А я на шпагате• 15 января 2023
Оригинал духов
Девочки, добрый день, подскажите,кто в теме.
Хочу на др себе заказать духи, на каком сайте оригинал будет точно- Мейкап или Нотино?
Никогда онлайн не заказывала, а в тц идти не вариант.
Спасибо)
Хочу на др себе заказать духи, на каком сайте оригинал будет точно- Мейкап или Нотино?
Никогда онлайн не заказывала, а в тц идти не вариант.
Спасибо)
автор
А я на шпагате
• 15 января 2023
Ответ дляЗадолбулька
50 і 30 будуть на 99% лригінали
Не важно, на каком сайте? То есть чем меньше мл, то скорей всего оригинал?
Баррикадница• 15 января 2023
Ответ дляЗадолбулька
50 і 30 будуть на 99% лригінали
Мені навіть цікаво звідки така інформація)))
Це звістно абсурд. Фейки є і на 50, і на 30 мл
Це звістно абсурд. Фейки є і на 50, і на 30 мл
1
Повелитель интернета• 15 января 2023
Оригинал везде.
Неоригинал - это нечистая рука сотрудника, собирающего заказ.
Неоригинал - это нечистая рука сотрудника, собирающего заказ.
1
Запасная спина• 15 января 2023
Ответ дляБаррикадница
Мені навіть цікаво звідки така інформація)))
Це звістно абсурд. Фейки є і на 50, і на 30 мл
Це звістно абсурд. Фейки є і на 50, і на 30 мл
Вони то може і швидш за все трапляються
Але абсолютне більшість підробок «під оригінал»-це флакони максимального мілілітражу в лінійці
Але абсолютне більшість підробок «під оригінал»-це флакони максимального мілілітражу в лінійці
1
ЛолитаНеРазлита• 15 января 2023
А які духи, якщо не секрет?
Я особисто вважаю, що все нормально з обома сайтами. Все, що там замовляла, було Ок.
Я особисто вважаю, що все нормально з обома сайтами. Все, що там замовляла, було Ок.
1
Задолбулька• 15 января 2023
Ответ дляБаррикадница
Мені навіть цікаво звідки така інформація)))
Це звістно абсурд. Фейки є і на 50, і на 30 мл
Це звістно абсурд. Фейки є і на 50, і на 30 мл
На цих сайтах малоймовірно
2
автор
А я на шпагате
• 15 января 2023
Ответ дляЛолитаНеРазлита
А які духи, якщо не секрет?
Я особисто вважаю, що все нормально з обома сайтами. Все, що там замовляла, було Ок.
Я особисто вважаю, що все нормально з обома сайтами. Все, що там замовляла, було Ок.
Та какой секрет) Хлоя.
автор
А я на шпагате
• 15 января 2023
Ответ дляЩас ухожу
А чому не хочете замовити з фрі шопа? Там хоч 100% оригінал
Я особо в этом не разбираюсь, знаю мейкап и новито, поэтому за них и спросила)
Баррикадница• 15 января 2023
Ответ дляЗапасная спина
Вони то може і швидш за все трапляються
Але абсолютне більшість підробок «під оригінал»-це флакони максимального мілілітражу в лінійці
Але абсолютне більшість підробок «під оригінал»-це флакони максимального мілілітражу в лінійці
То звідки у вас така інформація?) Підробки є на всі об’єми без виключень. Особливо якщо це популярні аромати.
Библиотекарь• 15 января 2023
Я бы не рисковала на Вашем месте, на этих сайтах много подделок, что Мейкап, что Нотино.
Запасная спина• 15 января 2023
Ответ дляБаррикадница
То звідки у вас така інформація?) Підробки є на всі об’єми без виключень. Особливо якщо це популярні аромати.
12 років в продажах косметики і парфумерії.
Яка інформація? Що більшість підробок - це максимальний об‘єм? Так це практика ринку.
Ви бачили багато підробок чорного опіуму чи то Армані сі в об’ємі 30-50 мл?
Я за все життя жодного.
Яка інформація? Що більшість підробок - це максимальний об‘єм? Так це практика ринку.
Ви бачили багато підробок чорного опіуму чи то Армані сі в об’ємі 30-50 мл?
Я за все життя жодного.
2
Запасная спина• 15 января 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Я бы не рисковала на Вашем месте, на этих сайтах много подделок, что Мейкап, что Нотино.
🤦♀️🤦♀️🤦♀️
Це вам кума брат сказав чи маєте фото і власний досвід підробок звідти?
Аби ото ляпнути
Це вам кума брат сказав чи маєте фото і власний досвід підробок звідти?
Аби ото ляпнути
4
В шоколаде• 15 января 2023
Ответ дляБаррикадница
Мені навіть цікаво звідки така інформація)))
Це звістно абсурд. Фейки є і на 50, і на 30 мл
Це звістно абсурд. Фейки є і на 50, і на 30 мл
Так і є
Розпиваю оригінальну парфумерію
Підробки-тотально тільки в найбільших об’ємах. Особливо - сучасне трендове.
Розпиваю оригінальну парфумерію
Підробки-тотально тільки в найбільших об’ємах. Особливо - сучасне трендове.
1
В шоколаде• 15 января 2023
Ответ дляА я на шпагате
Та какой секрет) Хлоя.
Спокійно беріть чи на мейку чи на нотіно чи на єві
Можна в наборі чи як радили в меншому об’ємі, хоча - не принципово
З цими магазинами все гаразд
Можна в наборі чи як радили в меншому об’ємі, хоча - не принципово
З цими магазинами все гаразд
1
Библиотекарь• 15 января 2023
Ответ дляЗапасная спина
🤦♀️🤦♀️🤦♀️
Це вам кума брат сказав чи маєте фото і власний досвід підробок звідти?
Аби ото ляпнути
Це вам кума брат сказав чи маєте фото і власний досвід підробок звідти?
Аби ото ляпнути
Ну, если Вы не можете отличить оригинал от подделки, то это Ваши проблемы! Радуйтесь тому, что Вам впихивают эти сайты. Просто отзывы на этих сайтах почитайте на досуге хотя бы.
Запасная спина• 15 января 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Ну, если Вы не можете отличить оригинал от подделки, то это Ваши проблемы! Радуйтесь тому, что Вам впихивают эти сайты. Просто отзывы на этих сайтах почитайте на досуге хотя бы.
Я прекрасно вирізняю підробку
І вже точно не за батч кодами, як це роблять «знавці» з мейкапу
І вже точно не за батч кодами, як це роблять «знавці» з мейкапу
4
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу