Отже моя думка.
Є собі такий персонаж - Олексій Арестович. Для когось психолог, для когось політик, для когось Люся. Комусь він був як повітря необхідний, коли почалася війна (дуже великій кількості людей), комусь мозолив очі і дратував. Але навіть ті, кого він дратував без кінця його цитували, обговорювали, промивали кісточки. Питання до людей, які його дивилися, а дивлячись по переглядам дивилася величезна кількість українців: людина вкинула неправдиву не перевірену інформацію, ту інформацію, якою володів на той момент. Це була помилка, велика помилка. Так, людина зі статусом радник ОП не може собі дозволити такі оговорки. Це почали розносити рашасмі, чим ще більше викликало гнів у українців. Чи може така помилка перекреслити всі позитивні риси тієї людини і її вклад, а він є. Бо якби його не було ´, він би не був популярним і не набирав би стільки переглядів. Чи варта та ситуація такого хейту і такої реакції суспільства за таку помилку? Вважаю, що ні. І вважаю, що ця ситуація роздута штучно.
Кидайте тапки, я готова. Це моя думка.
opium_black• 16 января 2023
У Верховній Раді збирають підписи з вимогою звільнити Арестовича — депутат
Як повідомив нардеп Олексій Гончаренко, вже було направлено депутатське звернення до голови СБУ.
Yaska yana• 16 января 2023
Ответ дляLen_to4ka
А це має якесь значення?
Вони заперечують все .
Це вплинуло хоч би на щось ?
Арєстовича я не виправдовдовую , він того не потребує 🤣
Він буде допоки він потрібен , поки є потреба в його «послугах», потім зникне з інфо поля ніхто й не згадає .
Вони заперечують все .
Це вплинуло хоч би на щось ?
Муж моей коллеги несколько лет ходил на тренинги (или как это называется?) Арестовича. Там же понял что войне быть, и тогдаже пошел в тероборону. Еще 2 года назад. Готовился, ездил на полигоны, кучу денег вложил в амуницию и оружие. И сейчас подготовленый и физически и морально защищает нас. Правда никто из нас не верил в вероятность войны, теперь видим какие ’умные’ были. Думаю Арестович не исчезнет и дальше. А те, кто привык тарологов слушать и дальше будут поносить всех подряд, такова сущность этих людей
Yaska yana• 16 января 2023
Ответ дляAlexandra_rz
А никого не смущает сама его манера в которой он рассказывает про такие трагичные события.Какое то равнодушное, невнятное повествование, причем с нотками обесценивания.Очень спорные чувства вызывает.
У него всегда такая манера, уже много лет. Если вам она не нравится, ну зачем вы его все смотрите???
Yaska yana• 16 января 2023
Ответ дляopium_black
Было уже:
Разогнать бы этих дармоедов
Татьяна123• 16 января 2023
Ответ дляYaska yana
Разогнать бы этих дармоедов
Они вас услышали. Как раз в орестовича начнут.
Yaska yana• 16 января 2023
Ответ дляТатьяна123
Так может орестовичу это напишите? У которого во всем и всегда виноваты украинцы?
Такое...Ни о чем..
Alexandra_rz• 16 января 2023
Ответ дляYaska yana
Так а я и не смотрю, а читаю здесь про него)Если до войны это ещё норм, но в рамках войны думая такая манера очень отталкивающая..
Ответ дляТатьяна123
А вам бы тоже вместе с орестовичем поучится у раши. Даже на очевидные свои преступления они врут в наглую что это не мы. А тут не имея ни какаких фактов,это говорящее радио заявило, что Украина сама своим ПВО убила людей и разрушила дом.
Я так бачу у більшості людей порушені причинно-наслідкові зв’язки .
Не летять ракети - не працює ПВО. Тільки це «зерно» важливе .
Кожне життя безцінне . І для родичів загиблих не важливо чи там загинув один чи 50. Це горе .
