Saudade• 08 августа 2022

Може хтось не знав, як я в 16 (про сказ)

Щеплення потрібно робити відразу, особливо якщо укус або обслинення було на небезпечній зоні (кисті рук, шия, місця з скопиченням нервів)

Надіюсь, ця інформація комусь допоможе, або врятує життя.

Особливо зараз, коли війна, і ти не можеш за всім вслідкувати і їздиш з одного міста в інше.
автор Saudade • 08 августа 2022

Мой завтрак• 08 августа 2022
Так, це смертельна хвороба і завжди після укусів диких тварин треба звертатися до лікаря. Крім бродячих собак сказ переносять їжаки та білки. З ними теж треба бути обережними
автор Saudade • 08 августа 2022
Ответ дляМой завтрак
Так, іноді дітям весело гратись з їжаком, пле це дуже небезпечно, вони можуть не знати про наслідки, навіть не скажуть про укус. Як я колись.
И.О. человека• 08 августа 2022
В моєі сусідки сестра померла.Так страшно і по дурному,через місяць після укусу.Рідко,але буває.
А я женатая• 08 августа 2022
Може б ви звірям проводили профілактику, а не людей знову щепляти? Зі сказом є дієві методи боротьби
Пасти Ла• 08 августа 2022
Ответ дляМой завтрак
И мыши летучие
автор Saudade • 08 августа 2022
Ответ дляА я женатая
Звісно роблять щеплення тваринам, безкоштовно навіть в селах! 👍🏻
Пасти Ла• 08 августа 2022
Ответ дляА я женатая
Ежей и белок? И лисиц?
#Пойду_кгадалке• 08 августа 2022
недавно в Киеве, в соломенском районе был карантин бешенства. У кошки обнаружили какой-то

Акукарача• 08 августа 2022
Ответ дляА я женатая
Раньше так и было. Сейчас вряд ли.
Оловянный_Прагматик• 08 августа 2022
Роки з два назад мою сестру покусали собаки вуличні.Ну як покусали.Пішла в травмпукт, а там обробили рану подивилися і скащали що вакцини нема і взагалі не треба щеплюаатись, бо рани не глибокі, і взагалі скпзу в Києві нема.А от вакцину від правця відправили шукати.Но ми і її не знайшли.Короче кажучи згалувати ті часи не хочемо.Просто пощастило напевно.
Акукарача• 08 августа 2022
Ответ дляПасти Ла
Ежей и белок? И лисиц?
Да, раскидывали приманки с лекарством.
автор Saudade • 08 августа 2022
Ответ дляПасти Ла
И мыши летучие
Да. Кстати, после укуса летучей мыши одна девочка все же выжила после лечения милуокским протоколом, но это только раз на миллиард.

Возможно был слабый штамм.
автор Saudade • 08 августа 2022
Ответ для#Пойду_кгадалке
В БЦ також, але там я кожен рік спостерігаю цю напасть. Доречі, в странах - острівках немає сказу…

Але нам з таким сусідом вічно боротись, як не зі сказом, то з ворогом.
Пасти Ла• 08 августа 2022
Ответ дляОловянный_Прагматик
А мне предлагали колоться, но я спросила про случаи бешенства и на тот момент в Киеве не было ни одного на протяжении 17 лет. Но вакцина была, мне предлагали, если я хочу. Но я не захотела
Мой завтрак• 08 августа 2022
Ответ дляА я женатая
Дійсно? Що пропонуєте? З кого почнемо з білок чи з їжаків? Тому що саме від них заражається собаки
Пасти Ла• 08 августа 2022
Ответ дляАкукарача
Да, раскидывали приманки с лекарством.
Это как? Вакцину нужно колоть, а не есть
автор Saudade • 08 августа 2022
Ответ дляОловянный_Прагматик
А комусь може не пощастити!!!

Ми з чоловіком вибили вакцину, бо я підняла хай. Я знаю, що таке сказ і не хочу чекати, пронесе чи ні(((
Брынза• 08 августа 2022
Ответ для#Пойду_кгадалке
Все верно в Киеве и области постоянно карантины из за бешенства

А я женатая• 08 августа 2022
Ответ дляПасти Ла
Ежей и белок? И лисиц?
Маие так, якщо не знали, то гугліть
Ягодка опять• 08 августа 2022
Ответ дляА я женатая
там он якийсь проект по ліквідації сказу був. у нас мер домовлявся, шукав приміщення для собак, прийшли їх забирати до притулку, вискочили ті, хто їх годує і нічого так і не зробили. бляха муха, забери собі додому. вони там живуть і то вже типу їх територія. ось цуценят бачила..
автор Saudade • 08 августа 2022
Ответ дляПасти Ла
Возможно вы правильно рассчитали риски, но я бы так точно не рискнула. Вы смелая
Пасти Ла• 08 августа 2022
Ответ дляА я женатая
Маие так, якщо не знали, то гугліть
Что такое «маие»?
Акукарача• 08 августа 2022
Ответ дляПасти Ла
Ваша дремучесть поражает..
автор Saudade • 08 августа 2022
Ответ дляПасти Ла
Это единственная возможность профилактировать диких. Такое есть.
Оловянный_Прагматик• 08 августа 2022
Ответ дляSTOP_SKAZ
О да.Жазливо виглядає, як люди намагаються рокормити білок, або граються з їжаком.Доречі в Києві минулого літа було нашестя їжаків.А в цьому році вже була десь інфа що є випадки сказу.
А я женатая• 08 августа 2022
Ответ дляМой завтрак
Гугліть, якщо не знаєте
автор Saudade • 08 августа 2022
Ответ дляЯгодка опять
Так, підкормлювання нажаль не вирішує ситуацію. І взагалі вона повинна регулюватись державою.
А я женатая• 08 августа 2022
Ответ дляПасти Ла
Что такое «маие»?
=Саме так
iryna _b• 08 августа 2022
А как переноситтся эта прививка? Кто-нибудь делал?