ЧарівнаЯ• 19 апреля 2022

Груднічку від алергії .

Фенокіт, едермік або феністил. Педіатр написала щось із цього. Можливо хтось давав і має відгуки?
mgalchenok00• 19 апреля 2022
Алергія підтверджена алергологом чи дерматологом?
Eska_1980• 19 апреля 2022
Ви впевнені, що в дитини алергія, А не акне новонароджених?
автор Larisa12 • 19 апреля 2022
Ответ дляmgalchenok00
Педіатром
ku4eravaku4erava• 19 апреля 2022
Надо найти и исключить причину, может вы витамины начали пить и ребенку давать?
mgalchenok00• 19 апреля 2022
Феністіл давала дитині коли висипи були, не допомогало. Потім пішли до дерматолога і він був в шоці що я травила цим дитину. Виписали адекватне і безпечне лікування і все добре
автор Larisa12 • 19 апреля 2022
Ответ дляEska_1980
Спочатку пеліатр казала акне не хвилюватися, зараз каже алергія. З’явилося після лактакола, також назначала педіатр. Тепер уже буду 100 раз уточнять, що давати
mgalchenok00• 19 апреля 2022
Ответ дляLarisa12
Педіатром
Треба до профільного спеціаліста, педіатр може помилятися. Не треба завчасно труїти дитину
DamianaD• 19 апреля 2022
Ответ дляLarisa12
Скільки дитині?
Gvenna• 19 апреля 2022
Ответ дляmgalchenok00
Мышьяком труїти чи шо
Я все понимаю но настолько демонизировать нещасний фенистил не стоит)
автор Larisa12 • 19 апреля 2022
Ответ дляmgalchenok00
От і я ж хочу визначитись , що давати і чи взагалі давати . Дитині місяць і 5 днів
автор Larisa12 • 19 апреля 2022
От такий пупсік
ku4eravaku4erava• 19 апреля 2022
Так на потницу похоже...
Gvenna• 19 апреля 2022
Ответ дляLarisa12
Зверніться до лікаря онлайн.
Є у Львові дерматолог Катерина Бакіко хороший.
Або додайтесь в фейсбуці в групу Доказові батьки. Там безкоштовно можна отримати пораду лікаря дерматолога і алерголога. Я так робила. Гарненькі детальні фото висипу зробите до свого поста там.
ku4eravaku4erava• 19 апреля 2022
Чем кормите? Мыло не меняли, порошок, прикорм?
Eska_1980• 19 апреля 2022
Ответ дляLarisa12
От такий пупсік
Мій був такий самий, ще гірший був висип. Акне.
mgalchenok00• 19 апреля 2022
Ответ дляLarisa12
От такий пупсік
Дуже схоже на акне, яке не потребує лікування. Але треба до спеціаліста обов´язково, якщо за 4 тижні не пройде.
mena• 19 апреля 2022
Ответ дляLarisa12
От такий пупсік
похоже на акне (гормональное возрастное, не лечится) и потницу (шея)
линка76• 19 апреля 2022
Я конечно не спец, но по моему это не аллергия.
автор Larisa12 • 19 апреля 2022
Ответ дляku4eravaku4erava
Годую грудьми і сумішью хіп, зараз купим гіпоалергенну суміш. Я на дієті гречку, картоплю, курку і кролик їла . Пеліатр пише виключити курку( домашня у мене) і кефір. Тоді практично не залишиться що мені і їсти. Порошок корейський дитячий , купали в череді . Висипи на обличчі і шийно- воротніковій зоні .
mgalchenok00• 19 апреля 2022
Ответ дляGvenna
Мышьяком труїти чи шо
Возможны такие побочные эффекты со стороны иммунной системы, как анафилактические реакции, включающие в себя отек лица, фарингеальный отек, сыпь, мышечные спазмы и одышку.
Ir4uk_M• 19 апреля 2022
У меня оба аллергика, но так рано не назначали противоаллергические препараты, вот честно. Я бы пошла к другому педиатру и ещё к дерматологу.
ku4eravaku4erava• 19 апреля 2022
Ответ дляLarisa12
И от солнца может быть, ...от ваших вещей, мыла, косметики где как раз он лицом и касается, вам не следует давать лекарства от аллергии, а искать причину ..и самой более разнообразно питаться...
автор Larisa12 • 19 апреля 2022
Ответ дляmena
От уже до 2 тижнів так, як спить практично не видно, коли їсть , кричить і після купання активно червоне стає. Я ж і не хвилювалась , також думала акне.
Ir4uk_M• 19 апреля 2022
Ответ дляLarisa12
Курка домашняя точно не дуже варіант в раціоні. Ще є інші каші - ячна, кус-кус, вівсяна, макарони. Ще є гов‘ядина із м‘яса, що можна нормально їсти. Овочі тушені без бобових - кабачок, броколі, цв.капуста. Є повно всього для свого раціону.
автор Larisa12 • 19 апреля 2022
Ответ дляIr4uk_M
От і я читаю інструкцію і там багато протипоказань .
Ir4uk_M• 19 апреля 2022
Ответ дляLarisa12
Не потрібно так рано. Шукайте причину висипу, якщо це не акне (але дуже подібний висип), змініть порошок. Але якщо на тілі немає, то, скоріш за все, це не він. Детально розібратися потрібно.
Gvenna• 19 апреля 2022
Ответ дляmgalchenok00
Возможен кирпич на голову. В нынешних условиях даже ракета.
Кто вы вообще такая чтобы по интернету тут детям раздавать диагнозы.
Gvenna• 19 апреля 2022
Ответ дляLarisa12
Ви не інструкцію читайте, а зверніться до лікаря.
Ваша персональна дієта і зміна порошку та суміші скоріш за все буде до сраки, бо у немовлят крім алергії ще купа чого бува. Але педіатри по старінкє то всьо називають алергією і радять феністіл.
Хай буде в аптечці. У мене ще гель є такий, коли комарик покусав, то норм від чуханки))
Але у мене обидві дитини з немовлячого віку ’алергіки’, з першим я чесно відстояла на обліку у алерголога, з другою послала алергологів на хрін і консультуюсь тільки з дерматологом.
Здоровья малечі!
автор Larisa12 • 19 апреля 2022
Ответ дляGvenna
Здоровья малечі!
Ну я ж і звернулась до лікаря, і читаю інструкцію того, що назначили.
kyalkya• 19 апреля 2022
Ответ дляLarisa12
От такий пупсік
У нас тоже так, это акне, хотя педиатр немного пожурила и сказала, что мама ест что-то не то.
Я цикапластом от Ля Рош мою, сходит и стало лучше. Но и так пройдет ;)
Сыну 1 месяц на сейчас.