Коли ракета вбила фермера у Польщі , то ні в кого не виникло сумнівів хто в цьому винен . Винен агресор. І хай то було наше ПВО , та винна все одно ж росія . І це правильна реакція!!!
А тут , « Боже! Як таке можна припустити шо то наше ПВО , хоч і опосередковано, призвело до такої трагедії , як можна таке казати?!»
Я перепрошую , а в чому різниця?
Бо там один і не «наш» а тут багато і « свої»?
Винна тільки параша , в будь-якому випадку . І точка.
Я перепрошую , а в чому різниця?
Yaska yana• 16 января 2023
Ответ дляТатьяна123
Он не депутат. Или и тут ему что-то приписали?
Татьяна123• 16 января 2023
Ответ дляLen_to4ka
Я перепрошую , а в чому різниця?
Так об этом и надо говорить. Что виновата раша,а не придумывать ПВО которого там не было. Странная фантазия у этого вашего орестовича. На фронте больше толку от него будет. Ордена и медали успел получить , а повоевать нет.
Татьяна123• 16 января 2023
Ответ дляYaska yana
Так речь была о дармоедах. Или у вас совсем нить разговора не прослеживается?
Yaska yana• 16 января 2023
Ответ дляТатьяна123
Ответ был на пост о депутатах и их жалобах?!? Или вы просто мои посты берете и им свой смысл вкладываете?
Татьяна123• 17 января 2023
Ответ дляYaska yana
Это судя по всему вы так делаете, желая люсеньку защитить от злых теток. Бедного дармоеда, кандидата на вылет.
Yaska yana• 17 января 2023
Ответ дляТатьяна123
Такое...
Татьяна123• 17 января 2023
Ответ дляYaska yana
Такое...
Вы повторяетесь, когда нет аргументов, а высказатся хочется.
Ответ дляAteya
Так он же продолжает свою миссию... ему теперь удается все повернуть так, что во всем виноват не он, а ’украинские гниды’, люди, которые позволили себе критическое мышление и на которых он натравляет других украинцев. Очередная манипуляция, коих у него вагон и тележка.
Это да. Причем делает это настолько виртуозно, что слушаешь-и вот прям стыдно, что такая я несознательная, а все порядочные и сознательные ни на минуту не усомнились в его порядочности. Хотя даже интервью с Раминой его было достаточно спорной, надо следить за языком, а не искать зрадоньку
Ответ дляLen_to4ka
Я перепрошую , а в чому різниця?
Так ви все взагалі перекручуєте в іншу тему, як і сам Арестович... справа взагалі не в тому, що якщо буцімто то наше ппо, то раша буде не вина і т.п....справа в тому, що в конкретно даному випадку раша поцілила в житловий будинок і це факт, а якщо ми будемо говорити про ппо, то тут виникає питання, а куди вони цілили, можливо і не у будинок, можливо ще кудись, в якійсь об´єкт і т.п....в цьому проблема таких слів, коли офіційно ще не представлено жодної інформації. І звісно раша то підхвачує, о дивіться, самі українці кажуть, що то ми не по будинках б´ємо, просто так сталося випадково, ппо спрацювало і тому в будинок влетіло, он сам радник офісу президента це каже. І понеслося... але звісно Арестович і тут підкрутив все так, що нам має буди пофіг, що вони там скажуть....ну так, величезна команда людей працює, щоб російська аудиторія прозрівала і меньше довбнів сюди лізло, або хоча б одразу здавалося у полон, щоб у них закрадалися сумніви і вони сто раз подумали, а чи варто сюди пертися...і тільки Арестовичу то все не важливо.
Можна скільки завгодно мусолити цю тему, але якщо ти вже називаєшь себе радником офісу, то не треба навіть зі своїми припущеннями лізти на велику аудиторію, поки не було офіційної заяви, що і як насправді сталося. Якщо ти вже там якийсь просто блогер, аналітик, це зовсім інша була б справа. В тому і все питання.
