Даха-сваха• 08 января 2023
Почуття провини, що чоловік не служить.
Колись був прикордонником, народилась четверта дитина та звільнився. Кожен день бачу, як йому соромно, що дома, а хлопці воюють..
В одної подруги чоловіка забрали, то вона перестала з нами спілкуватись... Хоча ми завжди підтримували її, скидались на розгрузки, збирали харчі...
Не знаю, що робити. В мене нікого нема, окрім його, з дітьми важко бути самій...
Оцененная• 08 января 2023
Ответ дляДушка-свекровь)))
А у наших воїнів немає дітей?
Є діти , я розумію все , але не кожен герой .
Апочемучка• 08 января 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
а як прийде 200-м совість вас мучити не буде?Як дітям в очі дивитись будете?Знайомі будуть з вашими дітьми сидіти?
Він не ховається, в нього законне право не йти, якщо схоче сам піде і ви його не зупините.
Що цікаво, всім потрім байдуже до твоєї родини. Життя це вже показало на жаль
Зате осуджувати всі гаразд
Апочемучка• 08 января 2023
Ответ дляliliyay
Якщо кожен так буде думати,то буде так,що колись і в твій дім прийдуть буряти, застрелять чоловіка і замучають дітей і жінку. Дуже важке питання і неоднозначе.
Ваш на фронті там де гарячі дії?
Ms. Любмая жена• 08 января 2023
Ответ дляСhanelKa
А мені дуже жаль, що чоловіки не народжують
От тоді були б рівні, а так - вибачайте
Что за манипуляции маткой? Вас кто-то заставляет рожать? Это обязанность? - нет, это ваш выбор. А вот у мужчин его сейчас нет.
Апочемучка• 08 января 2023
Ответ дляОткушу что там торчит
В мене 2 подруги з чоловіками, в яких 1-2 дитини на зимовках в теплих краях))
І що ви хочете цим сказати?
Откушу что там торчит• 08 января 2023
Ответ дляАпочемучка
І що ви хочете цим сказати?
Щоб автора не гоизла совість
Апочемучка• 08 января 2023
Ответ дляЗаместитель автора
Я считаю что те мужчины которые хоть как то по роду своей деятельности были связаны со службой , получали квартиры от государства , разные другие плюшки , даже если вышли на пенсию в 45 лет должны идти воевать ! Это был их выбор и они этому учились ! Почему сейчас на улицах гребут всех подряд , которые даже автомат в руках не держали? А офицеры по кустам прячуться ???
Саме так! Нарешті хоч одна адекватна думка!
Апочемучка• 08 января 2023
Ответ дляХикориДикори
У реальному житті не зустрічала жодної жінки з докорами совісті через те, що її чоловік не на війні.
І лише на цьому сайті дива дивні
Більше того, в реальному житті більшість жінок бажали б, щоб чоловік виїхав, якби це було можливо. А тут читаєш..
Апочемучка• 08 января 2023
Ответ дляПописанная парта
тобто наші добровольці, то алкаші і дурні? клас!
Ну слухайте. Не хочу нічого казали про справжніх чоловіків. Але мій сусід алкаш, був без роботи. Пішов добровольцем. Заробити грошей. Вже два рази приїздив з пораненням. Під Бахмутом він. То так, до війни з нього ніякої користі не було. Лише ходив і вночі кричав під дворами. А зараз як приходив то ще гірше стало
ХикориДикори• 08 января 2023
Ответ дляПописанная парта
мій колишній служить, але в тилу, всім кричав, що ’піде на війну’, а потім сциконув, хлопці з ним не спілкуються, я подала на розлучення в т.ч. і із-за цього....

18 мнеУЖЕ• 08 января 2023
Ответ дляАпочемучка
Зате осуджувати всі гаразд
автор не подумала, що вона буде робити з 4 дітьми і кому вона буде потрібна, а їх ще на ноги підняти.
Ті гроші що дають не варті життя, тай кому як повезе, одні отримують, а других тільки привезли і вже все.
