Бойцовская• 02 августа 2022

Девочки подключайтесь! Петиция о военном учете женщин.

Девочки почему все молчат за то, что с 1 октября мы не сможем просто выехать из Украины заграницу и нужно будет брать разрешение в военкомате? Петиция https://petition.president.gov.ua/petition/148478 подписывается очень слабо. Ведь потом, чтобы поехать заграницу не только на отдых (а мало ли что может быть учитывая войну) нужно будет брать разрешение в военкомате и не факт, что его дадут! А кроме того закон предполагает то, что в случае необходимости нас могут призвать на службу и отправить куда угодно, включая зону боевых действий. Это сейчас нам говорят что все добровольно, но когда будет нужно уверена, что станет принудительно. Давайте будем активнее отстаивать свои права и не только подпишем сами петицию, но и разошлем её своим подругам!
МАМА НИКИТКИ-2• 02 августа 2022
Ответ дляku4eravaku4erava
У поляков нет данных и не будет,
Як це немає. Все в них є. А того, що немає у поліків є у Угорців чи румун. Ви ж кордон перетинали? Документи ваші відскановані і в базу внесені
автор hvata • 02 августа 2022
Ответ дляPieceOfcake
У мене чоловік поляк, і йому дуже, дуже болить за Україну. Він згадує Варшавське повстання, де приймало участь (добровільно) багато польських жінок. Так от те, що з цими жінками робили - це справжній жах. Нажаль, Польщі всі її жертви у 2 Світову не допомогли. У нас зараз тим більше не часи 1 чи 2 Світової війни, окопні війни не ведуться. Зараз перемога на боці тих у кого зброя, чим сучасніша і чим більше, тим краще. А закидати ворога трупами жінок - це стратегія дуже ганебна і програшна.
Як і воювати підставляючи під удари дітей, яких жінки не зможуть вивезти у безпечні країни, якщо бункерна сволота не дай Боже!, вирішить обстрілювати ракетами усі міста.
PieceOfcake• 02 августа 2022
Ответ дляhvata
Отож, тому і не зрозуміло, для чого саме це робиться? Щоб без поклону в воєнкомат і кроку зробити не можна було? От хто скоро заживе припіваючи… прекрасне поле для хабарів відкривається! Ну а віддуватися як завжди будуть самі незахищені.
Ева05• 02 августа 2022
Ответ дляhvata
Да. С 1.10.22 и до конца года, в нашем консульстве.(
Я в шоке((
СанечкинаЯ• 02 августа 2022
Ответ дляlith_oops
А как вы инвалида отличите? Я тоже в соцсетях красивая. ))) И я - инвалид. )))
Я вам больше по секрету скажу, есть варианты инвалидности, гормональные, так скажем, которые ’консервируют’ внешность. То есть старение происходит гораздо медленнее. Но человек, тем не менее, инвалид.
Я этих людей знаю, не близкие, но знакомы.
Ваша величність• 02 августа 2022
Ответ дляPieceOfcake
Саме так і треба писати у наступній петиції
PieceOfcake• 02 августа 2022
Ответ дляМи разом
Я вже підписала 4 петиції на цю тему, готова хоть кожен день, це найменше, що можна зробити. Взагалі, як я розумію, жінок немає кому у нас захистити. Потрібна якась спілка чи об’єднання, збирати кошти краще на таке і на досвідчених адвокатів, ніж потім всією багатоповерхівкою чи селом на амуніцію, як ми чоловікам, кого призвали, збираємо зараз.
Алeнь• 02 августа 2022
Боже, 19 сторінок тексту тут і всього 5 тисяч підписів у петиції
Nature is a miracle• 02 августа 2022
Ответ для-Инга-
я не знаю никого кого призвали из ’медкомиссия сейчас годными всех признает’. Ни-ко-го. Знаю что не снимают их с военного учета. Да. Но призванных - не знаю.
Прекратите повторять прочитанное на Советчице. Зайдите посмотрите на посещаемость сайта с территории раши и успокойтесь уже со своими рыданиями.
Мужчин не призывают с кучей диагнозов, если они не хотят. Добровольцев - берут. Насильно - НЕТ. Почему вы считаете что приволокут женщин в военкомат, с детьми под юбкой, с болячками? Кому вы там нужны? Какой от вас толк? Или больше проблем??
А на хрена тогда учет?
Sanechko• 02 августа 2022
Та всі ці петиції- пуста трата часу та сил.
МАМА НИКИТКИ-2• 02 августа 2022
Ответ дляhvata
Ви ж давно в Польщу виїхали. Цікаво, нащо тему з військовим обліком педалюєте, та й з таким надривом.
