База_птеродактилей• 10 декабря 2022
Какое особенное блюдо вы готовите на Рождество и Новый год?
Что то такое, что символ праздника.
kirpichenko• 10 декабря 2022
Ответ дляZelenkа
В нас таких ресторанів два поряд, вічно прикольно було у вікно салюти нашаріка дивитись. Я позатой НР була в друзів на іншому кінці міста, в них видова квартира. Бляяя, в нас люди подурівші, такі салюти.. для чого?
Просто що це ніяк не проконтролюєш..
Не,ну когда о войне не трубили из всех утюгов,то и меня салюты устраивали,но когда я уже не спала по ночам и слушала каждый звук,и тут такая хрень,да еще и в три четыре ночи как никогда.да еще такое количество залпов.
Єто я дальше живу,а там же рядом куча жилых домов через дорогу,как такое вообще позволили.
Ответ дляkirpichenko
В мене подружка живе прямо біля того кабака біля річки, де салюти. То як війна почалась, ржали, котам їхнім тупо пох, бо звикли до вибухів.
А у нас люди мовчать, бо ’а шо я зроблю’
ТыЧиНеТЫ• 10 декабря 2022
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Олів´є, напевне
Та у нас на всі свята стандарт
Син замовляє олів´є, пельмені або наполеон
Чоловік вареники або шоколадний торт
Та у нас на всі свята стандарт
Чоловік вареники або шоколадний торт
Вареники...
Чомусь згадала, як Пацюк їв вареники у Вечорах на хуторі поблизу Диканьки. Це була для мене найапетитніша різдвяна сцена))))
kirpichenko• 10 декабря 2022
Ответ дляZelenkа
Просто що це ніяк не проконтролюєш..
У нас на районі є центр збору на Новий рік,де збираються бажаючи,він від мене,хвилин 3-5 йти,я на шостому поверсі,теж видовище огого,всю ніч люплять.
Але цього разу я щось не хочу салютів,пітард і все що бахкає.
ТыЧиНеТЫ• 10 декабря 2022
Я роблю на Новий рік м´ясний фарш з м´ятою і кручу голубці з виноградного листя. Потім до цього йогуртовий соус із зеленню і часником. Сім´я у захваті.
kirpichenko• 10 декабря 2022
Ответ дляZelenkа
От точно пам´ятаю, якраз перед війною,то була остання неділя,четверта ранку,і реально залпів 30 нарахувала,але їх було більше,людям на роботу вставати ,малі діти сплять,ну хай в дванадцять,але ж не в чотири ранку.
ЯсноВидящая• 10 декабря 2022
На Різдво готую більш традиційне, типу холодцю, домашньої ковбаски. Хоча, майже завжди до батьків їдемо, бо в мами день народження. І замовляємо таке все домашнє.
А на новий рік біль легке рибне готую, лосось запікаю, ікру обов´язково, креветки.
І, основне, це мандарини, купляємо багато, розкладаю в тарілках у всіх кімнатах, щоб під рукою були))) запах мандарин це для мене вже запах нового року.
Ось почитала тему, дівчата, а якщо не банально зробити шубу з червоною рибою сольоною. Як? І олів´є з креветками замість м´яса?
Шось ідей не маю більше.
Ответ дляЯсноВидящая
Шось ідей не маю більше.
Шубу только с красной рыбой и делаю. Там с костями гемора нет и очень вкусно.
ТыЧиНеТЫ• 10 декабря 2022
Ответ дляkirpichenko
Надеюсь в єтом году люди обойдутся без феерверков,хотя у нас народ такой что набухаются и пойдет жара.
Нічого, я думаю поліція цього року буде відслідковувати прискіпливо, адже заборона на все це давно існує. Ще й комендантська година. Тож, будемо сподіватися , що любителі файершоу стримають свої рефлекси.
кнопкодав• 10 декабря 2022
Боже, девочки, вы уже меню обдумываете, умнички))
Я вчера в телеграмм увидела, что уже завезли елки, и разревелась. Вдруг прозрела, что уже 8 декабря, обычно в этот период у меня подготовка полным ходом.
А сейчас даже подарки детям не куплены! Работа, дом, дома просидели 4 суток без света и тепла. Просто игры на выживание! Нужно собраться и готовиться хоть минимально..
Ненавижу эту русню! Лишили, суки, нас нормальной жизни, радости.
кнопкодав• 10 декабря 2022
Ответ дляЛеся Українка
У нас новогодние, бессменные, приоритетные блюда оказались такими:
Утка с яблоками
Салаты «Морская жемчужина», «Смерть фашизму», «Гнездо глухаря» и «Греческий».
Вот эти 5 блюд, можно даже не спрашивать) всё равно закажут приготовить)
Утка с яблоками
Про ’смерть фашизму’ можно поподробнее пожалуйста?))) Будет очень актуально в этом году))
Уже увидела)
ЯсноВидящая• 10 декабря 2022
Ответ длякнопкодав
Так подавляться. Ми будемо готуватися та святкувати все рівно.
Бачили як Соловйов на тижні дуже дивувався, що в Києві ще світло є.
ЯсноВидящая• 10 декабря 2022
Ответ длякнопкодав
Уже увидела)
Там є рецепт. Писала дівчина. Декілька сортів сиру натерти з часноком та майо. Жодати або помідори кубиками або ананас.