Бабушка-байкерша• 08 января 2023
Ответ дляОцененная
Деяку частину з них і навіть не питали, що хочеш бути героєм чи ні. Нічого, не знаємо і вперед. Якщо думаєте, що всі 100% там добровольці, які самі прийшли і попросилися, то ви помиляєтесь.
Так точно!• 08 января 2023
Ответ дляАпочемучка
Рожать детей или нет нет - выбор каждого.
Как служить или нет - выбор каждого, а не принудительный отлов
Сейчас война, есть законы
Гигиенишвили• 08 января 2023
о ваших детях люди позаботятся или государство? Кроме вас с мужем они никому не нужны.
Пописанная парта• 08 января 2023
Ответ дляWomAnn
Не зрозуміла служить і сциконув?
А можна обирати?
не знаю, але якось мабуть можна, всіх хлопці на нулі, а він нє, але хлопці самі добивались їхати, бо бригада київська, і їх уже не дуже туди шлють
Та_все_ок_будет• 08 января 2023
Ответ дляОнанимный пользыватель
Ну, справжня чи ні, але я такі знаю
І не одну родину таку знаєте? Де жінка ходила у військомат декілька разів з проханням забрати чоловіка? Алкоголік, ледарь непутящий чи як. ЗСУ він навіщо?
Хворі жінки, що з такими живуть.
Онанимный пользыватель• 08 января 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Хворі жінки, що з такими живуть.
Мама мого однокласника ходила, принаймні, так люди кажуть. Він випивав..
Вже поховали.. 35 років
Кучерявочка• 08 января 2023
Ответ дляБабулька
Пусть идёт служит. Почему кто-то должен воевать, пока ваш под юбкой сидит
А 4 детей кто будет воспитывать? Вы?
Кучерявочка• 08 января 2023
Ответ дляБабулька
Нужен. Как и другим детям, чьи отцы воюют.
У всех по 4 ребенка кто служит? Автор, выбросите дуру подругу из своих мыслей вообще.
Кучерявочка• 08 января 2023
Ответ дляПрестидижитатор
А чим він відрізняється від чоловіка в якого одна чи дві дитини.
Он оставит сиротами 4 детей, а не одного. И одного ребенка в разы легче потом одной женщине поднять, чем четверых.
ХикориДикори• 08 января 2023
Ответ дляКучерявочка
Автор тріль
Без Баяна• 08 января 2023
Ответ дляБандитка Сью
Я тільки за , щоб наша держава організувала післявоєнну психологічну допомогу і підтримувала військових матеріально після війни .
Сподіваюсь на це .
Да, да... Уже прямо вижу. Я по своему раненому мужу вижу, как стране он теперь нужен( Не то, что прихологическую поддержку, ему ни выплат нет обещанных 100 тыс, ни за ранение, реабилитацию полностью сами искали.
СтелькаОТединицы• 08 января 2023
ваша подруга могла перестать общаться не потому что у вас муж не служит. а потому что замкнулась в своем горе, переживает депрессию, нелегкое это состояние и на общение сил может просто не быть
Просто болталка• 08 января 2023
Семья на первом месте,кто о ваших детях позаботится,если он останется инвалидом и погибнет,я б отговаривала
]Mrs.Сексуальность[• 08 января 2023
Девочки, чьи мужья служат, держитесь. Они герои, они особенные люди, именно на них держится Украина. Наши воины и наши волонтеры это настоящие герои.
Большинство людей все же приспособленцы и совсем не герои и это нужно признать. Одно только люди должны понять, что если война покатится и дальше по миру, то воевать придется не за свою, так за чужую страну. А если не покатится, то имейте совесть благодарить тех, кто нас защищает и благодаря кому вы как минимум успели до границы добежать, чтобы уехать. Я бы не кичилась тем, кто и как отмазал своего мужчину, за это скорее постыдится нужно и промолчать.
PANTERA_KET• 08 января 2023
Муж знакомой уволился из тюрьмы , не взяли пока жена не пришла и не подписала согласие, что она не под давлением отпускает его на фронт. (3 детей) . Но к слову та жена в состоянии сама содержать всех детей. Так что если вам стыдно, оптускайте