Мы получили международную защиту в ЕС и нам сказали, что въезжать в Украину до окончания войны строго запрещено. Мы потеряем защиту.
Кто-нибудь знает, как обойти этот запрет?
Скажу сразу, что от государства мы абсолютно ничего не получаем
Ответ дляkissaniya
Ой шо люди скажуть
кажуть що Українці прибідняються, допомога ім не дуже потрібна, біженці то курсуть по Європі як туристи, то машини дорогі гонять в Україну. А ще, віддячили Польші за допомогу, на Євробачені. Це все ви -ваше лице, дякуючи вам на нас дивляться як на ідіотів. Ви накінець вже вїхали в Росію?
наташа2406• 16 мая 2022
Ответ дляjabka ya
Віддячили Польші журі , а не український народ. Навпаки , українці були обурені. Журі гов ...о.