Мао_Мяо• 09 сентября 2021

Суп с фрикадельками вы готовите

На бульоне или на воде?
Меряю от 0• 09 сентября 2021
Ответ дляОнанимный пользыватель
Рецепт Вам напишу
Картоплю шматочками( кубики, трикутнички))))+ дуже-дуже добре промитий рис круглозернистий ( рису небагато, потрібно зважати, що його об‘єм збільшиться втричі) залити водою. Нехай вариться на малому вогні. Сформувати фрекадельки( фарш перчимо, солимо) Коли суп вже кипітиме хв 10, додати фрикадельки, лавровий лист, перець, сіль.
Шинкуємо цибулю та моркву. Натерти на великій тертці помідор.
На розігрітій сковороді, на олії, смажимо цибулю та моркву, добавляємо помідор та зубчик часнику. Тушкуємо. Додаємо до супу. Нехай покипить хв 5. Додаємо зелень. Пробуємо, досолюємо, доперчуємо, якщо потрібно.
С помидорами не вкусно

автор Мао_Мяо • 09 сентября 2021
Ответ дляМеряю от 0
С помидорами не вкусно
Точно не вкусно?Везде в рецептах пишут помидор для кислинки
Оскорбляю всячески• 09 сентября 2021
Ответ дляМао_Мяо
зачем для кислинки?
автор Мао_Мяо • 09 сентября 2021
Ответ дляОскорбляю всячески
зачем для кислинки?
По вкусу
Оскорбляю всячески• 09 сентября 2021
Ответ дляМао_Мяо
По вкусу
впервые слышу про кислинку в супе с фрикадельками.
я варю прозрачный суп, фрикадельки из индейки, немного моркови пессерованной на сливочном масле и вермишель-паутинка.
Самоучка• 09 сентября 2021
Ответ дляОскорбляю всячески
И я и укроп и чуть картошки кубиками. Только у меня из телячьей вырезки
Оскорбляю всячески• 09 сентября 2021
Ответ дляСамоучка
И укроп
Без картошки
Мне этот крахмал в супах бе