Міські бої в Сіверодонецьку тривали місяць, але в Лисичанську наші можуть протриматися менше. Русня пише про так звану Сєверодонецьку петлю з купою малих котлів, де, за їхніми словами, може бути найближчим часом вбито або взято в полон 7-9 тисяч наших бійців. У самому тільки Гірському зараз буцімто оточено до 2000 українських військових. На жаль, про котел Гірське-Золоте пишуть тільки українські волонтери, Генштаб мовчить, хоча вже є відео з нашими полоненими. Машовець пише, що повторюється Дебальцеве у великих масштабах...
Ответ дляJR-88
В каждой стране есть такое, абсолютно.
В россии на уровне Лаврова и Захаровой называют фашистским весь западный мир, они извращают все понятия.
Путин не фашист в вашем понимании?
Когда он говорит, что Украины нет и украинского народа тоже, как вы оцениваете эти высказывания?
Вы слышали хоть от одного украинского президента хоть что-то подобное в отношении любого другого народа или страны?
Путин не фашист в вашем понимании?
Ми не можемо заперечити факти, що стали привідом казочок про нациків. От і все, що я зотіла сказати. З таким сусідом як рашка треба бути хитрим та прикидуватися, бо сили нерівні, це зрозуміло.
Ответ дляLiliana12345
Це було після перемовин. Саме перемовин! Я дивилася новини. Тому й питання, про що ж і як там говорили, що росія прийняла таке рішення.
Нам это решение россии невыгодно, те группировки на севере были бы разбиты полностью и уничтожены, об этом писали все, и институт войны,и британская разведка, они были в безнадежно положении.
Наши многие были недовольны, что мы их выпустили тогда...
А так они их сохранили и усилили ими донбасскую группировку и кошмарят наших
Ответ дляAlla MMS
Вы правильно поняли,что не нужно провоцировать,а для этого правительство Украины под руководством ’ширых друзив’ сделало всё возможное,чтобы произошло то,что происходит..
Ніхто нікого не провокував, жодних виправдань російській агресії бути не може. Хоча, ні, провокував хіба захід, коли закрив очі на напад на Грузію
Ответ дляДробот И.
А коли вони пишуть, що треба вирішити українське питання, то треба просто відмовитись бути українцями, так?
Ответ дляEllyM
Якщо ви живете поруч з маньяком, то треба все зробити, щоб його нейтралізувати, а не йти на поводу.
Неизавжди є така змога. Наша країна менша, обмаль зброї, обмаль відьних коштів. Сподівалися на повітряний захист від нато? Ну з якого дива? Тепер вимолюємо зброю . Я до того, що завжди тркба розраховувати на себе. Не взмозі побороти маньяка силою, поборюй хитрістю.
Ответ дляJR-88
А можна почитати, де про це пише британська розвідка - що наші їх просто випустили? Бо наразі я читаю про це тільки від рашиків
Ответ дляДробот И.
А я так не считаю.
Нужно отстоять страну либо смириться, что мы не заслуживает быть отдельным государством.
Хитрость в чем? Не злить, не развиваться, не жить и не быть?
Раша полностью изгнала украинскую продукцию из центральной Азии , например, способствовала разрушению производства во всех конкурентных для себя сферах , используя своих марионеток в Украине, подписывала с нами газовые контракты, по которым мы обязывались выкупать 42 млрд кубов газа вместо 27 , которые нам нужны.
С таким соседом либо дать ему по зубам, либо войти в его состав и не выделываться. Нет других вариантов
Ответ дляДробот И.
Де межа хитрості? Якщо маньяк вашу дитину вбиватиме, то будете мовчати, тільки б не спровокувати і далі?
Ответ дляJR-88
А я так не считаю.
Так і є.
Ответ дляEllyM
Ищите информацию.
Я изучаю доклады института войны с самого начала, хорошо знаю английский, тогда ожидала разгрома, потому отвод войск меня не порадовал, а озадачил.
Ответ дляJR-88
А я так не считаю.
В тому то й суть. Як дати по зубах ? Чим і ким?
Ответ дляJR-88
Я не разделяю пессимизм этой темы, верю в наши перспективы.
Для меня эта война изменит все, после нее либо Украина будет процветать, либо её не будет в принципе.
Війна припиниться тільки якщо рашка рощвалиться, поки я цього не бачу ні в якій перспективі. Оптимізм - це добре, але чкщо він на кшталт ’ 2, 3 недели максимум’, то може краще реалізм(=песимізм)
Ответ дляEllyM
Я стежу за інформацією, і ніхто, крім рашистів, не писав, що наші їх випустили.
Западные источники писали о безнадежном положении рос группировок на севере тогда.
О выпустили - это комментарии уже обычных вояк, не института, разумеется.
Просто изумляет , что украинки здесь пишут, что вот после переговоров он же отошли, типа смилостивились.
Да у них там был бы полный разгром...это же как перекрутить факты.
Вероника-2014• 25 июня 2022
Ответ дляEllyM
Драться и звать на помощь, чем мы и занимаемся. Но исход неизвестен, ибо силы не равны, и помошь не гарантирована, и таки нужно было стараться не провоцировать маньяка, раз было заранее известно, что это маньяк, и он способен напасть на вашего ребенка.
Вероника-2014• 25 июня 2022
Ответ дляJR-88
Тысячи уже погибли, им и их близким ваш оптимизм по итогам войны уже до лампочки
Вероника-2014• 25 июня 2022
Ответ дляJR-88
И их близкие зачастую не хотят, чтобы их смерти были напрасными.
Так погибнут еще тысячи
Екатерина5• 25 июня 2022
Цікаво, чомуви повторюєте їх наративи. Ви довіряєте їм більше ніж українським повідомленням?
Вероника-2014• 25 июня 2022
Ответ дляJR-88
Ваши варианты?
5 федеральных округов в составе Раши, как на их картах на петербургском экономическом форуме?
А ваши варианты?
Ответ дляJR-88
Ваши варианты?
А ваші. Не йти на домовленості і програти ціною 300 000 замість 10000? Я за дипломатичний шлях. Пробувати принаймі. Якусь позаблоковість пообіцяти, крим можливо . Звичайно, що це може нічого не дати, але спроби до перемовин повинні бути.
Ответ дляДробот И.
Мой вариант - не проиграть
Ответ дляДробот И.
Нусвзагалі то це правда. Кожного року на порадниці обговорюється смлолскипна хода 1 січня. А свастики азова мається на увазі. Звичайно, ми окрема країна, і можемо робити у себе що завгодно, хоч без ьрусів ходити, але факти є, і , надаль, вони до них рричепилися та роздули до потрібних масштабів
Ну, разве что на Советчице. А распятого мальчика в трусиках в своё время из какого факта раздули, по - Вашему? Им не нужны никакие факты, неужели непонятно?