АгатаХристя• 16 сентября 2022
Ви кажете в Києві спокійно, весь Львів в київських машинах
Їх тут тупо 30% дуже і дуже багато,рідко зустрінеш Харків, Суми, Херсон.
Київ і обл на кожному кроці, цікаво чому не повертаються?
Ответ дляДонаФлор
Нет. Это неприятная правда. Я такое тоже слышала от своих знакомых, которые вернулись, за тыканье носом в язык. Так же, как и про съём за дикие деньги.
Ага « слишала» бабка бабці говорила, весь Львів волонтерив 24/7 непокладаючи рук і спали по 2-4 години в перші дні
Ответ дляLiliana12345
Вище
ясно, не вас А ви чим займались в перші дні війни, опишіть перші 1-2 тижні?
Mira29-c3c3• 16 сентября 2022
Ответ дляLiliana12345
Випадків, про я кажу, дуже багато. Не тіштеся))
Геть немає чому тішитися.Скоріше навпаки-стає сумно і страшно що люди можуть просто так бажати один одному такої біди .
Ответ дляMira29-c3c3
В мене просто шок, звідки в людях це? Як розгледіли в моїй темі якийсь негатив? Самі пишуть щоб всі повертались в Київ, от мені і стало цікаво чому ніхто не повертається, може не так там і спокійно? Все не більше🤷♀️
Liliana12345• 16 сентября 2022
Ответ дляMira29-c3c3
Це небезпідставно. Ви ж, напевне, не уявляєте, що таке бігти з регіону бойових дій без копійки.
Liliana12345• 16 сентября 2022
Ответ дляgrechka827
Все добре там
Mira29-c3c3• 16 сентября 2022
Ответ дляLiliana12345
Всього доброго .Бережіть себе 😘
Ответ дляgrechka827
Ви може просто раніше уваги не звертали, у Львові завжди було багато машин на київських номерах, і далеко не завжди вони належать киянам. Ми з чоловіком працюємо на великих державних підприємствах, у нас всі службові автомобілі зареєстровані в Києві. Думаю, таких фірм дуже багато.
Ответ дляNatkash
Я відрізняю службові від приватних
Ответ дляgrechka827
Это вы ведёте себя как бабка на базаре. При чем тут волонтеры к тем, кто по штуке баксов хатынки сдавал? Правда глаза колет, понимаю.
Ответ дляNatkash
Я аж з цікавості пішла розглядати транспортний армагездець на перехресті під моїми вікнами, зо три десятки львівських ВС, два волинських АС, одне закарпатське АО, польська бляха і аж цілих два київських АА. Харківських не було.
Щось автор підозріло самоусунувся(лась) з теми, як тільки зняли анонімів.
П.С. Ой, перепрошую, Гречка, вже Вас побачила.
напевно біля Вас живуть харківяни без авто ))
бо у Львові зараз, насправды, живе дуже багато людей з Харкова.
І хай собі живуть наздоров´я, поки в їх місті ситуація стабілізується...
Liliana12345• 16 сентября 2022
Ответ дляgrechka827
8 років волонтерів?
Ответ дляInvictusgirl
Люди едут в Киев
Потому как на ЗУ если не за язык гнобят , так орут, что это они виноваты , что пуйло напало.
И это не единичные случаи
Я в шоке с ЗУ, не поеду туда больше никогда отдыхать, если только проездом за границу
И это не единичные случаи
Якось перрживемо без вас.
Плакати навіть не будемо.
Oksana0612• 16 сентября 2022
Ответ дляInvictusgirl
Люди едут в Киев
И это не единичные случаи
Так ’едут’, що вже всі котеджі навколо Львова розкупили і землі, будинки в Славське, Сколе і районі. Та нехай собі живуть але для чого таке писати?
Ответ дляАнніта
100%, не під обстрілами же їм жити.
Я на Клепарівській живу, у нас тут хто тільки не їздить, спеціально давно не приглядалася, хіба що тиждень тому якась добра душа зупинилася на перехресті, то помітила, що вона на харківських номерах.))) От в березні львівських була може третина, зараз такого нема.
Харків´янок знаю двох, але одна два місяці тому переїхала ближче до чоловіка, а другу сьогодні відправили в Польщу до дітей. Вони дійсно без авто були. )
Ответ дляLiliana12345
8 років волонтерів?
Я вам задала питання : чим ви займались в перші дні війни, чому ви на нього не відповідаєте?
Liliana12345• 17 сентября 2022
Ответ дляgrechka827
Не побачила.
Як і у 2014 році, допомагала з друзями і колегами переселенцям ( теплі речі, закрутки, іграшки, шукали психологів, допомагали з розміщенням оголошень про роботу), а потім у підвалі періодично.
Скільки Ви сиділи у підвалі?
Ответ дляLiliana12345
Не побачила.
Скільки Ви сиділи у підвалі?
Тобто ви допомагали- ви така вся класна, крім вас і друзів більше ніхто не допомагав ви так вважаєте?
Це обов‘язково - сидіти у підвалі?
Liliana12345• 17 сентября 2022
Ответ дляgrechka827
Це обов‘язково - сидіти у підвалі?
Так, допомагала, звісно. І допомагаю. Я знаю, що таке війна.
А як саме страждають львів´яни, щоб бігти за кордон замість справжніх біженців - незрозуміло. Це щодо підвалу.
Ответ дляLiliana12345
Мені з вами все ясно, одною рукою допомагаєте а іншою осуждаєте і заздрите
Liliana12345• 17 сентября 2022
Ответ дляgrechka827
Кому я заздрю і чому? Вам розповідають, що все набагато складніше, ніж говорять, а все не вірете
Ответ дляLiliana12345
Особисто ви мені розповідаєте які жахливі люди живуть на заході України, я особисто, таких не знаю, бачу категорично інших людей, сужу по їх житті і поступкам, але маю повірити вам і тому що ви не бачили на власні очі🤷♀️
Ответ дляKusalochka
Честно не знаю никого, кто во Львове сейчас. Люди вернулись еще весной/летом, когда стало понятно, что в Киеве безопаней, чем у Вас. Возможно, большая часть просто жили в столице на сьеме и машиной обзавелись. Но за эти месяцы нашли себя во Львове уже.
Кстати,брат моего мужа львовянен. Никогда не жил в Киеве. Машина на номерах АА, потому, что в Киев ездил покупать.
А він номера не поміняв?