sashik77• 30 мая 2022

30 боевых самолетов Китая вошли в зону действия ПВО Тайваня

До чого це? Хто там відслідковує китайців?

https://espreso.tv/30-boyovikh-litakiv-kitayu-uviy...
natapri• 30 мая 2022
Ответ дляТетя Фрося
А ну просветите. В чем суть?
Если очень грубо, то легитимное правительство в Тайване. Долгое время в ООН Китай представлял именно Тайвань. Ну и уровень развития, гражданских свобод и демократии в Тайване выше, в Китае тоталитарный режим. Да странно вообще Тайвань с нашим ОРДЛО сравнивать.
COTTONNAJA• 30 мая 2022
Ответ дляSara-a
Серьезно?
Вы не знаете историю ?
Удалено администрацией...
Sara-a• 30 мая 2022
Ответ дляCOTTONNAJA
Удалено администрацией...
Да уж
da1i• 30 мая 2022
думаю, це для того, щоб Тайвань запросив Петріоти і їх Україні не продали, для того щоб закрити небо.
natapri• 30 мая 2022
Ответ дляCOTTONNAJA
да
Нет
автор sashik77 • 30 мая 2022
Ответ дляCOTTONNAJA
Удалено администрацией...
в 1662 р. острів захопив Коксінґа з Китаю, який заснував тут власну династію.
автор sashik77 • 30 мая 2022
Ответ дляda1i
Irpland• 30 мая 2022
Ответ дляCOTTONNAJA
да
Так з 1949 року відділились. Ну тоді Крим явно не наш за Вашою логікою, бо в 1954 році тільки був приєднаний. Тайвань вважають себе окремо від Китаю. Коли робила доручення від китайців ( в них тяжко зробити легалізацію для України) самі мені запропонували зробити через Тайвань і скоріше і дешевше ( там законодавство більш проєвропейське).
COTTONNAJA• 30 мая 2022
Ответ дляsashik77
иии? сепар он и в Китае то же самое
автор sashik77 • 30 мая 2022
Ответ дляCOTTONNAJA
иии? сепар он и в Китае то же самое
Що на порадниці, що в Китаї.
автор sashik77 • 30 мая 2022
Ответ дляCOTTONNAJA
иии? сепар он и в Китае то же самое
Ви знову п´єте?
demra• 30 мая 2022
Ответ дляLadyDShoes
Щупають почву, буде 3 світова
Давно пора !
Sara-a• 30 мая 2022
Ответ дляda1i
Пэтриоты там давно есть
COTTONNAJA• 30 мая 2022
Ответ дляsashik77
Ви знову п´єте?
неа, просто ситуация неоднозначная, в которой надеюсь у наших политиков хватит ума промолчать в сторонке...
автор sashik77 • 30 мая 2022
Ответ дляdemra
Давно пора !
Та ну вас.
COTTONNAJA• 30 мая 2022
Ответ дляdemra
Давно пора !
выживут только тараканы, пошла гуглить кытайски народни стравы, как их готовить
автор sashik77 • 30 мая 2022
Ответ дляCOTTONNAJA
Будете китайців зустрічати саке ?
Міражана• 30 мая 2022
Ответ дляТетя Фрося
Тайвань, это типа как ДНР у нас. Решили что они самостоятельные. Китай не согласен. А США говорят - свободу Тайваню. И готовы Китаю навешать если они захотят на него напасть.
Якщо проводити аналогію, то скоріше Тайвань це Чечня, а Китай - рашка. Тільки за Тайвань вступилось США, а за Чечню ніхто.
COTTONNAJA• 30 мая 2022
Ответ дляsashik77
Будете китайців зустрічати саке ?
может и да, смотря сколько рентген и голов в той фугу будет
автор sashik77 • 30 мая 2022
Ответ дляCOTTONNAJA
Я вже на саке виправила. Вирішила, що краще саке. Чи що вони там п´ють.
COTTONNAJA• 30 мая 2022
Ответ дляsashik77
ханшин вроде пили у них, самогон вонючий
Твоя мечта• 30 мая 2022
Ответ дляТетя Фрося
не готовы, но предлагают дать оружие
автор sashik77 • 30 мая 2022
Ответ дляТвоя мечта
не готовы, но предлагают дать оружие
Наче вони вже так напакували зброєю той Тайвань.
Твоя мечта• 30 мая 2022
Ответ дляsashik77
И еще дадут, но сами драться не будут.
автор sashik77 • 30 мая 2022
Ответ дляТвоя мечта
И еще дадут, но сами драться не будут.
Сьогодні вже Байден висловився, але я не прочитала уважно. Відволіклася. Тре передивитися, що він пообіцяв Китаю за звездюліну.
Татьяна-bfd8• 30 мая 2022
Ответ дляМіражана
Соглашусь. Это более корректное сравнение. А наши ДНоРы это как по Днестровье и Абхазия. Болото, тлен и безысходность
COTTONNAJA• 30 мая 2022
Удалено администрацией...
Gipotenuza• 30 мая 2022
Ответ дляsashik77
Тайвань знає, що то його літаки?
Тайвань - це Китай.
Жизнь в кайф• 30 мая 2022
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
только разве Тайвань самостоятельно хуже Китая живет? я про уровень жизни. спрашиваю - ну чтобы сравнение с ДНР до конца совпало...
А разве это имеет значение?
Міражана• 30 мая 2022
Ответ дляCOTTONNAJA
Удалено администрацией...
Цікаво нащо обзивати Байдена словами з рашаЗМІ, якщо він 8 років топить за Україну?