Яке воно кончене, цей кадиров.
Попалось відео, де він каже, що з Україною питання закрите, якщо буде команда з Польщою за 6 сек розберуться.
Свинособаки такі впевнені в своїй перемозі чи це тільки понти?
Дон дон. Чого він після кожного слова каже дон? Я таке вперше зустрічаю
Ответ дляsashik77
О, волонтери теж бувають різні і постійно якісь некрасиві ситуації виникають. От знайомого забирали в ВСУ. Тре все купити самому. Порадили звернутися до волонтерів. Звернувся. Так, каже волонтер, допоможу. Є бронік. 6000 грн з тебе і він твій.
Ваша відповідь - підтвердження слів Довженка... Коли волонтери продають зібране для фронту - у мене виникає одне питання: вони думають щасливо жити з награбованим під росією?
fruhling007• 26 мая 2022
То він не виговорює склад: ’ган’. Не виходить сказати ’гандон’ чи ’гондон’, а тільки ’дон-дон’. І з Україною не вийде нічого. Переможемо, іншого виходу і рішення немає. Як то кажуть, ’Contra spem spero’.
Апель-синка• 26 мая 2022
Ответ дляOlga_31
И я
Если нет, тогда зачем вообще обороняться?
В смысле - зачем? Вы в каком городе? Никак не дождётесь освободителей у себя или что?
Sweet_Dreams_• 26 мая 2022
Ответ дляMaralisa25
У меня такие же чувства как и у Арестовича, вызывает предложение сдать территории ...Украина не может сдаться, зачем тогда было столько смертей и разрушений...как такое возможно в 21 веке? Напасть на суверенную страну, захватить территорию и при это остаться безнаказанными. Грош цена этим всем санкциям.. Оружия нет у нас... Получается нас кинули? Сейчас всех только наше зерно не вывезенное интересуют..
Я вообще в а …. Эти дни все . Сколько наших парней зря погибло получается
Ответ дляSunrise1
Эх, вы такая оптимистка...Просто я уже проходила весь этот оптимизм в 2014 в Луганске, когда ждала, ну когда ж наши освободят, ну когда? И никто ничего не собирался освобождать. Выше давно уже договорились между собой. И орки просто забрали наш город, как и хотели вначале. Только погибло очень много людей, город разрушили. Но тогда мы хотя бы могли спастись и уехать. А сейчас вынуждены семьей погибать, ибо прекрасный президент не выпускает семьи.
что- что???
Maralisa25• 26 мая 2022
Новость в телеге о том, что Россия и Китай провели первые совместные военные учения после вторжения в Украину, - это что за нахрен вообще.. Как такое может быть.. Мы все мечтали, что Китай на рашку нападет под шумок, а они уже твари сотрудничают уже в открытую...
НамСвоюРобити• 26 мая 2022
Ответ дляkuskus
Хоч би це було правдою, така туга накрила.
Мені це зерно з самого початку не дає покою, асоціації з голодомором виникають, тоді теж зерно нарошно вивозили…
А ще почитала, що параша з Китаєм проводили спільні навчання, в мене підозри, що вони їм і зброю продають.
Зерно потрібно вивезти, бо елеватори заповнені і урожай цього року тупо не буде де тримати.
Голод прогнозують країнам Африки і Азії.
Мене турбує лише, що параша якусь подлянку влаштує з тим ’коридором’.
Ответ дляAbigail
І вірте далі. Бо з´явиться. У Конфєточки реєстрація у листопаді і нульовий рейтинг. Нам усім треба відійти від того, що Європа знову однією рукою дає, а другою забирає. Але ж колись ми маємо подолати свою українську довірливість...
саме цікаве, що у рашистів теж помічена зброя західного зразку. Тобто, Європа дає - і нам, і їм продає одночасно
bestiya143• 26 мая 2022
Ответ дляMaralisa25
Мечтают только тут о Китае. Они в начале войны устроили флешмоб, покупали рубли, чтоб поддержать им валюту. Это так же, как Япония мечтает отжать Курилы не имея армии. Мы пешки, нас все равно никто спрашивать не будет простых людей.
НамСвоюРобити• 26 мая 2022
Ответ дляSunrise1
я никого не защищаю, но из Бучи они ушли по собственной воле или договоренности. Потому что им просто не нужно было. Зря вы этих пи.оров недооцениваете.
З Півночі вони пішли, бо не вистачало сил і Північ тримати, і на Сході просуватись.
Na kablukah• 26 мая 2022
Ответ дляirina2005
Таке відчуття, шо нас просто використовують....
Удалено администрацией...
Ответ дляasjaua
Есть несколько мобилизованных знакомых которые проходят обучение на новом оружии в США и Европе.недели 3-4 говорят. Друзья рубятся под Северодонецком, говорят очень тяжело, но лендлиз работает.
Так, це правда. Наш товариш був на навчаннях в Німеччині 8 днів. Зараз в Миколаєві навчає наших хлопців
Anita123-13ef• 26 мая 2022
Як його взагалі слухати можна? Бачу якесь відео з цим придурком і прлмотую
Ответ дляТА7НЯ7
А я правильно понимаю , сначала Путин с ним воевал а теперь задружили ?
Путін воював наче з його батьком, батько ненавидів росіян і вчив цьому сина. А ця молода шкура продалася раші і по слухам за його участі батька прибрали а він став Чечнею управлять і подружився з путіном. Став його посіпакою
Ответ дляMaralisa25
Ну буде ще більше смертей. Що це дасть? У мене вже така думка, що земля не коштує життів молодих хлопців.