Брюнетка в Мармеладе• 16 сентября 2022

А куди ви переводите гроші, щоб точно на ЗСУ пішли?

Kusalochka• 16 сентября 2022
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Пам´ятаю, 20 повернулася з подорожі, а 24 війна. На картках смішні залишки, але я їх всі перерахувала на ЗСУ. Навіть соромно було - 43+18+151+41
За что соромно? Есть десятки тысяч людей, которые могут только пару сотен помогать. От всех вместе сумма огромная будет.

Майстерня домашнього текстилю• 16 сентября 2022
Чорноморець Юрій Павлович. Він споряджає снайперів.
Пуйлу капець• 16 сентября 2022
Ответ дляKusalochka
Вы знаете, с таким доходом Вы просто герой! Даже если можете 100грн скинуть! 1000 человек по 100 грн и огромная сумма! Так что это очень важно.
Не герой, просто хочу, чтоб война скорее кончилась, и я смогла заработать большеХ-хитрожопість
ПоЗиТиВнАя• 16 сентября 2022
Ответ дляKusalochka
Соромно , що мало. Зараз правда, щонеділі перераховую 100 грн., але все одно соромно що мало....
Хотілось би більше.
Kusalochka• 16 сентября 2022
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Хотілось би більше.
Ну Вы чтоооооо? Наоборот Вы молодец!
Примара з Київа• 16 сентября 2022
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Хотілось би більше.
Регулярно.Это важнее
автор Брюнетка в Мармеладе • 16 сентября 2022
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Я в перші дні навіть з кредитки кидала

Zelenkа• 16 сентября 2022
Ответ дляСтекловыжималка
Вот последнему я б кому переводила, так это этому мутному челу купившему спутник. Так где с него снимки то?)
Не купившому, взяв типу в оренду. А такі ваші питання обіжають Сірожу😂
ПоЗиТиВнАя• 16 сентября 2022
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Я в перші дні навіть з кредитки кидала
Та я й зараз з кредитки кидаю, мені так зручніше.
Примара з Київа• 16 сентября 2022
Ответ дляZelenkа
А ви знаете толк в обидках Сірож
Zelenkа• 16 сентября 2022
Ответ дляПримара з Київа
А ви знаете толк в обидках Сірож
Та ні, просто була підписана на його сторінку вже давно, і виліз пост, як він спілкується із людьми. Бидло звичайне.
Таким волонтерам, що не поважають людей, віри немає. Просто багатьом замилює очі, що він відомий)
Вся в кредитах• 16 сентября 2022
Притула, Повернись живим, Карась