Як на мене, то щось незрозуміле. Я люблю з ананаслм салати, але тут, ще й в такій консистенції, що сир саме тертий, то здається що вийде типу пожував сам, дай другому.
А може помиляюся
кнопкодав• 10 декабря 2022
Ответ дляЯсноВидящая
А може помиляюся
Спасибо) интересно хотя бы почитать, что это за чудо с таким названием)
kirpichenko• 10 декабря 2022
Ответ дляТыЧиНеТЫ
Думаю наши люди в новый год забьют на ком час.бухло сделает свое.
Ашотакова новыйгод жеш .
Кинг-Конгша• 10 декабря 2022
Зроблю олів´є) влітку важких салатів не їмо, а взимку я таке ледащо, що тіки на нр і заморочусь з цим відварюванням, чисткою, нарізкою
Холодца би з´їлаааа, хоча і не с ’ забітої дєрєвні’
.
ЗабежАЛОЧКА• 10 декабря 2022
Ответ дляЛеся Українка
1. На крупную тёрку два-три вида сыра (обычно смешиваю твёрдые сорта сыра с плавленным)
2. В майонез добавить достаточно много чеснока натёртого на мелкой тёрке и перемешать.
3. Помидоры или ананас нарезать крупными кубиками.
4. Всё перемешать. Салат готов.
P.S. Пропорции по ингредиентам не подскажу, к сожалению( Всегда делаю по вкусу.
4. Всё перемешать. Салат готов.
Я такий роблю, тільки з одним видом твердого сиру. Головне, щоб сир був не прісний і часнику не дуже багато, ну і ананаси, дуже смачно. Правда калорійно, що капець, бо сиру з пів кіло на банку ананасів, ще й майонез. чому Ви його назвали смерть фашизму?
Подтяжка• 10 декабря 2022
Ответ дляБаксы_сдам
Уважаемая милочка, не я считаю, а общество, начнем с этого
Во вторых мне фиолетово откуда человек, все мы люди.
Во третьих это общественность считает,что люди из сел второго сорта, депутатка наша такую речь использовала и проголосовало за 242человека из..
P.s я ничего не считаю, мне фиолетово кто что ест
Удалено администрацией...
Shady lady• 10 декабря 2022
Штоллени і торт Естерхазі.
Не знаю як підлаштувати під 2 години світла які дають))
Звісно Штолени окремо, а торт окремо.
Може вночі спекти? Вночі буває і 3 години дають. А у день 2 години є, 5 нема.
І те перша година 90% що буде, а друга вже 50/50)))
Але я запланую і зроблю. Торт загдалегідь і заморожу в морозилці, в фользі і плівках.
Штолени наступногл тижня. Якось та буде. Аби не гірше..
Я ще і пряничний будиночок дитині обіцяла
Звісно Штолени окремо, а торт окремо.
Shady lady• 10 декабря 2022
Решта у мене не святкові))
На НР суші замовимо, а на Різдво я мариную шашлик. Нарізка, канапе, салат із сухариками, шинкою і з пекінською капустою
Угги_в_горошек• 10 декабря 2022
Многие пишут в обычное время лень нарезать салаты, мы такое не едим.....
У меня вопрос, а что вы едите? Что едят ваши мужья, сыновья взрослые?
Травку? Но среднестатистический мужчина зеленью сыт не будет. У меня муж и два сына, холодец раз в месяц варю, салаты с майонезом вообще каждый день. Как может быть лень нарезать салат??? Наверное я чего то не понимаю, но накормить свою семью сытно и вкусно это в приоритете.
Мне 43, мужу 47 не особо пердуны ещё)))
Shady lady• 10 декабря 2022
Ответ дляБаксы_сдам
Удалено администрацией...
В США качка - коронна страва на День Подяки. Не знаю що вони там на Різдво готують, не здивуюся якщо те саме.
А ви невихована і зла.
Shady lady• 10 декабря 2022
Ответ дляБаксы_сдам
Удалено администрацией...
С перепою• 10 декабря 2022
как ’символ’ будет оливье. а так я уже несколько лет по просьбе семьи кручу роллы на НГ.
дама_из_декрета• 10 декабря 2022
Торт печь не рискну в этом году, духовка электро, не хочется подгадывать, переживать.
Поэтому, будет Тирамису
Осенью рискнула сделать крем как положено, с яйцами, это очень вкусно! Совершенно другой вкус
Поэтому, будет Тирамису
Ответ дляУгги_в_горошек
Мне 43, мужу 47 не особо пердуны ещё)))
Я теж у будень не тру шуби, майонезні салати на свята лише. Їмо звичайні страви, як і завжди їли люди. Каші, картоплю, котлети, курку, влітку салат із свіжих овочів, так він ріжеться 5 хвилин, взимку у мене банки
Або капусту квашу.
кнопкодав• 10 декабря 2022
Ответ дляZelenkа
Раночку! Можу із ананасами дати рецепт салату, буду його робити, але він трішки задорогий)
Не страшно)) слава Богу, работа у нас с мужем есть, в этом плане все в порядке)
Дайте пожалуйста рецептик) хочется чего-то новенького) Спасибо 💐
Дадосвидания• 10 декабря 2022
Ответ для Shady lady
Удалено администрацией...
Індичка. Хоча може хтось і качку готує, та традиційно - індичка.