База_птеродактилей• 10 декабря 2022
Какое особенное блюдо вы готовите на Рождество и Новый год?
Что то такое, что символ праздника.
ЖенаАйтишнеГа• 10 декабря 2022
Ответ дляZelenkа
Символи святів у вигляді жратви - то совковий пережиток, коли палку ковбаси, банку горошку і шпроти в олії берегли ’на празнік’. Зараз все це давно всі понаїдались, олів‘є став повсякденним салатом.
В смысле? Вообще-то семьи собираются за праздничным столом во всем мире, прикиньте.
И во всех странах деликатесы покупают к праздничному столу. Муж жил в Штатах, привозил икру в качестве сувенира сотрудникам, они все говорили вау и что оставят на ближайший праздник. Научный отдел фарм.компании, зп на уровне.
Так что не надо тот совок тулить куда попало.
ЖенаАйтишнеГа• 10 декабря 2022
Ответ дляЛеся Українка
У меня соотношение сыра к помидорам или ананасам процентов 70 к 30. Поэтому на банку ананаса сыра идёт больше, чем у Вас получается.
Из твёрдых сортов использую: Гауду, Эдамер, Маасдам, Грана Падано и тд. Соотношение одного сорта к другому разное. Плавленый либо Моцареллу добавляю обязательно процентов 30 от общей массы сыра. Так салат становится более нежный. Ну и от того, что нам так больше нравится)
Майонез использую только собственного приготовления. По вкусу и консистенции получается копия Хелманс.
Почему в нашей семье его называют «Смерть фашизму», не знаю 🤷♀️. Его так называли мои родители и бабушка с дедушкой. Только они его никогда не делали с ананасом) в СССР ананасов не было) (в нашей семье, по крайней мере)
А с грана падано и моцареллой делали, да?
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Та вже написала, чому так думаю, то не за совок, а за дефіцит, який я ненавиділа всіма фібрами душі. Ікра зайшла їм? Бо багато хто її смаку не розуміє:)
Ответ дляZelenkа
Скільки не намагалась, не можу 12 пісних страв придумати. Вже купила банку перетертого маку на кутю, ще пиріжків зроблю, ну капусту з чорносливом стушу, це обов‘язково. Вареники із картошкою, то завжди є в морозилці.
Додаємо
Картопля з грибами/ можна гречку з грибами,
хумус,
квашені овочі,
риба тушкована під маринадом, пісний борщ,
грибна юшка,
Щось з вареної квасолі
солона риба,
соуси.
Торт пісний
Пиріжки смажені з горохом, картоплею
Кисіль.
Вінігрет
Салат з свіжих сезонних овочів.
Лечо,салат овочевий з консервації.
хумус,
квашені овочі,
грибна юшка,
Щось з вареної квасолі
солона риба,
соуси.
Торт пісний
Пиріжки смажені з горохом, картоплею
Кисіль.
Вінігрет
Салат з свіжих сезонних овочів.
Лечо,салат овочевий з консервації.
ЖенаАйтишнеГа• 10 декабря 2022
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Навіть не уявляю цей салат з Грана Падано...
Ага, ну, видимо, поэтому и смерть фашизму ))) грана падано и чеснок с ананасами - аццкая смесь ))))
Ответ дляok1904
Додаємо
хумус,
квашені овочі,
грибна юшка,
Щось з вареної квасолі
солона риба,
соуси.
Торт пісний
Пиріжки смажені з горохом, картоплею
Кисіль.
Вінігрет
Салат з свіжих сезонних овочів.
Лечо,салат овочевий з консервації.
хумус,
квашені овочі,
грибна юшка,
Щось з вареної квасолі
солона риба,
соуси.
Торт пісний
Пиріжки смажені з горохом, картоплею
Кисіль.
Вінігрет
Салат з свіжих сезонних овочів.
Лечо,салат овочевий з консервації.
Квасоля тушена ван лав, я і борщ варю із квасолею і з м‘ясом, хоча тут читала, багато хто варить або/або. Вінегрет вчора нарубали, готуємо таке, що може стояти в холодильнику і можна їсти холодним.
