В мене 8-ий день, як зробили операцію, вставили імплант. Завтра будуть знімати шви. 3 дні я пила аугментин і німесулід. Наче все нормально, але іноді бувають відчуття, що щось не так. Є трошки біль(він не постійний, а іноді як приступом, не дуже сильно). Болить десь глибоко у кістці. Хоча впродовж дня буває, що забуваю взагалі за нього. чи є це нормою? Бо я вже панікую. Може є в когось досвід, буду вдячна❤️
Ответ дляBagram
Минулого року чоловіку ставили два імпланти поряд один з одним. Симптомом того, що один не прижився була біла цятка на десні (як прищик з гнійною головкою). При цьому ніяких відчуттів болю не було. Тільки візуально побачили.
Зрозуміло. Дякую. Це одразу з‘явилось? Робили повторно потім?
драконовна• 08 июня 2022
мой дантист сказал, если не приживется, то организм его вытолкнет, ну, как осколок зуба выходит из десны после удаления
драконовна• 09 июня 2022
Ответ дляСтасько
А что в этом случае делают? Или это означает, что установить имплант невозможно в принципе?
не факт, пробуют снова и снова, хз, может меняют место или марку, не спрашивала, не понадобилось