Звездолётчица• 01 ноября 2022

Хто вам винен, що ваші діти не загартовані?

З раннього дитинства загартовую дітей. Не заставляю вдягати носки, шапку, не маю нічого проти, якщо дитина вийде на пару хвилин на холод роздягнена, або босяком ходить по мокрій траві, дозволяю гратися на вулиці холодною водою з крана, все в розумних межах, і як результат - діти здорові, загартовані, ніяких соплів/кашлів/температур.

Мене оточують люди, в яких діти з соплів або не вилазять, або не вилазили (ну вже виросли), трясуться над ними, кушкають як капусту, без шапки надвір не можна, босяком ходити не можна, холодну воду пити не можна,ну і пару разів на рік застуда, температура, кашель... І всерівно - я погана мати. Бо за дітьми не дивлюся, що вони роздіті бігають, і можуть захворіти. Це мені говорять і в очі, і поза очі. Коли пробую доказати свою позицію - як об стіну горохом, мовляв, не виправдовуйся. В чоловіка вся родина така. Набридло. Просто виговорилась. Дякую за увагу.
Ванна Тазиковна• 01 ноября 2022
Ответ дляНифига_ни_ни
Вы все равно не поймёте, но дети очень разные, одни рождаются крепкими генетически, другие нет. И дело совсем не в укутывании, а в сильном или слабом роде. Это уже кому как повезёт
І шо, нічого не можна зробити з цим, ніяк змінити?
Нифига_ни_ни• 01 ноября 2022
Ответ дляВанна Тазиковна
Можно немного скорректировать, слабого ребёнка кормить витаминами, закалять , но если есть склонность к гаймориту например, то болеет тяжелее брата, у которого нет такой склонности. Хотя условия жизни у них одинаковые
Царевна_несушка• 01 ноября 2022
Ответ дляНифига_ни_ни
А если б утонули?
по колено озеро было, оно было умирающим уже, а над ним горки из снега высокие и бывало лёд не выдерживал напора санок
Было бы глубокое, не лезли бы, не дураки же
Нифига_ни_ни• 01 ноября 2022
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Всім пофіг на ваших дітей ) хоть на морозі їх спати лишайте ) ваша справа ) мої в теплі і здоровенькі
Да сколько неадекватных
автор Звездолётчица • 01 ноября 2022
Ответ дляВанна Тазиковна
Мені моя гінеколог завжди казала: все, що ти закладеш дитині за 9 місяців - буде їй на все життя. Дуже важливо пити вітаміни, і їсти все,що хочеться, саме під час вагітності
Нифига_ни_ни• 01 ноября 2022
Ответ дляЗвездолётчица
Мені більше дивно, чого мене довбуть, якщо я, на мою думку, нормально їх вдягаю
Потому что вы упоротая, со своими тараканами женщина, не признающая чужого мнения. Но вам повезло , что дети крепкие и от вашего пофигизма не страдают
Ванна Тазиковна• 01 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
О, є, хто пам‘ятає
Як каже мій чоловік, коли я шось таке згадую - так ясно, ти ж ще леніна маленького на руках тримала;)
Носки на подтяжках• 01 ноября 2022
В Штатах детей «закаляют « с рождения
Одетая мама и раздетый синий ребёнок
Дети постоянно болеют ( в нашем понятии) , кашель , сопли , температура
Но, в Штатах и к смертям относятся совершенно спокойно
Умер ребёнок , мама не скорбит, как у нас
Ванна Тазиковна• 01 ноября 2022
Ответ дляНоски на подтяжках
В Штатах детей «закаляют « с рождения
Одетая мама и раздетый синий ребёнок
Нащо ото видумлять таке
Zelenkа• 01 ноября 2022
Ответ дляВанна Тазиковна
В мене мала так мене тролить)))
Нифига_ни_ни• 01 ноября 2022
Ответ дляВанна Тазиковна
Нащо ото видумлять таке
Это правда, живу в Америке
Я вся ваша• 01 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
Хочу сказати по секрету всім йогам, сироєдам і фрукторіанцям: ваші діти в школі жеруть чіпси. І кусають бутіки з копченою ковбасою у сусіда по парті.
У школах іноді не просто кусають, а випрошують або нахабно відбирають їжу, зокрема і м´ясо, і цукерки
Zelenkа• 01 ноября 2022
Ответ дляЯ вся ваша
Якби всі ПП-шниці бачили, як по ряду гуляє бутер або снікерс, вони б офігєлі. Я після таких перформансів просто стала давати бутер собі і на ряд.
Ванна Тазиковна• 01 ноября 2022
Ответ дляНифига_ни_ни
Это правда, живу в Америке
Та різні є мами і там, і в нас. Але загалом трагедія є трагедія, що в Україні, що в Америці. Що методи виховання відрізняються, повірю. Але що їм пофіг, якщо шо з дитиною - ні.
Ванна Тазиковна• 01 ноября 2022
Ответ дляНифига_ни_ни
Это правда, живу в Америке
Хіба що може в них менш емоційні жінки, і більше транквілізатори в моді.
Нифига_ни_ни• 01 ноября 2022
Ответ дляВанна Тазиковна
Так і є, мабудь таке складається враження, ну і всі вони в кар’єрі , а в нас більш домашні. І діти в них наче в автора, як з дитячого будинку, голі босі повзають, з підлоги їдять , але нічого виживає більшість
Видящие_помогите• 01 ноября 2022
Ответ дляНоски на подтяжках
В Штатах детей «закаляют « с рождения
Одетая мама и раздетый синий ребёнок
Рідко коли пишу таке, але більшої маячні не чула
Попадалочка• 01 ноября 2022
а
MashaizDusha• 01 ноября 2022
Я третій рік в Новій Зеландії, коли приїхала трохи в шоці була що тут діти як і дорослі ходять босоніж в місті, в школу. Коли я в куртці багато хто в футболці, а взимку (тут найчастіше плюсова, але +12 чи +15 та вітер часто наче ураган - це все ж холодно) чоловіки в шортах (та светрах). Я кажу, то ви загар добираєте на ноги чи що?)) Ну так в них заведено.
Проте я б з дітьми в Україні, при мінусових температурах, не стала б гратися в ’без шапки’ взимку. Менінгіт ніхто не відміняв. І загартовування треба починати потроху, а не шоково, щоб організм адаптовувався.
КалінкаМалінка• 01 ноября 2022
Германия. Как то стало холодно, сильный ветер. У местных родителей детки в колясочках без шапочек и в легеньких хб кофточках
Как нефиг делать• 01 ноября 2022
Ответ дляВанна Тазиковна
Я в Іспанії була в шоці, бо в листопаді всі діти, навіть малесенькі, були без шапок, куртки розстебнуті, і взагалі одягнуті, як вилами скидані. При цьому батьки закутані і в шапках. І більшість дітей з соплями і кашлем. Шось мені не дійшло таке загартовування.
В Швеції так само)) Причому дитина вже бордова, але зате ж роздягнена , закаляється! Незрозуміло лише, чому батьки позакутувані поруч. Це для мене загадка. І ці соплі зелені постійно. Вони їх і не лікують- закаляють. В садку віруси тупо по кругу. Закалка, але шось вона не допомагає. Ну мабуть чекають таки коли ж той імунітет сформується.
Как нефиг делать• 01 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
Були колись давно чіпси Люкс такі
От нафіга це?? Я так хочу схуднути, а завтра через вас куплю ті кляті чіпси. Аж слиною подавилась)
Носки на подтяжках• 01 ноября 2022
Ответ дляВанна Тазиковна
Это Американский менталитет