Калёва Замалёва• 10 декабря 2022
Ответ дляБаза_птеродактилей
тому i питаю, бо нiчого на свята не бережемо, нічим не голодні, а креветку чи ікру імо і у будні дні
А Ви вважаєте, що на Новий рік тільки голодні готують? І свято існує тільки для того, щоб наїстися?
Я готую страви, ті що для нашої сім´ї є традиційними, які у нас асоціюються з новим роком. Зазвичай ми смакуємо за столом, те, що подобається, а не те, що ніколи не їли, або відкладали на свята.
ЖенаАйтишнеГа• 10 декабря 2022
Ответ дляZelenkа
Де ви берете індичку? Ніколи не бачила в продажу цілу:)
Полно везде, на рынках, в ашане видела. Перед нг и Рожжеством всегда есть
Ответ дляZelenkа
Не знала, чесно, що в нас теж є така забава
Є , ще й пару раз а рік. До зимового сонцестояння, після Різдва, ще весною в якийсь період.
Характерно, що наші свята відзначаються періодами( допустім період від Андрія до Миколая, Різдво-Йордан,Великдень-’Тризна’, Івана Купала-Петро/ Павло, Три Спаси), а не по одному дню. .
ПриснитсяЖЕ• 10 декабря 2022
Ответ дляok1904
Минулого року робила ’трухлявий пень’ з чорносливом те саме, але в профіль
Прикольно, это просто трубочки вертикально да
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Грана падано - це той, що спермою пахне? (вибачте, хто їв). Тоді да, смерть і фашистам, і пролетаріату, і всім оточуючим )
Хороший салатик, я б таке з‘їла, беру на замітку)))
ПриснитсяЖЕ• 10 декабря 2022
Губы_зубы• 10 декабря 2022
Ответ дляZelenkа
На рынке наверняка есть
Ответ дляok1904
До речі дійсно новус зараз з цінами на продукти радує, шикарну моркву купила щось до 20 грн/кг. Притому така як намальована.
Так само! Я вже десь в темі про АТБ писала, що вони переплюнули вже всі края, і мені простіше в Новус скататись. Новус реально став не найдорожчим, а найякіснішим супермаркетом і ціни, як кругом.
Вони роблять смачнючий оселедець, от по рибі і рибо-спеціалітетам Новус - поза конкуренцією.
Ответ дляZelenkа
У нас Екомаркет і Новус на генераторах, а атб зачиняються під час вимкнення світла.
Рибу я і сама посолю, то взагалі не проблема
Ответ дляZelenkа
То ж Ви мені тоді і підказали за новус, я сходила. Олія рафінована промо, по ціні як у нас на базарі, ну на 50 коп дорожче .
Губы_зубы• 10 декабря 2022
Ответ дляZelenkа
Та поїду на великий базар, де селяни, а перекупи)
Только зачем она вам целая)?
Ее ж в духовку не засунешь целиком.....
Ответ дляok1904
В нас АТБ на генераторі тільки на освіщення, я вже раз йогурт скисший пустила на млинці, більше не хочу там нічого купувати. Просто в невеликих містах думають, що покупці дурачки, і так все будуть брати. Наївні, поки маршрутки є, краще годинену витратити і поїхати купити якісне. АТБ став помийкою остаточно.
Ответ дляok1904
Отож, я в неділю брала курячі на льоду охолоджені бедра по 103 грн. Всюди мінімум 130. Мідії там смачнющі в часничку і олійці) І багет хто до НР столу буде шукати, який ріжеться - в Новусі 14-99 ідеальний.
Губы_зубы• 10 декабря 2022
Ответ дляZelenkа
А, то вони не бувають на 3-4 кг? Я просто не в курсі, я іноді філе індички беру на буженінку, але цілу велику ніколи не бачила)))
Я брала 16 кг)))) пару лет назад.
Маленьких же резать невыгодно.
Я, в принципе, такой себе источник информации про размер индюков). Может есть и небольшие индюшки
Маленьких же резать невыгодно.
Ответ дляГубы_зубы
Я брала 16 кг)))) пару лет назад.
Маленьких же резать невыгодно.
В мене уявлення тільки з американського кіно)))
Нє, краще тоді курку замариную цілу, у нас грудка залишається і йде на шаурму)
Губы_зубы• 10 декабря 2022
Ответ дляZelenkа
Но вы, все же, на ранок зайдите)
Вдруг есть порода мелких индюков