чому їх не призивають? в ЗСУ вони не йдуть служить.
яка юридична підстава? який документ це регулює?
зате так гарно скандують: Герої не вмирають.
а вони вмирають. батькам потрібні живі діти. а дітям живі батьки.
не хрести, не пам ятники, не герої, які не вмирають.
пишу без аноніма, щоб не кричали тут всяке.
Mariya Prokhorova• 07 августа 2022
Ответ дляЛЮБА
И я ещё с болот !!! Когда 5 мес телефон с рук не выпускала !!! Мне возле моих ребят нужны те кто прикроют , а не - я своего не пущу ….
Я також ботяра , що сини сталіна мене не надихають як приклад боротьби з ворогом
4erepashka• 07 августа 2022
Ответ дляЛЮБА
Задолбали уже , вам что армия сброд хромых и косых , жирных бандитов ??? Вы хотите что бы вас защищали или где? Что бы ребята могли положиться на плечо побратима !или нужны элит войска как с Луценко ? Или вот эти высказывания - я своего мужа туда не пущу , пусть других лохов туда берут, а мы ровно на попе посидим !!! И эти люди советуют кого и куда забирать надо … ну - ну
100000%
Nikol-9a2f• 07 августа 2022
Ответ дляЧашечка кофе
Даже если бы все депутатов и их жетей забрали бы на фронт, то абсолютно ничего бы не изменилось.
Помиляєтеся
Mariya Prokhorova• 07 августа 2022
Ответ дляЛЮБА
Та я уже поняла ! Считаю что каждый должен заниматься своим делом ! Иногда лучше деньгами , чем просто ролики снимать на фоне окопов !
Не доходить до нашого суспільства , що треба годувати свою Армію , щоб потім не довелось годувати чужу !
Ответ дляtirin
Вы отходите от темы. Вы рассказывали как классно, что воевали кремлёвские дети. Я у вас спрашиваю, вы хотите, чтобы ваш муж воевал рядом с сыном высокопоставленного чиновника? Можете ответить?
кожен би хотів, бо тоді не треба буде скидатися з зарплати на сковороди, цвяхи, і чекати нормальних харчів. І служити можна не лише в гарячих точках. Викрасти його з блокпоста десь в центі України буде складніше ніж з нічного клубу на Майорці.
Ответ дляЛЮБА
До речі тут пальцем показують на принца Гаррі в Афгані, так у нього військова освіта. Це не актор театру, не будівельник, а кадровий офіцер.
У кого з наших політиків , дітей політиків військова освіта?
Дочка Залужного лікує військовий, бо вона медик,апріорі військовозобов´язана
Ответ дляhappy camomile
Потому что лысый ничего не умеет,бедолага.А Данилов спрятал своих сыначек за границей,а вы ’Не ховайтесь за жіночими спідницями’.
Ахаха Будут прятаться за женской юбкой! Они бедняги долго НЕ думали как женщин военнообязанными сделать!
Своих детей и жён вывезли...Это сейчас называют модным словом РАВНОПРАВИЕ
Ответ дляtirin
Скажите, вы реально не понимаете, что сын высокопоставленного чиновника - это цель номер один для врага? Вы реально готовы поставить под удар кучу людей, находящихся с ним рядом? А в СССР с потерями солдат никто не считался. Не лучший пример для подражания.
Брєд ви пишете. Ціль номер один це генерали, командування, а не Сашко мажорчик. Вже як тільки не виправдовують цих мішків з грошима
Ответ дляok1904
А в нас що з військовою освітою лише призивають? Військову кафедру жоден син депутата чи бізнесмена не закінчив? Не розказуйте. Життя Петра з села ставлять нижче, ніж життя мажорчика Сашка, бо в нього ´освіти немає´. Нічого страшного, всіх навчать!
Ответ дляPolz
Та реально брєд. Люди зомбі. Напоркуа рашистам син якогось судді якщо вони тримають за яйця половину політиків світу і херачать ракетами по лікарнях, школах, гвалтують дітей і катують полонених без страху, що їм за це світ дасть по голові.
нинель 1919• 07 августа 2022
так актеров и спАрцмэнов типа низзя(хотя как раз наоборот у них физ подготовка хорошая .вот и брали бы)им и заграницу можно, а наши в клетке(мне то и не нужно туда ,но сам факт клетки очень напрягает)