Ніякого дозволу з військкомата до ВС ніхто не брав. Їздили за кордон всі коли хотіли и чим хотіли.
14 спеціальностей і 7 професій.
Скікі кривавих рубліків заробили, а автор?
PieceOfcake• 02 августа 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
14 спеціальностей і 7 професій.
Ви не розумієте, що і без рубліків у нас вистачає срачу? Бо від самого початку цей наказ не логічний, абсурдний. Майже кожного дня наші ЗМІ публікують нову якусь інформацію щодо цього наказу. То будуть випускати, як думає маляр, то не будуть випускати, але 2-3 тис жінок всього, то з дітьми не будуть призивати, то будуть призивати, якщо ти не мати одиначка, і це все наші смі і наші політики. Вони не дали людям ні пояснень для чого в армії 60 літні бухгалтера, перекладачі і тд тому люди в в шоці. Відповідь президента на петицію теж розрахована на альтернативних: всі мають захищати суверенітет України. Але всі - це не стосуються кошевого, звичайно ж, а ще мільйона жінок у кого або немає освіти, або вона вчителька, вихователька, швея, косметолог, манікюрщиця і тд…тобто знову ж таки, всі та не всі! Чому саме до 60 років, чому саме у війну? Чому на початку грудня минулого року заявили, що вразі війни жінки допоможуть знизити втрати на полі боя? Ставлення до нас як до бидла, а потім, хто не згоден той за рублі? Та може, таким як автор болить ще більше ніж вам за Україну і її майбутнє. Але майбутнє будь-якої держави, це не ганебний уряд, а саме жінки і діти.
МАМА НИКИТКИ-2• 02 августа 2022
Ответ дляPieceOfcake
Зміни до війни підготовлені і прийняті. Вже закон проголосували, підписали. Прийміть як даність.
Жнок випустять, тим більше з дітьми.
І зе раз наголошую
14 спеціальностей і 7 професій. Більшість медичного напрямку.
PieceOfcake• 02 августа 2022
Ответ дляApple1210
А на хрена тогда учет?
Оце в викликає найбільше питань. Навіщо навантажувати систему постановкою на облік 50-60 річних жінок, якщо 100% толку від них не буде на війні і їй ніхто не візьме воювати? Так само і з вагітними. Їм що зараз робити в військкоматах????Чи військкоматам немає зараз чим зайнятися і от саме зараз потрібна ця екстрапейпер ворк? Просто щоб було? Добиває ця брехня з екранів кожного дня. Вже можна хроніки робити - генезис законопроекту вустами наших політиків. Кожен тиждень, а то і частіше, нова версія як, чому, для кого і для чого, а також кожного тижня нові варіанти тих, кого випустять, і тих, кого призовуть. А потім, якщо комусь це не подобається, то давайте назвемо його дурнем і панікером, обо тролем.
МАМА НИКИТКИ-2• 02 августа 2022
Ответ дляPieceOfcake
І тим, кому болить, ті в Україні працюють задля перемоги. А не за виплатами чи картами Бедронки бігають по Польщі.
PieceOfcake• 02 августа 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Жнок випустять, тим більше з дітьми.
І зе раз наголошую
Як прийняли, так в відмінити можуть. Чого це потрібно приймати як даність? Чоловіки ґвалт підняли, коли стало відомо, що за межі області без військкомату не виїхати, і одразу це призупинили. Потрібно боротися за свої права і за порядок, а не хавати все, що приймають ті хапуги. А то своїх коханок в зам міністри в 25 років, а нам воювати? Ні, потрібно щось робити і не мовчати. Законопроект абсолютно абсурдний тому і стільки розголосу в суспільстві. Його вже раз переглядали, список скоротили? Бо жінки не мовчали. І ще раз переглянуть!
PieceOfcake• 02 августа 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Жнок випустять, тим більше з дітьми.
І зе раз наголошую
Медичного напрямку там аж 1 пункт, а всі інші напрямки не медичні.
AngyRed• 02 августа 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Жнок випустять, тим більше з дітьми.
І зе раз наголошую
Тільки русня сприймає тупі закони як даність.
Фернанда• 02 августа 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Жнок випустять, тим більше з дітьми.
І зе раз наголошую
там полно родственных профессий, отельно-ресторанная сфера, туризм, музыканты и прочее. Вы не читали похоже, полностью его, там далеко не большинство медицинские.

