це 90%,потім,що 3 січня привезуть 100%,а вчора телефонують до чоловіка,що не раніше 9 числа,у договорі про дату доставки ні слова.
Я в шоці,старі меблі ми вчора вивезли,де спати дитині ще тиждень(((
Що робити,куди звертатись???
Дайте мудру пораду,будьласка,я розгублена...
Що робити,куди звертатись???
Сосулька
• 09 января 2014
так,на Луганській
склади Київ-Дніпропетровськ,принаймі так сказали,але вірити їм неварто