Поділіться будь-ласка досвідом хто знайшов роботу під час воєнного стану.
Наскільки це реально і скільки часу у Вас пішло на пошуки якщо знайшли.
Бо наче якісь вакансії і є на сайтах пошуку, но більшість цих вакансій без офіційного працевлаштування, а багато зовсім мутні якісь наче фінпірамід (під виглядом кол-операторів)
НамСвоюРобити• 05 мая 2022
По моїй спеціалізаціії, навпаки, тільки з оф.працевлаштуванням, на відміну від мирного часу.
Ще й ЗП на рівні. Аж дивно)
Ответ дляLekaCH80
За последние несколько дней отправила уже пачку резюме и только одна компания прочитала. Остальные, такое впечатление, что выложили вакансию для галочки.
Аналогично, откликов вообще нет почти, даже не просмотрено. Хотя ищу сейчас довольно простую работу - администратор, офис-менеджер, оператор 1С.
Ответ дляDasik_
Я начала искать до войны. Искала частично удалёный формат. Предлагали офис, я перебирала. Сейчас вообще нет предложений, никаких.
Влад и мир• 24 июня 2022
Теж робота.... Нова Українська мультібрендова косметична компанія LIVESTA.
Продукція Турція, Україна, Польща. Перевірена сертифікована якість! Обов´язкових замовлень немає. Реєстрація безкоштовна за посиланням: