Фанта11• 27 мая 2022

Верим нашим ВСУ!

Девочки , наши ребята прорвались в село Давидов брод. 100% информация! Так же сбит русский самолёт. 100% инфа . Есть знакомые от туда кто видел этот процесс .
Херсон не бросили . Наши продвигаются!
Молимся !
Mazhar21• 27 мая 2022
Ответ дляJR-88
Я верю в ВСУ и Залужного!
Пусть сейчас ситуация непростая на некоторых направлениях, но я знаю, что все будет хорошо
я тоже
Таня Эм• 27 мая 2022
Моя рідна Херсонщина ,мій родючий край! Як я чекаю коли зможу повернутися в рідну домівку ..Кожен день з нетерпінням чекаю новин ,щодо початку визволення .Сама два місяці прожила в окупації і тільки 4 травня саме через Давидів Брід вдалося виїхати на Кривий Ріг, а звідки далі ...Молюся за наших воїнів ,за тих ,хто на передовій ,за тих ,хто допомагає нашим хлопцям.Вклоняюся їм щиро і вірю в перемогу ! Я рятувала дітей,а там в окупації залишилися мої батьки,родичі,знайомі ...все життя...От я виїхала,а думками і серцем із ними.Тяжко та сумно ,але тримаємося ,що ми ,що вони,тримаємося і віримо 🙏🙏🙏
frumoasa17• 27 мая 2022
Ответ дляЖули-ули
Такі новини дух трішки підіймають
Нас тільки но ахнули новинами «зради» «поневолення»
Чекаємо інфо
Бо якщо не буде новин згодом, можно вважати, що нічого не було
Хоча, пам’ятаєте харківське село, де зайшли наші, а через новини журналістів рашисти знову напали(( загинули наші хлопці((
Пам’ятаю, так як є ще репутаційна складова цього всього. Оркам можливо і не потрібно було знов нападати, але їх змусили, щоб не втратити свій «статус» другої армії
katy_kea• 27 мая 2022
Ответ дляФанта11
Я вам место писать не буду . Есть место . И есть информация куда унесло ветром пилота .
Детский сад!
автор Фанта11 • 27 мая 2022
Ответ дляЖули-ули
Такі новини дух трішки підіймають
Чекаємо інфо
Я вам клянусть что это правда!
ЛанаS• 27 мая 2022
Ответ дляIrpland
фото
Знаете в одном ТГ канале прочитала что нужно помолиться и за тех кто погиб, кого растеряли, убили, молилась 2 дня, знаете при молитве не когда не плакала, а то слезы текли ручьем, но и потом была как выжатый 2 дня как лимон, видимо не хватает у меня на это моей энергии, и вновь стала молиться за живых. может у кого то больше энергетика помолитесь за тех кто погиб и умер или убили. я думаю они в обиде на нас живых здесь. просите за такое сравнение, но больше я не молилась пока за тех кто погиб, видимо нужны может другие молитвы .
Pryhead• 27 мая 2022
Ответ дляФанта11
Я вам клянусть что это правда!
Вірю, Вам. Так зраділа, аж руки трусяться
автор Фанта11 • 27 мая 2022
Ответ дляkaty_kea
Детский сад!
В смысле ? Что вам даст название села? И вообще это не та информация , которую можно сейчас писать. Если посчитают нужным то детали дадут в новостях
ЛанаS• 27 мая 2022
Ответ дляФанта11
да не нужно ничего писать. чуть позже выйдет новость и все прочитают,меньше знаем крепче спим
Irpland• 27 мая 2022
Псалом 90

1 Хто живе під охороною Всевишнього, той під покровом Бога Небесного оселиться. 2 Каже він до Господа: «Ти пристановище і захист мій, Бог мій, і я уповаю на Тебе». 3 Він спасе тебе від сіті ловця і від пошести згубної. 4 Плечима Своїми Він захистить тебе, і під тінню крил Його ти надійно спочиватимеш. Обороною тобі буде правда Його. 5 Не побоїшся страху вночі, ані стріли, що летить удень. 6 Ані пошести, що ходить у темряві, ані напасти духа зла опівдні. 7 Впаде біля тебе тисяча, і десять тисяч праворуч тебе, але до тебе не наблизиться. 8 Тільки очима твоїми будеш дивитися і помсту над беззаконними бачити. 9 Бо ти сказав: «Господь — надія моя», і Всевишнього ти обрав за оборонця собі. 10 Отже, не прийде до тебе лихо, і пошесть не наблизиться до оселі твоєї. 11 Бо Він ангелам Своїм звелить, щоб охороняли тебе на всіх путях твоїх. 12 На руках вони понесуть тебе, щоб нога твоя не спіткнулася об камінь.13 На гаспида й василиска ти наступатимеш і потопчеш лева й змія. 14 Бо каже Господь: «За те, що він поклав надію на Мене, Я визволю його і захищу його, бо він знає ім’я Моє. 15 Буде кликати Мене, Я почую його; буду з ним у скорботі, визволю його і прославлю його. 16 Довгим життям обдарую його і дам йому спасіння Моє».
Безимени890123• 27 мая 2022
Ответ дляФанта11
Самое интересное что жители говорят ( слухи ) что орки сбили свой же самолет
Ні, наші з гелікоптера поцілили! Герої!
Жули-ули• 27 мая 2022
Ответ дляФанта11
Я вам клянусть что это правда!
Боже я вірю Вам)
Вибачте)
Вірю

