lady_tron• 08 июня 2022

Зубний імплант. Які симптоми, якщо він не приживається?

В мене 8-ий день, як зробили операцію, вставили імплант. Завтра будуть знімати шви. 3 дні я пила аугментин і німесулід. Наче все нормально, але іноді бувають відчуття, що щось не так. Є трошки біль(він не постійний, а іноді як приступом, не дуже сильно). Болить десь глибоко у кістці. Хоча впродовж дня буває, що забуваю взагалі за нього. чи є це нормою? Бо я вже панікую. Може є в когось досвід, буду вдячна❤️
Bagram• 08 июня 2022
Минулого року чоловіку ставили два імпланти поряд один з одним. Симптомом того, що один не прижився була біла цятка на десні (як прищик з гнійною головкою). При цьому ніяких відчуттів болю не було. Тільки візуально побачили.
автор Lera_Erla • 08 июня 2022
Ответ дляBagram
Зрозуміло. Дякую. Це одразу з‘явилось? Робили повторно потім?
Алина-1240• 08 июня 2022
Шатается,нагнивает
драконовна• 08 июня 2022
мой дантист сказал, если не приживется, то организм его вытолкнет, ну, как осколок зуба выходит из десны после удаления
автор Lera_Erla • 08 июня 2022
Ответ длядраконовна
Дякую.
Стасько• 09 июня 2022
Ответ длядраконовна
А что в этом случае делают? Или это означает, что установить имплант невозможно в принципе?
Bagram• 09 июня 2022
Ответ дляLera_Erla
Через два тижні десь з´явилось. Видалили імплант і декілька місяців чекали, поки кістка відновиться. Новий імплант прижився.
автор Lera_Erla • 09 июня 2022
Ответ дляBagram
Зрозуміло. Дякую🌷
драконовна• 09 июня 2022
Ответ дляСтасько
не факт, пробуют снова и снова, хз, может меняют место или марку, не спрашивала, не понадобилось