Ответ дляЛерусикП
От-от, 2 дні виколюють очі на фото арестовичу, в усіх пабліках йде якийсь такий шалений хейт, наче, це саме він пускав ту ракету.
Честно, я знала, що люди його хейтять (хейт заради хейта), інша сторона популярності. Але це вже занадто.
Сподіваюсь, адекватних людей у нас в країні все ж таки більшість...
П.С. А знаєте, це мені вже дещо нагадує, спочатку була травля Притули, зараз Арестовича... далі буде.
Але ми ВИСТОЇМО!!!
Ви просто вважаєте його за свого, тому так це бачите, а інші вважають його за засланця, тому це не хейт, це спроба викинути з нашої політики кремлівських помічників. От і все.
Ответ дляLen_to4ka
Ви виклали свій погляд . Я напишу свій .
Не говорить Арєстович нічого «просто так» , треба бути дуже наївною людиною щоб так думати. Йому відведена певна конкретна роль , він її виконує на відмінно . І за це йому добре платять . Якщо у двох словах - то це формування суспільної думки .
Ніяких помилок в його словах не було і бути не могло . Він говорить рівно те що треба донести до суспільства .
Ви вважаєте неможливою ситуацію коли пво збило ракету , вона змінила курс і потрапила в житловий будинок ?
Серйозно?
Я не кажу що саме так і було цього разу, але така ситуація більш ніж реальна .
Бо так уже було і не раз. Щоправда приземлялись такі « підбиті» ракети в поля і в посадки, в приватний сектор ( із значно меншою кількістю жертв ). Та повірте це не нонсенс! Це сталося ( якщо сталося) не вперше , і що найсумніше , не в останнє.
Завдання Арєстовича перевірити реакцію суспільства на такі події. Вердикт - поки не готові, отже інформацію « відмотуєм» назад , як то кажуть «извините , был напуган».
Проте суть все ж одна , як би ракету ніхто не запустив , вона б нікуди не потрапила. І ворог у нас один . Та ми вже почали про це забувати .
Серйозно?
Не треба тримати українців за дурнів, не буде ніякої реакції, якщо ппо щось підбило і воно влетіло в інше місце, як і не буде реакції, якщо ми здамо тимчасово якісь позиції...українці дуже лояльні до ЗСУ і це вже абсолютний факт. Ми не тупі, аби почати звинувачувати своїх воєних. Арестович любить називати частину українців тупими, тому ваша версія дуже добре саме це і освітлює...він формував реакцію, думку, відволікав, ще щось там робив, може шаманив))... так само як і на фронт пішов, як і обіцяв, якщо буде війна. І всі погані українці, які проти нього, от вони розвалюють суспільство і єдність, ніяк не він, називаючи людей, які з ним не згодні ’українськими гнидами’....
Ответ дляBLUE_SKY
а для меня тоже тема выглядит проплаченной
дотрынделся этот арестович и теперь везде вылазят его защитнички
очевидно же что человек вещающий фигню в пользу рашенов и имеющий звание какогото советника при президенте должен быть наказан и этого звания лишен за такое
в ту же секунду
но ничего не будет еще и везде ботов проплаченных повпихивают для его обеления
фу как это противно
в ту же секунду
фу как это противно
Ну як хочете. Я висловлюю свою думку і буду це робити, так як маю на це право. Вірити чи ні ваше право
Ответ дляopium_black
Чомусь сумніваюсь, що це вийде, хоча було б дуже добре....він вже там настільки далеко зайшов, що це вже все кремль, разом з непутьовими українцями, проти нього великого влаштували цілу операцію...але він витримає і все буде ок. Блін, вірять, захищають його. Залишається тільки спостерігати, що сказати, на жаль, в історії світу ще й не такі маніпулятори були, і гітлеру вірили мільйони і пуйло он скільки захищають, у них теж то все америка дескридитує і ми фейки робимо, а він золотий)...чого ж дивуватися про арестовича, цей персонаж простіший. Ну побачимо, як воно далі буде.
