От таке питання, без крему і тд, я ніколи не пекла туди, тут сльозно попросили, а я не знаю, шо б таке купували( для ЗСУ)
В кого є гарний досвід, діліться, Дякую)
Ответ дляЩас ухожу
Кекси, печиво.
Кекси теж думала... А печиво яке?
Ше думала може творожні рогалики? В мене їх мала любить, але ж це так індивідуально...
Ответ дляЛЮБА
Кокосанки , можно пирожные картошка и печь не надо .
Пішла гуглить шо таке кокосанки)))
Картоха о теж норм)) завернути в окрему бумажку)
Ответ дляКаРаКаТиЦа
За желе всегда была драка)))))
Желе??? Це ж стаканчики і ложки треба??? Стаканчики бумажні?
Ответ дляСовНарКом
Кольорові Льодяники на паличці,
В мене форм нема((((
Ответ дляРадость моя
Ви печете в Україні чи закордоном?
Київ)))
А якшо заморочусь на мотЮ?)) як думаете? Чи ці.. Як їх 2 приплюснуиі печеньки?))
КаРаКаТиЦа• 09 ноября 2022
Ответ дляМуркамурковна
Пластиковые, беспроигрышный вариант, всегда получается, у меня сыну уже 21))) и до сих пор помнит что была очередь за желе
Радость моя• 09 ноября 2022
Без крему і т.д. це лише кекси, мафини, пиріг до кави, дріжджові рулети з обмеженим спектром начинок, залежить де ви. У Києві, швидше за все претензій до макової, горіхової, повидло і кориця начинок - не буде.
Картопля вважається з кремом.
КаРаКаТиЦа• 09 ноября 2022
Старшеклассники у нас бутеры скупали моментом. Черный хлеб сало перевязано зелёным луком
Ответ дляБолаболик
Я пекла обычный бисквит с яблоками ( много яблок ) только сначала их с сахаром немного привариваю потом добавляла в бисквит , быстро делается , не трудозатратный и самый раскупаемый .
Мені тут якось девочка дала рецепт шарлотки ) кароче)) самий смачний))) тепер я тільки його вдома і готую)))
Оо треба подумать))))
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Слоями?) я просто думаю, шо якшо відключать світло то воно застине за ніч? (((
ХдеЯсь?• 09 ноября 2022
я всегда делала пиццу или гарячие бутерброды-первые сметали.Осбенно учителя))
Ответ дляРадость моя
Картопля вважається з кремом.
Є всі види начинок))) он насушила горіхів))) повидло є))
Я у шоці) скільки роботи мені))
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Я б сама лупанула б с удовольствієм))))
КаРаКаТиЦа• 09 ноября 2022
Ответ дляМуркамурковна
Балкон есть?
Ответ дляМуркамурковна
Оо треба подумать))))
Шарлотка это добавление соды , я не добавляю . Стакан сахара ( если в яблоках сахар то меньше !) стакан муки и 3-4 яйца и отлично 👍 взбивать покрепче , в разогретую духовку , яблоки ярусами и от яблок ( если привариваете ) сок остаётся потом пропитать этот бисквит 😉Наверх для красоты немного сахарной пудры ( если есть кофемолка щепотка сахара )
Ответ дляХдеЯсь?
Реально можна таке?? Просто вчителька каже випічка... Хм.. Я думала солодка тільки
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Балкон есть?
Нема((( юридично є, фактично частини кімнат(
Ответ дляБолаболик
Є, все є!!! Дякую, треба попробувать
Шопингмонстр• 09 ноября 2022
робила того року маффіни з глазуррю шоколадною (типу кексиків вологих)і кейк-попси
Накладные мюсли• 09 ноября 2022
Ответ дляМуркамурковна
Автор, загуглите яблочные розочки в слоеном тесте. Очень красиво и быстро.
ХдеЯсь?• 09 ноября 2022
Ответ дляМуркамурковна
Можно и соленый пирог.
Сладким редко можно удивить.К тому-же все его приносят.А именно несладкие закуски берут все.