Я была на 6 похоронах
Трое из них, мама хоронила ребёнка
Больший процент белых американцев это баптисты
Они верят в загробную жизнь

Ну, а в этой жизни, ребёнок платит аренду родителям после окончания школы это норма

У мексиканцев и азиатов менталитет немного схож с нашим
Zelenkа• 01 ноября 2022
Ответ дляКак нефиг делать
Не купите, бо таких вже немає
А купите філешку курячу і відварите, бо дієта
MashaizDusha• 01 ноября 2022
Ответ дляНоски на подтяжках
Это Американский менталитет

Я была на 6 похоронах
Трое из них, мама хоронила ребёнка
Они верят в загробную жизнь

Впервые слышу такую муть.
Большинство американцев и поляки тоже верят в загробную жизнь. Єто не значит, что они рады туда своих детей отправить хоть сейчас.
Єто у русни священники по телеку вещают как надо рожать помногу чтоб не так жалко было в мясо пустить. И ’ладам’ радуются и что у них и так бы мужики спились, а здесь хоть за родину помрут и выплаты есть шанс что получат. Ну хоть 5 кило рыбы...
Как нефиг делать• 01 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
Не купите, бо таких вже немає
Ніякі філешки! Так себе мучити, бідняжку) Жирні рифлені, хоч і без трав))😝
Акукарача• 01 ноября 2022
Ответ дляMashaizDusha
Боже - Боже, який менінгіт.
Я так розумію, що рівень освіченості в Новій Зеландії на 0.
Zelenkа• 01 ноября 2022
Ответ дляКак нефиг делать
А хіба є рифлені щас?
Носки на подтяжках• 01 ноября 2022
Ответ дляMashaizDusha
Впервые слышу такую муть.
Мне безразлично чьё либо мнение

Я слишком давно живу в американской среде , где практически , нет русскоязычных

Да, к смерти относятся спокойно
Да, похороны всегда веселее, чем свадьба ( те, кто живет в Штатах, знает почему так)
Как нефиг делать• 01 ноября 2022
Є, лиш не впевнена якого точно виробника. Я закордоном. Але і в нас в Україні є.