Ответ дляKiki.
Такая дикая мысль только что мелькнула, капец.
А может он специально это сказал, так надо, чтобы сейчас был вой и эмоции вокруг того, какая говняшка Арестович и отвлечь внимание от других тем. Например что там делается на востоке страны. Ну странно мне очень, что наши источники молчат вдруг последние дни и ничего не пишут не говорят, а раша источники только то делают что орут что заняли Соледар, а сегодня вон фото вагнеровцев возле вокзала Соль. А у нас тишина, какая то сильно странная, сильно тихая и пустая.
И как бы никто и не вспоминает сейчас про Соледар, все заняты Арестовичем
Как вариант. просто моя дикая мысль, помидорами не кидайтесь
Як один з варіантів (
Ответ дляKateryna-S
Ну что довольны? Потоптались по Арестовичу, повысили свою значимость?
Россия ударила Украину дважды - сначала ракетами , потом вашими ртами и руками.
Вместо того чтобы объединиться в борьбе с врагом вы накидываетесь друг на друга.
Вам бы поучиться вере на российских пабликах, когда даже при очевидном поражении в войне они выступают единым фронтом и не разводят срач друг с другом как это делаете вы.
Рашисти нащупали нашу саму вразливу точку - розділення нас, і давлять на неї. І проходили 1000 раз і все одно одні і ти ж граблі
I_am_Ukrainian• 17 января 2023
Даже на дейли мейл есть комменты с кучей лайков, что это мы подбили ракету с аргументами, что это подтвердила сама Украина в лице Арестовича. Вот так прославился на весь мир. Как можно его защищать. Он НЕ ошибся, он знал что говорил.
Verano-2020• 17 января 2023
Ответ дляStar39
А вот сегодняшнее выступление Арестовича по поводу притеснения русскоговорящих. Мне кажется, в этом есть рациональное зерно:
Арестович: А как мы работаем с постсоветской идентичностью? Или региональной идентичностью? Кроме угроз, штрафов и общественного осуждения? Что мы хотим от этих людей? Понимания? Что у людей, которых мы осуждаем, которым мы говорим: «Вы, мудаки, меняйте самоидентификацию, иначе мы за себя не отвечаем. Что вы привели сюда Россию, вы значит содействуете России, вы хотите смерти всего украинского. Из-за вас гибнут наши парни». И мы хотим чтобы они после этого были за нас? Это ж сумашествие.
[Есть такой нарратив «ну пусть едут в Россию»]. Ну они и поедут в Россию. Или сделают так, чтобы Россия приехала сюда. И что тогда? Кто идиот в этой ситуации? У нас очень неразумная национальная политика и региональная политика, политика работы с самоидентификацией. Даже Советский Союз проводил ее лучше чем мы.
В Израиле нет официальных языков, но второй язык, который фактически везде используется – арабский, то есть язык их врагов. Может евреи что-то знают и понимают чего не знаем мы? Мы говорим, что все россияне плохие и хороших россиян не существует. А как слышат нас энические русские на Украине? Или русскоязычные? Что они слышат? «Вы – враги». Он достает свой украинский паспорт, вспоминает двоюродного брата, который погиб под Бахмутом, будучи русскоговорящим солдатом ВСУ, и говорит «да пошла она нахер эта страна с такими подачами». А ехать некуда, и он остается на Украине, но в скрытой оппозиции к Украине, потому что украинцы ведут себя как полные мудаки со своими собственными гражданами. Вот и все.
Надо быть полным *** государственного уровня, чтобы, во-первых, принимать такие законы. Во-вторых, утверждать их до сих пор. Почему? Потому что когда гражданин или человек знает, что государство его будет наказывать за то, что он общается на языке родной матери, он никогда не будет лояльным окончательно для такого государства. Государство хочет расстрелять граждан? Так оно не удержит территории.
Наконец-то! Хоть кто-то это понимает, помнит, что в Украине живут миллионы русских людей и не побоялся высказаться на эту тему!