https://ibuhgalter.net/storage/web/source/1/070222...
МАМА НИКИТКИ-2• 02 августа 2022
Ответ дляPieceOfcake
З виїздом чоловіків за межі областей, то проплачена ОП травля Залужного була. Такого з генштабу взагалі не виходило. Закритий соцопрос був для ОП. У Зе і За рівні рейтинги, тільки у Зе антирейтинг набагато більший
МАМА НИКИТКИ-2• 02 августа 2022
Ответ дляФернанда

До цього наказу в червні зміни прийняті.
AngyRed• 02 августа 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Жнок випустять, тим більше з дітьми.
І зе раз наголошую
Ви явно не відкривали список. Погляньте на список споріднених спецільностей, які також підлягають обліку. Там всі, навіть музиканти і співробітники будинків культури!

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0348-22#Text
МАМА НИКИТКИ-2• 02 августа 2022
Ответ дляPieceOfcake
Всі. Бо розгон іде в підорашці, що в нас все погано і беруть на фронт вже і жінок. А з жінками не так страшно воювати, розрахунок, що добровольців прибуде
Фернанда• 02 августа 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
по факту их почти нет. я вам дала ссылку на официальный источник. Родственных все так же много.
PieceOfcake• 02 августа 2022
Ответ дляAngyRed
Не хочеш розуміти абсурдні закони - ти троль за рублі сидиш. Не хочеш воювати йти - те саме, не патріот і гімно, вали з України. Зато кошеві у нас великі патріоти, їм не соромно на всю країну заявляти, що вони патріоти, бо зробили тату. А ви челядь йдіть і воюйте, який від вас ще прок. Знаєте, що викликає патріотизм? Це коли посла США у Великобританії, який був дуже наближений до президента, страшні сини йдуть воювати- старший пілотом в Европу, а молодший майбутній президент Кеннеді - з 4 спроби, підкупивши лікарів, бо мав дійсно слабке здоров’я, йде в морський флот і воює на Гавайях. До речі, старший син так в не повернувся, загинув. Ось це дійсно - всі так всі захищають, бо саме такі люди приклад для всього суспільства, за ними йдуть інші. А у нас все перевернуто з ніг на голову, в нас не політики, а недоторкані боги. Саме тому вони викликають огиду, п їх закони відразу.
PieceOfcake• 02 августа 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Розгон іде кожного дня в наших СМІ, які публікують то одне пояснення, то інше, і ніяк не можуть пояснити, для чого ж все таки там жінки і ще й до 60 років. Для чого там бухгалтера, економісти, перекладачі, аналітики, журналісти. Чого-чого, а журналістів явно не бракує зараз у нас. А ой, хто 25 років не працював журналістом, з бухти барахти в окопі ним не стане. То яка різниця між таким журналістом і майстринею татуажу? Не розумію цього.
Оксана-004e• 02 августа 2022
Ответ для-Инга-
о, раньше писали ’а ваш уже воюет?’).
РастетеГлавное мыслительный процесс запускать не нужно
Хорошо, что вам не нужно мыслительный прцоесс запускать. Оно наверное легче жить?
Оксана-004e• 02 августа 2022
Ответ дляlith_oops
Не хочу помогать, нет у меня ресурса помогать. (((( Хочу как-то адаптироваться в изменившемся мире. (((
Аналогично
Ваша величність• 02 августа 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Жнок випустять, тим більше з дітьми.
І зе раз наголошую
Для чого ви це пишете??? Ваш зе бла-бла.
Де там 14 спеціальностей і 7 професій???
Там їх на багато більше. Лише у галузі права понад 10 професій.
AngyRed• 02 августа 2022
Ответ дляPieceOfcake
Я мала необачність отримати диплом в області культури. І, звісно, я в списку!
А тепер погляньте на мою альтернативну військову спеціальність - артист! Саме той спеціаліст якого не вистачає на війні!
Це просто переходить всі межі абсурдності, на мій погляд.

Я розумію, що вірогідність того що мене засунуть в окопи - дуже мала. Але я не перестану бути від цього військовозобов´язаною, що несе певні обмеження (скоріш за все ще й заборону виїзду) і купу бюрократії!

Я просто хочу почути логічну відповіть, навіщо це все?