Грабля• 28 июля 2022
Питання по рекламі у ФБ
Бачу як рекламувати пост з фото що вже виставлений на сторінку.
А як робити саме рекламний пост, щоб він не залишався на сторінці, а лише був створений та видимий як платна реклама?
Ткніть будь ласка носом, що це за опція, куди дивитися?
Выступаю Я.• 28 июля 2022
Вам к своей странице надо создать рекламную кампанию, это отдельная страница, которая привязана к вашей. Если с телефона, то в правом верхнем углу нажимаете меню, выбираете страницы, создать