Міські бої в Сіверодонецьку тривали місяць, але в Лисичанську наші можуть протриматися менше. Русня пише про так звану Сєверодонецьку петлю з купою малих котлів, де, за їхніми словами, може бути найближчим часом вбито або взято в полон 7-9 тисяч наших бійців. У самому тільки Гірському зараз буцімто оточено до 2000 українських військових. На жаль, про котел Гірське-Золоте пишуть тільки українські волонтери, Генштаб мовчить, хоча вже є відео з нашими полоненими. Машовець пише, що повторюється Дебальцеве у великих масштабах...
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
Можна було... Не треба було верещати на кожному кроці про Україну в НАТО, ЄС і т.д. Колупали-колупали оте гімно паличкою... а воно й завоняло... Робити все було треба по-тихому і хитро, ’граючи на расєйську публіку і особисто на путіна’ (перекладаю: посміхатись на всі 32 у вічі, а за спиною укладати укріплення, заряджати автомат і точити меч).
Удалено администрацией...
Liliana12345• 25 июня 2022
Ответ дляvikat
А щось більш реальне?
21 століття, ’вєк кібернетики і атомной енергії’ - вже давно можна було його прибрати.
Ответ дляvikat
Вы в себе? Какие фашисты и свастики? Пожаловалась
Нусвзагалі то це правда. Кожного року на порадниці обговорюється смлолскипна хода 1 січня. А свастики азова мається на увазі. Звичайно, ми окрема країна, і можемо робити у себе що завгодно, хоч без ьрусів ходити, але факти є, і , надаль, вони до них рричепилися та роздули до потрібних масштабів
Ответ дляLiliana12345
А хто бачив чи чув ті переговори? Думаю, народ хотів би все почути.
Перемовини, на которые от Раши был послан министр культуры?
Вы серьезно?
Это создание видимости.
Настоящие перемовини, как сказал Путин лично, ещё не время.
Перемовини для него - исключительно капитуояция.
Вы серьезно?
Это создание видимости.
Ответ дляДробот И.
То так, у Вагнеру і Русичів же свастики нема, да?
Ответ дляДробот И.
Естественно,вы все правильно говорите и не нужно дурака включать,как большая часть здесь делает, все все прекрасно знают и понимают!
Ответ дляLiliana12345
Особисто мені хотілося б почути усі сторони. Особливо ті перемовини, після яких вони звалили з Київщини.
Ааа, то есть акт доброй воли, правда?
На Киевщине оюу них ситуация была сложнее , чем сейчас у наших в Лисичанске, они могли потерять всю группировку.
Почитайте хоть доклады института войны за то время.
Забрали с бесперспективного направления и отправили на Донбасс.
Ответ дляЧаюри
Говоримо про Україну наразі. Хода 1 січняє? Є. Шеврони з символом накштал свастики є? Є. Вулиці перейменовуємо начесть Бандери.? Так.( а фігура він не однозначна ) причепитися є до чого. Звичайно , що не виправдоаую їх і не засуджую нас, але факти є і вони роздуті і стали приаідом для стверджень про нациків
Ответ дляДробот И.
Извините, конечно, но даже клинические идиоты уже не считают, что какой-то мнимый фашизм (а отрицание украинского на уровне президента, кстати, уже не фашизм?) имеет к войне хоть какое-то отношение...
Уже открыто говорят, что ультиматум декабрьский не приняли, посмеялись, потому Раша защищает свое место в мире.
Ответ дляJR-88
У вас щось з прийняттям інформації. Я не казала, що в нас фашизм і нацикі, в нас є факти та події, які можна використати для ціх стверджень.
Ответ дляДробот И.
Болгарскую партию Атака, знаете?
Почитайте их программу.
Большие друзья Рассии и Кремля.
Точно так же ультра-правые Германии и Италии большие кремлевские братишки.
Почитайте их программу.
Большие друзья Рассии и Кремля.
Ответ дляДробот И.
Ні, Ви саме виправдовуєте, бо якось дивно обзивати дружину сусіда шалавою за коротку спідницю, коли своя взагалі гола вулицями лазить.
Ответ дляJR-88
Болгарскую партию Атака, знаете?
Почитайте их программу.
Большие друзья Рассии и Кремля.
Почитайте их программу.
Большие друзья Рассии и Кремля.
Та всюди є. Але їм треба був привід для нападу саме на нас , а не на Болгарію, Аргентину або іншу країну.
Ответ дляAlla MMS
Удалено администрацией...
Тобто, я правильно вас розумію, тисячі людей вбили росіяни, бо у нас ходили зі смолоскипами і стояли пару памятників Бандері? Це, по вашому, достатні причини для війни? Бандера, нагадаю, після війни жив у Німеччині і ніхто його не арештовував і нацистом не вважав
Ответ дляДробот И.
В каждой стране есть такое, абсолютно.
В россии на уровне Лаврова и Захаровой называют фашистским весь западный мир, они извращают все понятия.
Путин не фашист в вашем понимании?
Когда он говорит, что Украины нет и украинского народа тоже, как вы оцениваете эти высказывания?
Вы слышали хоть от одного украинского президента хоть что-то подобное в отношении любого другого народа или страны?
Путин не фашист в вашем понимании?
Ответ дляЧаюри
Ні , я не про виправдання, про провокування. Саме про нього. Якщо ви живите поруч з маньяком то ходити поруч у куцій спідниці недолуго
Ответ дляДробот И.
І що, що смолоскипна хода? Це десь заборонено? І у Азова не свастики.
Liliana12345• 25 июня 2022
Ответ дляJR-88
Ааа, то есть акт доброй воли, правда?
Це було після перемовин. Саме перемовин! Я дивилася новини. Тому й питання, про що ж і як там говорили, що росія прийняла таке рішення.
Ответ дляДробот И.
Они в приводах путаются, они не смогли их обозначить до сих пор.
У них это и нарушение варшавского договора, о чем говорит сам Путин вот на днях, и фашисты, и защита русскоязычных и т.д.
Там нет единой концепции.
Liliana12345• 25 июня 2022
Ответ дляJR-88
Вы серьезно?
Это создание видимости.
Вы серьезно?
Это создание видимости.
Вони були. Тому люди мають право знати, про що казали там.
Ответ дляEllyM
Вы правильно поняли,что не нужно провоцировать,а для этого правительство Украины под руководством ’ширых друзив’ сделало всё возможное,чтобы произошло то,что происходит..
Ответ дляЧаюри
Та що там русичі, ось же і Z була у сс-вців:
4-я полицейская моторизованная дивизия СС (нем. 4. SS-Polizei-Panzergrenadier-Division) — тактическое соединение войск СС нацистской Германии, созданное 18 сентября 1939 года и принимавшее участие во Второй мировой войне.