Написала ж
Може немає інфо офіційної саме через те, що було у харківському напрямку )
«Хоча, пам’ятаєте харківське село, де зайшли наші, а через новини журналістів рашисти знову напали(( загинули наші хлопці»
katy_kea• 27 мая 2022
Ответ дляФанта11
Я о том же. Зачем писать секретную информацию?
Безимени890123• 27 мая 2022
Ответ длякенгуруша
Ничего, люди его найдут
І тоді він позаздрить мертвим
yuliya3101• 27 мая 2022
ось, що я ще знайшла у твіттері (Картина маслом): ’Прорыв БТГр ВСУ через Давыдов Брод , предположительно на Каховку. А что, вполне может быть при такой растянутой обороне орков , пройти серой зоной и отрезать возможность отступления.
Это вполне в стиле Залужного. Верим в ВСУ !’
Гадаю, що це такі правда!
Lenamartha• 27 мая 2022
Ответ дляkaty_kea
Детский сад!
Вы сейчас в Украине? И вы не знаете, что по стране запрещено писать локацию?
Или вы из раши интересуетесь?
frumoasa17• 27 мая 2022
Ответ дляБезимени890123
Ні, наші з гелікоптера поцілили! Герої!
З совкового літака МіГ-29 збили сучасний рашистький літак
Безимени890123• 27 мая 2022
Ответ дляТаня Эм
Все буде Україна! Вже не буде як з Донбасом. Тільки звільнення повне нашої України.
Lenamartha• 27 мая 2022
Наши воины лучшие!!!
Lenamartha• 27 мая 2022
Ответ дляPryhead
Я знаю, де збили і де пілота бачили, може Вам ще координати скинути?
Не знаете, пилот сдох?
Хотелось бы чтоб сдох.
Безимени890123• 27 мая 2022
Ответ дляfrumoasa17
А що, у русні з´явилися сучасні літаки? Та невже. Щось новеньке. Ах, да ті, більше 200 літаків, які розбилися, то ж вони самі собою впали, ага, так і було. Залетіли в Україну і впали, бо ’самольот тяжелее воздуза’. Ага, ага, ну-ну. Смішна ви.
mamarama• 27 мая 2022
Господи, помоги нашим защитникам, сохрани им жизни и здоровье.
Всем сердцем молю.
Pryhead• 27 мая 2022
Ответ дляLenamartha
Не знаете, пилот сдох?
Хотелось бы чтоб сдох.
Бачили, що парашут полетів з ним. Сподіваюся, його дикі собаки розірвуть на шмаття.
frumoasa17• 27 мая 2022
Ответ дляБезимени890123
Су-35 відносно новий і сучасний, звичайно не п’ятого покоління, але 4++ має, не треба принужувати наших асів.
Lenamartha• 27 мая 2022
Ответ дляPryhead
Главное, чтоб не сбежал, сука. Я б его лично разорвала, вместо той, условной собаки...
Боже... что я пишу... я ж совсем не кровожадная...
nitka83• 27 мая 2022
Ответ дляLadyDShoes
Вилы ему в одно место воткнут
А как иначе? Это ж не пехота...он пилот, летит и бомбы, ракеты на мирных кидает. Это вам не обоссанные мальчишки, которые заблудились на учениях и соплю пускали в первые дни войны. Пилоты конкретно летели убивать людей, детей, руки ноги отрывать и дома ровнять с землей. Для них будет лучше, если их наши военные первыми найдут!
Pryhead• 27 мая 2022
Ответ дляLenamartha
Я б до Вас приєднадася. Ми всі зараз трохи ’кровожадні’.
Там, ще зачекайте, купа днр-івців, на блок постах, що не дуже горять бажанням воювати. Можуть і самі прикінчити, бо як вчуять, що пахне ’смаженим’ перші втікатимуть.
Віримо в ЗСУ! 🇺🇦
katy_kea• 27 мая 2022
Ответ дляLenamartha
Или вы из раши интересуетесь?
По стране в целом запрещено писать военные события!
nitka83• 27 мая 2022
Ответ дляТаня Эм
И я с вами, и с детьми молюсь. Держитесь! Наши вас обязательно отобьют. Николаев с вами!
Lenamartha• 27 мая 2022
Ответ дляkaty_kea
Да... Вы явно не с Украины)