Там не було боїв, росіяни просто зайшли? Чи наші відступали? Як жителі бастували і проганяли це в новинах я бачила. Але не зрозуміла як Херсон став не нашим
Норвежская_лесная• 07 мая 2022
Все начинается с власти - она либо сдаётся, либо главных лиц города похищают
Ответ дляyuliya.kaj84
А карту ви бачили? Це ж не центральна Україна, з Криму зайшли
Просто зайшли і все? Не було оборони?
Скажу за Новую Каховку, никто нас не защищал, у военных в нашем городе оружия не было, они сутра быстренько разбежались вместе с полицией, раша зашла и повесили в обед уже флаг на гэсе. Геническ также. Страшно что будет дальше, до слез, какже не хочется быть под рашей, такое чувство что мы никому не нужны.
Ответ дляnata-c531
Ответ дляPolz
Пошукайте тут на форумі. Писали про зраду, що Херсон зразу здали, що заміновані мости розмінували перед рос заходом..
Я щось гуглю і знайти не можу. Як же це так.... зовсім ніякої оборони
Ответ дляveiksme
Они утром 24, были уже под городом , ни окопов, ни подготовки, ни техники, чем городу защититься? Вот нас и взяли (((
Пока мы оборонялись, Николаев и Одесса укрепились
Якщо влада каже, що знали за напад ще осені, то підготуватись могли
zybnayafeya• 07 мая 2022
Ответ дляnata-c531
Все вернётся на свои места.зато у вас нет такой разрухи как в Ха или Ахтырке или Тростянце
Svetljachokkkk• 07 мая 2022
Ответ дляPolz
Влада на незручні питання про розмінування вперто відповідає, що зараз ’’розборкі’’ не на часі.
А коли?
Svetljachokkkk• 07 мая 2022
Ответ дляTvoyaSovest
Вони готувалися. Дороги будували.
Ответ дляAlina1504
На антоновском мосту были бои несколько дней, в районе Каховской ГЭС вроде что-то было
Да постреляли друг в друга, развалили два села и на этом все закончилось, с тех пор тишина. Как можно было нас просто так отдать не понятно, ведь знали что будут наступать с Крыма.
Майстерня домашнього текстилю• 07 мая 2022
Розкажу за Генічеськ.
Бої тут були 24.02, розрушені 4 будинки, постраждалі ті, що поруч, є загиблі. Канонаду чули ще 23.02 на Стрілці, але місцева влада сказала що, це ученія в Чорному Морі. Бляха, де Генічеськ, а де Чорне Море. Але ми ж не хотіли вірити у війну, і лягли спати спокійно, крім кучки військових і поліції. Поліція драпанула вночі, військові вже вранці, хто попав в полон, хто загинув, хто зміг відступити. Місцеві драпали поперед кацапні, хто встиг і міг. Місцева влада тероборону просрала, 22.02 виділила якесь закинуте приміщення колишнього відеопрокату. Мов, приберіться тут, а я провірю через пару днів.
Карочі, через 2 дні лічно мер виділив приміщення гуртожитку для кацапського гарнізону. Вот і всьо.