сЛАдКОежКА• 25 сентября 2022

Если не Украина, то куда?

Социал для беженцев не интересен.
Волшебная палочка• 25 сентября 2022
индонезия
аргентина
размахер• 25 сентября 2022
Ответ дляВернитеВалеру
У нас теж і Лідл, і Алді, і Карефор, і Меркадона, і Консум, то цвни скрізь +/- однакові, і товар теж, і ціни прівняно з Україною високі - і мало що їстівне. В Україні класні акції весь час.
Все смачне, овочі/фрукти краще брати на ринку
ВернитеВалеру• 25 сентября 2022
Ответ дляразмахер
Транспорт - 19 є/міс, парковка входить в ціну оренди, дизель часто навіть дешевше, комуналка - копійки, порівняно з українською, освіта безкоштовна, гуртки залежать від доходів, тому виходить дешево, податки майже такі самі.
Ви комуналки платите менше 60 євро в місяць в Європі? Круто, де ця утопічна країна? Ми всі туди поїдемо?
размахер• 25 сентября 2022
Ответ дляВернитеВалеру
Плачу 160 євро, в Україні тільки газ виходив більше
ВернитеВалеру• 25 сентября 2022
Ответ дляразмахер
Такеж саме ге, трішки лише дешевше, незначно. Не порівняти зі смаком українських овочів і фруктів, а м´ясо яке жестякове, ніяке.
размахер• 25 сентября 2022
Ответ дляВернитеВалеру
М´ясо взагалі ідеальне, оскільки різні породи корів для різних страв, а не все однакове
Бауди на ауди• 25 сентября 2022
Ответ дляразмахер
Дада, и вот этот парадайз везде и повсюду.
И вы одна в курсе, как оно там, ЗА границей. А остальные только на форуме читают.
Ну расскажите нам, где такой социализм, что коммуналка копейки и медицину скромно умолчали.
Бусурманша• 25 сентября 2022
Ответ дляСанта Барбара
я тоже что то загрустила, сыну 17, что делать не ивестно
Что здесь неизвестного?
Вывозить, пока можно.
Пусть оканчивает школу в Польше или Германии и там поступает.
ВернитеВалеру• 25 сентября 2022
Ответ дляразмахер
Не знаю, що Ви з газом з тим робили, ми взимку всю комуналку в 2-2,5 тисячі вкладали, 160 євро - це три місяці комуналки в Україні.
ВернитеВалеру• 25 сентября 2022
Ответ дляразмахер
Я корів не їм (((
размахер• 25 сентября 2022
Ответ дляБауди на ауди
Медицина безкоштовна, коли доходи збільшаться, тоді потрібно буде оплачувати до 30% вартості послуг , залежно від страхування на роботі
Фиона Шрековна• 25 сентября 2022
Ответ дляразмахер
Це ви про яку країну пишете так фантастично?
ВернитеВалеру• 25 сентября 2022
Ответ дляБауди на ауди
Точно, соціалізм, утопічна країна, а як до діла - 160 комуналка.
размахер• 25 сентября 2022
Ответ дляВернитеВалеру
Я корів не їм (((
А кого?
размахер• 25 сентября 2022
Ответ дляФиона Шрековна
Франція
Бусурманша• 25 сентября 2022
Ответ дляСанта Барбара
ВернитеВалеру• 25 сентября 2022
Ответ дляразмахер
А кого?
Свинина, курятина, качки, телятина, індичка, кролики, але не яловичина. Це лише собакам.
Санта Барбара• 25 сентября 2022
Ответ дляБусурманша
фото
спасибо
Бауди на ауди• 25 сентября 2022
Ответ дляВернитеВалеру
И это мы ещё до налогов не добрались.
размахер• 25 сентября 2022
Ответ дляВернитеВалеру
Взагалі то яловичина найбільш цінне м´ясо, а решта теж є вибір- фермерські чи промислові, породу теж можна вибрати
ВернитеВалеру• 25 сентября 2022
Ответ дляБауди на ауди
И это мы ещё до налогов не добрались.
Які полатки, вони на соціалці і гуманітарці, то так і райдужно все.
Бауди на ауди• 25 сентября 2022
Ответ дляразмахер
Франція
Ахаха)))
О да, страна дешевая)))
И парковки бесплатные)
И налоги отменили))
Зарядка для хачапури• 25 сентября 2022
Ответ дляязззззь!!!
Только не Германия.
Еле сдерживаю себя, чтоб не сбежать из этого ’концлагеря’ назад в войну....
Особенно, после открытых границ для русни (((
размахер• 25 сентября 2022
Ответ дляБауди на ауди
Ахаха)))
О да, страна дешевая)))
И парковки бесплатные)
И налоги отменили))
Не дешева, але і доходи відповідають витратам, квартиру одразу шукала з парковкою, податки від українських практично не відрізняються
Бусурманша• 25 сентября 2022
Ответ дляязззззь!!!
Нет, мы сразу в хороших условиях живем.
Но для меня это ооочень тяжёлая страна по всем пунктам!
Еще я здесь для ребёнка резко стала и за маму, и за папу, и за брата с сёстрами, при этом ты обязан во всем подчиняться Джобцентру и законам для временно перемещенных, даже, если не согласен, но тебя никто не спрашивает.
Вобщем себе ты не принадлежишь!
Находим причины для радости-мирное небо, крыша над головой и тому, что сыты.А живем сегодняшним днем, прожили и спасибо Всевышнему!🙏
Ну и мечтаем вернуться домой
Вы можете не подчиняться.
Но просто тогда живите за свой счёт.

Вам платят за жильё, дают деньги на необходимое.
Да, эти правила нужно соблюдать.
У Германии тоже свои потребности и виденье.
ВернитеВалеру• 25 сентября 2022
Ответ дляразмахер
Не можна їсти це ’цінне’ м´ясо часто, але Ви себе заспокоюйте, що їсте найцінніше, в мене від його запаха рвотний рефлекс.
Бусурманша• 25 сентября 2022
Ответ дляязззззь!!!
Так и Германия то же самое, микс технологий и техники 21 века с традициями и устоями 19 века.
Только то количество писем, что они вечно шлют пачками и в каждом по 4 листа-убивает наповал
Это да.
размахер• 25 сентября 2022
Ответ дляВернитеВалеру
Можете не їсти, я люблю різне м´ясо і вибрати є з чого, а стейки - це лише яловичина
ВернитеВалеру• 25 сентября 2022
Ответ дляразмахер
В Україні - є вибрати з чого, а в Європі - все як пап´є маше. Мої діти м´ясоїди, відмовились від м´ясних страв тут ((((.
размахер• 25 сентября 2022
Ответ дляВернитеВалеру
Купіть в м´ясному магазині хороше м´ясо, полюблять назавжди