Кожугетовый ансамбль• 09 июня 2022

Чи може шкіра з певною к-стю пост-акне та кількома прищиками виглядати доглянуто

Ваша думка. Розумію, що цей фактор псує зовнішній вигляд/образ уцілому, але як щодо доглянутості. Адже, якщо ви знаєте, то здорова шкіра сяюча. Що думаєте?
автор Кожугетовый ансамбль • 09 июня 2022
16 років, дівчина

Дея Торис• 09 июня 2022
боже, отстаньте от себя)))
Ответ дляДея Торис
боже, отстаньте от себя)))
)
Дея Торис• 09 июня 2022
высыпания это тоже часть нормы.
Ответ дляДея Торис
высыпания это тоже часть нормы.
Правду кажете!
Жена миллионера• 09 июня 2022
Ответ дляКожугетовый ансамбль
16 років, дівчина
Если взгляд счастливый и не озабочен такими мелочами, то вполне можете выглядеть красоткой ))
Ответ дляЖена миллионера
Дякую) Частково озабочена цим моментом, але розумію, що не слід сильно зациклюватися, бо самооцінка нижча краси мені не додасть.
Жена миллионера• 09 июня 2022
Ответ дляКожугетовый ансамбль
Саме так, успіхів вам))
Ответ дляЖена миллионера
Саме так, успіхів вам))
Дякую. І вам всього доброго від душі!

Мини-бикини• 09 июня 2022
В 16 років це нормально!!! І потрібно не зациклюватися на цьому, а розуміти,що це тимчасове явище. А в такому віці шкіра сяюча навіть з прищами 🤩
Ответ дляМини-бикини
Дякую. Я догдядаю за нею і якщо умовно забрати пост-акне і ті прищі, то шкіра виглядає добре. Так, явище тимчасове, аби слідів не позалишалося. Буду виводити за допомогою косметики, кислот.
Tasya-Natusya• 09 июня 2022
Ответ дляКожугетовый ансамбль
Помню, на мое 16-летие у меня выскочил отвратительный прыщ на щеке, и на лбу еще, но ДР мне это не испортило - мама когда фотографии смотрела, сказала, что через эти высыпания только сильнее видно красоту и свежесть молодой кожи. Не заморачивайтесь - юная кожа сама по себе красива, регенерация высокая.
Ответ дляTasya-Natusya
Оого. Дякую. Мама мудро вас підтримала, респект їй!