До сусідки приїхала мама, знімаємо квартиру разом. Я почала рахувати калорії, важити їжу - вона сміється і коментує, що її дочка теж так починала і завжди зривалась. Що нічого не вийде. Радить, що можна і що не можна їсти,хоч її ніхто не питає і вага її в два рази більша моєї, тобто вона не експерт. Далі, пофарбувала волосся, зробила ботокс - з порогу коментує, що мені з попереднім кольором краще. Другий день вже бачить мене і починає сипати "компліменти" - що я зараз як старша жінка виглядаю і т. д.
Мені неприємно, але я чомусь не вмію закрити таким людям рот. Починаю оправдовуватись, про продукти - що мені тренерка порадила, про волосся - що воно в мене пористе і колір не тримається, що має вимитись в світліший.
А потім от сиджу і не можу зосередитись на роботі. Ком в горлі. Сама на себе злюсь, чого оправдовуюсь? Чому не можу відповісти так, щоб від мене відстали нарешті?
Як ви реагуєте на таке? Порадьте, будь ласка
Ответ длячир
Зачем вы ей рассказываете про ботокс, подсчет калорий?
Вона в сусідній кімнаті живе, на кухні пересікаємось. Сама питала, чому важу їжу, що волоссям зробила
Ответ дляПлатье-Терапевт
Автор слати лісом бо це не її діло. Так і сказати це не ваше діло
Дякую, попробую.
Я вже сиджу і думаю, шо зі мною не так, що людина вважає за дозволене зі мною так себе вести (
Ответ дляOnyx83
Я бы отзеркалила, нашла 100500 нюансов в комментаторше и озвучила бы ей в лицо. Они обычно воспринимают информацию на их языке и их методами сказанную. Но что вам это даст, автор, если вы совершенно не такой человек и предпочитаете молча глотать обиды?
От от. Якось навіть не знаю, чи б наважилася. Завжди думаю, що людина відчуває, щоб її не образити
Ответ дляRubiii
Я бы просто отвечала: ок, хорошо, да-да, отлично, спасибо, супер, ага, угу.
Или: спасибо, я сама разберусь.
Зачем тратить свои нервы на этого человека, срываться на негатив?
Есть такая категория людей, которым всё-равно не дойдёт, хоть крик, хоть вежливая форма.
Или: спасибо, я сама разберусь.
О, це гарна теж порада. Дякую
Ответ дляfloxey
Вище написали гарну пораду, погоджуйтесь. Вона вам ’ти зірвешся’, ’погано виглядаєш’, а ви у відповідь ’я знаю, так і планувала’.
😂😂😂 добре
Ответ дляRubiii
Или: спасибо, я сама разберусь.
Дойдет, но дойдет, когда их методами начать оперировать.
У меня соседи через забор сказочные,все время претензии, и бегают к нам,и бегают, и сразу с визга начинают, с соседом на пару. Устала.достали шифер с загашника, отгородиться и не видеть, и перекрыть к нам доступ. Огород их, правда ,мал, и на линии разграничения находится. Им очень критично.
Проклинали как могли. А потом пришли договариваться. Могут, представьте. Оказывается, это так работает
Ответ дляToonika
Ну да, нужно все методы пробовать
natali2871980• 23 мая 2022
Ответ дляДевочка с дисперсиками
О, це гарна теж порада. Дякую
прекрасный совет. Иначе такие люди не понимают и не поймут.
Ответ дляДевочка с дисперсиками
Мені не допомагає агресія. Потім мені самій погано. Я пробувала таку фразу і допомогло! «Вибачте, що розчарувала» і повторювати кожен раз на її слова, які вас торкають
Ответ дляДевочка с дисперсиками
Дякую, попробую.
Це така людина. А вы просто нет не агрессивна. Вона раз посміялась, ви промовчали, от вона з радістю і продовжує. Та якщо почнете ого здатись, то будьте готові, до ’війни’. До речі, ви сказали сусідів, що тепер комуналка ділиться на трьох?
Ответ дляДевочка с дисперсиками
Дякую, попробую.
Она ваши границы нарушает, вы бессознательно ей это позволили. Попробуйте обозначать чвом границы, а это значит отв4чать ей в стиле : ’когда мне нужен будет ваш совет или мнение, я у вас его спрошу’. Она токсичная, таких людей очень много.
ksusha1155• 23 мая 2022
Ответ дляДевочка с дисперсиками
Дякую, попробую.
Ну тут ви праві трохи, може не на всіх вона рот відкриває, а з вами можна так..
Ответ дляlaska_vo
Та в нас шести кімнатна квартира, а комуналка стала. За пораду дякую.
Ответ дляGrga
О🙂☝️ це шось для мене)
Ответ дляtibioka
Дякую. Ну та, визначила собі на кому самостверджуватись. Неприємна особа
Ответ дляМіражана
Ботокс? То ви губи накололи чи як?
Та ні) ботокс волосся
Ответ дляМіражана
Це як? Ніколи про таку процедуру не чула
Та я сама перший раз робила. Ефект як після реконструкції чи кератинування