сЛАдКОежКА• 25 сентября 2022

Если не Украина, то куда?

Социал для беженцев не интересен.
lolokimoto• 25 сентября 2022
Ответ длясЛАдКОежКА
Какие налоги в Словакии и какие пенсии в % соотношении к зарплате?
Налог фл от 19-25%
Юр лиц от 15-21%
Пенсию мигрантам получить сложно так как стаж словаки из другой страны нихрена не засчитывают. Пенсии от 300 евро в мес стандартные- то есть маленькие
Бауди на ауди• 25 сентября 2022
Ответ дляразмахер
Не дешева, але і доходи відповідають витратам, квартиру одразу шукала з парковкою, податки від українських практично не відрізняються
Так, может, вам стоило соизмерять свои доходы с расходами? Чтоб не отапливать особняки на 160 евро. Расскажите ещё, что за хрущ столько платили….
А парковки нужны везде, не только возле дома, не прикидывайтесь. И все это стоит бесконечных денег. Как и автобаны и прочее.
И про налоги не подготовились. Практически отличаются, и очень. Налоговая ставка была 26,5%, стала 25, и это если вы не надумали фоп открыть.
А ещё, вы ж, наверное, в Украине чем-то владели? Вот сравните налог на недвигу. Раз уж красиво жить зовёте.
Вы там обживётесь, оботритесь, оцените качество образования и разрыв в ценах на него, отремонтируйте машинку, сделайте косметический ремонт, оплатите страховки - там и погутарим, где доходы соответствуют расходам…
ВернитеВалеру• 25 сентября 2022
Ответ дляразмахер
Купіть в м´ясному магазині хороше м´ясо, полюблять назавжди
Все однакове скрізь тут. Вони люблять качку, купила качку, так її я тушила півдня, а вона якась дубова, і кошткє, як якийсь заморський делікатес.
Фиона Шрековна• 25 сентября 2022
Ответ дляразмахер
Так немає хорошого. Я підтримаю, що резина резиною. Іноді вдається свинину більш менш купити. А яловичина то точно капець повний
размахер• 25 сентября 2022
Ответ дляБауди на ауди
В Україні був будинок з старою системою опалення + сирий холодний клімат, тому газу йшло багато. Їздити машиною по місту нема сенсу, швидше і дешевше громадським транспортом. Ремонт в мене чоловік робить, податки на нерухомість різні в кожному місті.
Фиона Шрековна• 25 сентября 2022
Ответ дляВернитеВалеру
А риба?
Неправдиша• 25 сентября 2022
Ответ дляразмахер
Плачу 160 євро, в Україні тільки газ виходив більше
Вы в бане жили?
500 кубов газа в месяц
ВернитеВалеру• 25 сентября 2022
Ответ дляразмахер
Своєю машиною як не крути, а найзручніше, я без машини зараз за кордоном, то це капець просто, ніякі автобуси, трамваї незамінять авто, якось день на таксі їздила по місту, відстані невеликі, але накатала біля 50 євро, зручно, але занадто дорого.
размахер• 25 сентября 2022
Ответ дляНеправдиша
Вы в бане жили?
500 кубов газа в месяц
800-1000 кубів
ФсеСама• 25 сентября 2022
Ответ дляязззззь!!!
Только не Германия.
Еле сдерживаю себя, чтоб не сбежать из этого ’концлагеря’ назад в войну....
Странно,все говорят там социально более выгодно.
размахер• 25 сентября 2022
Ответ дляВернитеВалеру
Машину використовую для поїздок за місто, а на роботу лише метро , інакше можна простояти в пробці пару голин
ole4kakissa• 25 сентября 2022
Ответ длясЛАдКОежКА
Логично. В Европе зп выше, а цены на продукты ниже
Про цены интересно.
Польша и Болгария это не вся Европа.
Цены, особенно на мясо, рыбу, фрукты-овощи раза в 2 выше украинских. А если вы живёте в мелких поселках, то разница м б и в 3 раза :(
Коммуналка дорогая, мобильная связь и интернет (нормальный оператор, а не абы что).
ВернитеВалеру• 25 сентября 2022
Ответ дляФиона Шрековна
А риба?
Риба смачна, різноманітна, свіжа, але недешева, хоча дешевша ніж у нас деяка. Проблема в тому, що в мене діти її не їдять, я собі лише готую.
Бауди на ауди• 25 сентября 2022
Ответ дляразмахер
При чем тут что делает ваш муж и как вам быстрее? Хоть пешком ходите, паркинги от этого не подешевеют. Как и услуги электрика.
Снимите для чистоты эксперимента такую же хибару - и тогда делайте выводы. Да и про сырой климат вы пока мало знаете…
ВернитеВалеру• 25 сентября 2022
Ответ дляразмахер
800-1000 кубів
Як, в мене 120-130 ку метрів в місяць і я дууже багато готую?
Фиона Шрековна• 25 сентября 2022
Ответ дляВернитеВалеру
Ви ж про Словаччину? Правильно я зрозуміла?
размахер• 25 сентября 2022
Ответ дляБауди на ауди
Мені не потрібен електрик. Зимою температура 10-15 градусів, опалення мінімальне електричне
Неправдиша• 25 сентября 2022
Ответ дляразмахер
800-1000 кубів
Не в бане. В газовой камере))))
размахер• 25 сентября 2022
Ответ дляВернитеВалеру
Це звичайний розхід для великого будинку
ВернитеВалеру• 25 сентября 2022
Ответ дляФиона Шрековна
Ні, Іспанія, тут риба і морепродуети шикарні, вибір великий, свіже, почистять ,якщо береш.
ВернитеВалеру• 25 сентября 2022
Ответ дляразмахер
500 квадратів будинку, бо в мене маленький - 150 кв м, нам такого вистачає, ще й завеликий як для мене.
размахер• 25 сентября 2022
Ответ дляВернитеВалеру
200, але планування і опалення були не енергоефективними
ole4kakissa• 25 сентября 2022
Ответ дляразмахер
Уточните только, что €160 это разница между компенсацией от государства и стоимостью аренды.
Бауди на ауди• 25 сентября 2022
Ответ дляразмахер
Ясно) не нужен электрик, и отопление не нужно, и машина не нужна))) И зубы вам тоже муж отремонтирует, и интернет от соседа словите, и к косметологу не ходите, и пробежка - лучший спорт.
Концепт ясен.
размахер• 25 сентября 2022
Ответ дляole4kakissa
Це оплата за світло і інтернет, ніяких компенсацій нема
размахер• 25 сентября 2022
Ответ дляБауди на ауди
Концепт ясен.
Опалення електричне, машина є, стоматологія покривається страховкою, інтернет 20 євро, до косметолога ніколи не ходила, спортом не займаюся і не планую починати.
ole4kakissa• 25 сентября 2022
Ответ дляразмахер
В мясном во Франции цены в полтора-два раза выше, чем супермаркетах.
Фиона Шрековна• 25 сентября 2022
Ответ дляВернитеВалеру
Бо дуже все схоже, як у Словаччині. Тільки от про рибу відмінність. До усього ще додається її відсутність. У супермаркеті заморожена і все. Таке враження,що ще до нашої ери.
Можливо десь там у столиці ... А так просто немає нормальної. Я запитувала у словаків чому так. Кажуть, що своєї риби немає. А море далеко. То дорого. І взагалі вони їх не люблять
ВернитеВалеру• 25 сентября 2022
Ответ дляразмахер
Так не говоріть, що це звичайний розхід на будинок, бо це не нормальний.
размахер• 25 сентября 2022
Ответ дляole4kakissa
Так, але там смачне м´ясо